Program for Brøndby Sommer Cup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 39, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:29.62 | |
2 | 240 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:37.62 | |
3 | 225 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:39.72 | |
4 | 301 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:40.18 | |
5 | 175 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 2:43.74 | |
6 | 238 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:52.84 | |
7 | 262 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:54.35 | |
8 | 174 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 2:55.06 | |
9 | 257 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:59.32 | |
10 | 128 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 3:00.18 | |
11 | 148 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 3:01.21 | |
12 | 212 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:01.94 | |
13 | 266 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:04.68 | |
14 | 107 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 3:04.81 | |
15 | 29 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:05.87 | |
16 | 156 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 3:07.42 | |
17 | 267 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:07.64 | |
18 | 30 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 3:10.68 | |
19 | 195 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:12.12 | |
20 | 36 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 3:13.82 | |
21 | 131 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 3:13.89 | |
22 | 330 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:16.65 | |
23 | 170 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 3:22.46 | |
24 | 196 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:22.79 | |
25 | 228 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:36.23 | |
26 | 311 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 3:41.82 | |
27 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:50.37 | |
28 | 214 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:50.40 | |
29 | 44 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:56.84 | |
30 | 78 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 4:00.34 | |
31 | 150 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 4:03.66 | |
32 | 333 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 4:30.00 | |
33 | 58 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 4:36.18 | |
34 | 51 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | ||
35 | 61 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | ||
36 | 74 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | ||
37 | 127 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 07 juni 2015 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:45 |