Startliste for Handelsbanken Aarhus Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:58.94 | |
2 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 5:08.52 | |
3 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 5:09.23 | |
4 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 5:10.70 | |
5 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 5:11.75 | |
6 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 5:11.83 | |
7 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:17.19 | |
8 | 318 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 5:18.56 | |
9 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:20.06 | |
10 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:24.75 | |
11 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 5:25.74 | |
12 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 5:28.42 | |
13 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 5:29.00 | |
14 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 5:31.38 | |
15 | 310 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 5:33.32 | |
16 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 5:35.74 | |
17 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 5:35.79 | |
18 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:38.04 | |
19 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 5:38.11 | |
20 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 5:42.83 | |
21 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 5:43.65 | |
22 | 371 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 5:43.72 | |
23 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 5:49.81 | |
24 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:54.05 | |
25 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:59.65 | |
26 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 6:02.40 | |
27 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 6:02.51 | |
28 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 6:04.16 | |
29 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 6:05.57 | |
30 | 132 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 50 m | 6:09.00 | |
31 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 6:30.14 | |
32 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 6:32.29 | |
33 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 6:59.00 | |
34 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | ||
35 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:44.58 | |
2 | 365 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 50 m | 4:45.10 | |
3 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 4:47.47 | |
4 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:49.44 | |
5 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 4:51.12 | |
6 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:51.46 | |
7 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 4:55.80 | |
8 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:56.20 | |
9 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 5:00.01 | |
10 | 416 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 5:02.63 | |
11 | 313 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 5:05.50 | |
12 | 454 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 50 m | 5:07.69 | |
13 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 5:08.16 | |
14 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 5:09.02 | |
15 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 5:10.38 | |
16 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 5:14.69 | |
17 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:17.83 | |
18 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 5:17.98 | |
19 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 5:19.26 | |
20 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 5:24.06 | |
21 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 5:26.27 | |
22 | 322 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 5:26.83 | |
23 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 5:31.22 | |
24 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 5:38.40 | |
25 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 5:50.95 | |
26 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 6:01.30 | |
27 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 6:28.27 | |
28 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 7:28.88 | |
29 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 32.81 | |
2 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 33.59 | |
3 | 451 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 33.73 | |
4 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 33.75 | |
5 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 33.79 | |
6 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 34.13 | |
7 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 34.63 | |
8 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 35.64 | |
9 | 402 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 35.82 | |
10 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.86 | |
11 | 354 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 50 m | 35.86 | |
12 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 35.92 | |
13 | 308 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 36.24 | |
14 | 316 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 36.27 | |
15 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 36.49 | |
16 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 36.59 | |
17 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 36.87 | |
18 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 37.04 | |
19 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 37.07 | |
20 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 37.25 | |
21 | 54 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 37.50 | |
22 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 37.57 | |
23 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 37.76 | |
24 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 37.77 | |
25 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 37.86 | |
26 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 37.86 | |
27 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 37.90 | |
28 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 37.98 | |
29 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 38.04 | |
30 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 38.64 | |
31 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 38.77 | |
32 | 90 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 38.82 | |
33 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 39.16 | |
34 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 39.56 | |
35 | 367 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 39.63 | |
36 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 39.64 | |
37 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 39.89 | |
38 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 40.02 | |
39 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 40.10 | |
40 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 40.11 | |
41 | 303 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 40.13 | |
42 | 363 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 40.47 | |
43 | 495 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 40.48 | |
44 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 40.93 | |
45 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 41.71 | |
46 | 152 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 50 m | 41.92 | |
47 | 415 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 50 m | 42.08 | |
48 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 42.23 | |
49 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 42.49 | |
50 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 42.56 | |
51 | 226 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 50 m | 42.69 | |
52 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 42.72 | |
53 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 42.73 | |
54 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 42.78 | |
55 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 43.58 | |
56 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 43.78 | |
57 | 11 | Kokholm Kathrine Varming | 2000 | SOLBJERG | 0086BF | 50 m | 44.00 | |
58 | 315 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 44.06 | |
59 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 44.12 | |
60 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 44.34 | |
61 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 44.93 | |
62 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 45.27 | |
63 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 45.47 | |
64 | 139 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 50 m | 45.92 | |
65 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 46.63 | |
66 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 46.74 | |
67 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | 46.90 | |
68 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 47.07 | |
69 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 47.22 | |
70 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 47.42 | |
71 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 47.75 | |
