Program för DM / JDM Skåne & Blekinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
17 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
19:30 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Tandtekniska Laboratoriet |
|
Beräknad start 10:13 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:02.18 |
16 |
2 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:02.15 |
145 |
3 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
1:01.83 |
262 |
4 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.79 |
282 |
5 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.81 |
339 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:02.06 |
194 |
7 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.15 |
259 |
8 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:02.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:01.51 |
179 |
2 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:01.31 |
156 |
3 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:01.17 |
183 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:00.93 |
286 |
5 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.00 |
105 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.24 |
303 |
7 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.37 |
136 |
8 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
25m |
1:01.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:00.66 |
257 |
2 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:00.45 |
5 |
3 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:00.04 |
155 |
4 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
59.88 |
244 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:00.01 |
264 |
6 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:00.29 |
228 |
7 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
POSEIDON |
|
25m |
1:00.51 |
210 |
8 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:00.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.74 |
192 |
2 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
25m |
59.49 |
75 |
3 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
59.34 |
127 |
4 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
25m |
58.77 |
112 |
5 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.02 |
139 |
6 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
59.47 |
66 |
7 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
HS |
|
25m |
59.69 |
293 |
8 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
59.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
315 |
1 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
58.58 |
165 |
2 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
58.24 |
284 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
56.14 |
289 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
54.30 |
23 |
5 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
25m |
54.78 |
63 |
6 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
25m |
57.57 |
91 |
7 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
58.34 |
146 |
8 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
25m |
58.67 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
17 oktober 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
19:30 |
|