Program for Hela-uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 24, 100m Perhosuinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 497 | Junninen Tapio | 1995 | Vanders | 95A553 | 25 m | 57.42 | 59.42 | |
2 | 256 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 93A193 | 25 m | 57.49 | 59.49 | |
3 | 18 | Kiuru Elmo | 1997 | KeUi | 97A519 | 25 m | 1:01.35 | 1:03.35 | |
4 | 75 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 25 m | 1:01.90 | 1:03.90 | |
5 | 149 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 99A050 | 25 m | 1:02.14 | 1:04.14 | |
6 | 231 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 98A055 | 25 m | 1:02.36 | 1:04.36 | |
7 | 49 | Saariketo Tomas | 1996 | PoPy | 96A392 | 25 m | 1:02.69 | 1:04.69 | |
8 | 17 | Kitinoja Joni | 1996 | KeUi | 96A305 | 25 m | 1:04.16 | 1:06.16 | |
9 | 479 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 00A472 | 25 m | 1:04.63 | 1:06.63 | |
10 | 330 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 1:04.83 | 1:06.83 | |
11 | 182 | Rif Jan | 1998 | TaTU | 98A868 | 50 m | 1:07.13 | 1:07.13 | |
12 | 271 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 50 m | 1:07.49 | 1:07.49 | |
13 | 468 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 99A841 | 25 m | 1:06.82 | 1:08.82 | |
14 | 146 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 99B021 | 25 m | 1:07.06 | 1:09.06 | |
15 | 28 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 00A330 | 25 m | 1:07.10 | 1:09.10 | |
16 | 313 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 00A795 | 25 m | 1:07.13 | 1:09.13 | |
17 | 145 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 99A119 | 25 m | 1:07.32 | 1:09.32 | |
18 | 250 | Nokkala Johannes | 1986 | ÅSK | 86A099 | 50 m | 1:09.95 | 1:09.95 | |
19 | 72 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 1:10.59 | 1:10.59 | |
20 | 205 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 50 m | 1:11.14 | 1:11.14 | |
21 | 329 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:09.31 | 1:11.31 | |
22 | 360 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 1:12.66 | 1:12.66 | |
23 | 302 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 50 m | 1:12.84 | 1:12.84 | |
24 | 190 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 1:14.70 | 1:14.70 | |
25 | 502 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 02A088 | 50 m | 1:15.47 | 1:15.47 | |
26 | 480 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 1:17.69 | 1:17.69 | |
27 | 156 | Kuusela Iiro | 2001 | TaTU | 01A689 | 50 m | 1:18.74 | 1:18.74 | |
28 | 153 | Kovanen Saku | 2001 | TaTU | 01A517 | 50 m | 1:18.96 | 1:18.96 | |
29 | 325 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:21.40 | 1:23.40 | |
30 | 97 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 1:29.10 | 1:31.10 | |
31 | 140 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 02A105 | 25 m | 1:29.10 | 1:31.10 | |
32 | 52 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 01A020 | 50 m | 1:34.66 | 1:34.66 | |
33 | 40 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 99A478 | 25 m | |||
34 | 41 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | |||
35 | 77 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 14 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 08:13 |