72 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 48.13 | |
73 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 48.27 | ||
74 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | 49.07 | |
75 | 150 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 50 m | 49.33 | |
76 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 49.81 | |
77 | 265 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 49.99 | |
78 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 50.27 | |
79 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 50.45 | |
80 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 50.55 | |
81 | 279 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 51.26 | |
82 | 6 | Theilade Emilie | 2003 | SOLBJERG | 0388AW | 50 m | 52.00 | |
83 | 467 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 52.52 | |
84 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 52.81 | |
85 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 53.02 | |
86 | 268 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 53.71 | |
87 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | 53.94 | |
88 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 54.28 | |
89 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 54.53 | |
90 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 54.81 | |
91 | 216 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | 55.31 | ||
92 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 55.35 | |
93 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 56.33 | |
94 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | 56.39 | |
95 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 56.86 | |
96 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 56.88 | |
97 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 57.30 | |
98 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 58.26 | |
99 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 58.52 | |
100 | 272 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 50 m | 59.52 | |
101 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 1:00.48 | |
102 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 1:03.73 | |
103 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | 1:03.80 | |
104 | 284 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 1:24.82 | |
105 | 273 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 50 m | 1:32.41 | |
106 | 129 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 50 m | ||
107 | 496 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 39.80 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 50 m | 28.47 | |
2 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 28.77 | |
3 | 493 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 29.36 | |
4 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 30.40 | |
5 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 30.44 | |
6 | 452 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 30.96 | |
7 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 31.01 | |
8 | 359 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 31.13 | |
9 | 319 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 50 m | 31.50 | |
10 | 283 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 31.53 | |
11 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 31.58 | |
12 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 32.11 | |
13 | 302 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 32.20 | |
14 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 32.43 | |
15 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 32.64 | |
16 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 32.80 | |
17 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 32.91 | |
18 | 355 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 50 m | 33.34 | |
19 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 33.44 | |
20 | 282 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 33.59 | |
21 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 33.60 | |
22 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 33.87 | |
23 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 33.92 | |
24 | 357 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 33.97 | |
25 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 34.00 | |
26 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 34.08 | |
27 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 34.25 | |
28 | 405 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 34.62 | |
29 | 32 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 34.90 | |
30 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 35.16 | |
31 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 35.58 | |
32 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 36.06 | |
33 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 36.29 | |
34 | 312 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 36.42 | |
35 | 322 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 36.48 | |
36 | 317 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 50 m | 36.52 | |
37 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 37.32 | |
38 | 313 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 37.75 | |
39 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 38.57 | |
40 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 38.86 | |
41 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 39.67 | |
42 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 39.72 | |
43 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 39.84 | |
44 | 151 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 39.88 | |
45 | 8 | Lauritsen Elias | 2000 | SOLBJERG | 0073AS | 50 m | 40.00 | |
46 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 40.13 | |
47 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 40.17 | |
48 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 40.17 | |
49 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 41.14 | |
50 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 41.29 | |
51 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 41.46 | |
52 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 41.73 | |
53 | 7 | Knagaard Ditlev | 2000 | SOLBJERG | 0075AS | 50 m | 42.00 | |
54 | 12 | Jørgensen Kristoffer Jentzsch | 2001 | SOLBJERG | 0161AP | 50 m | 42.00 | |
55 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 44.04 | |
56 | 10 | Lajmi Habib | 2000 | SOLBJERG | 0029AT | 50 m | 45.00 | |
57 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 46.37 | |
58 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 46.43 | |
59 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 46.99 | |
60 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | 48.81 | |
61 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 49.34 | |
62 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 50.21 | |
63 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 50.26 | |
64 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 52.16 | |
65 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 52.55 | ||
66 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 53.46 | |
67 | 13 | Christensen Mads V. | 2003 | SOLBJERG | 0381AN | 50 m | 54.00 | |
68 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | 54.13 | |
69 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | 54.44 | |
70 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | 54.81 | ||
71 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 54.95 | |
72 | 9 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 0313AO | 50 m | 55.00 | |
73 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 55.67 | |
74 | 220 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 57.72 | |
75 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 58.23 | |
76 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 59.00 | |
77 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | 1:01.78 | |
78 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 1:11.53 | |
79 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 1:32.10 | |
80 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | ||
81 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | ||
82 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 35.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 27.09 | |
2 | 63 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 27.40 | |
3 | 315 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 28.74 | |
4 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 29.17 | |
5 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 29.20 | |
6 | 64 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 29.26 | |
7 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 29.40 | |
8 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 29.51 | |
9 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 29.63 | |
10 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 29.94 | |
11 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 29.97 | |
12 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 30.05 | |
13 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 30.10 | |
14 | 314 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 30.41 | |
15 | 337 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 30.42 | |
16 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 30.45 | |
17 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 30.50 | |
18 | 366 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 30.58 | |
19 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 30.59 | |
20 | 278 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 30.64 | |
21 | 397 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 30.64 | |
22 | 187 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 30.66 | |
23 | 91 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 30.70 | |
24 | 406 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 50 m | 30.91 | |
25 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 31.08 | |
26 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 31.11 | |
27 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 31.14 | |
28 | 339 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 31.19 | |
29 | 450 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 31.21 | |
30 | 451 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 31.21 | |
31 | 54 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 31.24 | |
32 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 31.25 | |
33 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 31.30 | |
34 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 31.30 | |
35 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 31.36 | |
36 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 31.40 | |
37 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 31.51 | |
38 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 31.55 | |
39 | 465 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 31.56 | |
40 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 31.59 | |
41 | 205 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 50 m | 31.66 | |
42 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 31.67 | |
43 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 31.74 | |
44 | 148 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 31.76 | |
45 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 31.77 | |
46 | 411 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 31.95 | |
47 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 31.97 | |
48 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 32.03 | |
49 | 318 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 32.08 | |
50 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 32.18 | |
51 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 32.28 | |
52 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 32.28 | |
53 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 32.36 | |
54 | 363 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 32.39 | |
55 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 32.45 | |
56 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 32.48 | |
57 | 53 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 32.49 | |
58 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 32.59 | |
59 | 311 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 32.61 | |
60 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 32.63 | |
61 | 371 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 32.73 | |
62 | 410 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 32.92 | |
63 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 33.02 | |
64 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 33.13 | |
65 | 62 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 33.45 | |
66 | 310 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 33.47 | |
67 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 33.56 | |
68 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 34.09 | |
69 | 136 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 34.10 | |
70 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 34.38 | |
71 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 34.59 | |
72 | 307 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 34.72 | |
73 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 34.86 | |
74 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 35.00 | |
75 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 35.02 | |
76 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 35.19 | |
77 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 35.32 | |
78 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 35.35 | |
79 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 35.54 | |
80 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 35.54 | |
81 | 135 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 35.57 | |
82 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 35.78 | |
83 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 35.91 | |
84 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 35.93 | |
85 | 186 | Kristensen Yasmina | 2000 | LYSENG | 0096BA | 50 m | 36.02 | |
86 | 252 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 50 m | 36.02 | |
87 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 36.37 | |
88 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 36.49 | |
89 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 37.44 | |
90 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 37.53 | |
91 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 37.54 | |
92 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 37.88 | |
93 | 11 | Kokholm Kathrine Varming | 2000 | SOLBJERG | 0086BF | 50 m | 38.00 | |
94 | 293 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 38.41 | |
95 | 382 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 39.53 | |
96 | 467 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 41.00 | |
97 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 41.41 | |
98 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 41.89 | ||
99 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 42.29 | |
100 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 42.53 | |
101 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 42.91 | |
102 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 44.01 | |
103 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | 44.65 | |
104 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 44.79 | |
105 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 45.02 | |
106 | 150 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 50 m | 45.95 | |
107 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 46.31 | |
108 | 268 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 46.63 | |
109 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 48.99 | |
110 | 272 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 50 m | 50.36 | |
111 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 51.39 | |
112 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 51.46 | |
113 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 51.89 | |
114 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | 52.50 | |
115 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 52.61 | |
116 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 54.73 | |
117 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 55.13 | |
118 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 55.50 | |
119 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 55.98 | |
120 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 56.78 | |
121 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | 58.37 | |
122 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:01.13 | |
123 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 1:02.21 | |
124 | 354 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 50 m | 1:02.31 | |
125 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 1:03.30 | |
126 | 273 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 50 m | 1:16.67 | |
127 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | ||
128 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | ||
129 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | ||
130 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 25.10 | |
2 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 25.38 | |
3 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 25.43 | |
4 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 25.65 | |
5 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 25.86 | |
6 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 25.99 | |
7 | 283 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 25.99 | |
8 | 455 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 26.22 | |
9 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 26.38 | |
10 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.53 | |
11 | 309 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 26.57 | |
12 | 458 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 26.65 | |
13 | 357 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 26.69 | |
14 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 26.70 | |
15 | 374 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 50 m | 26.71 | |
16 | 114 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 26.75 | |
17 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 26.75 | |
18 | 460 | Kristensen Jonathan | 1998 | AGF | 9845AF | 50 m | 26.82 | |
19 | 456 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 26.88 | |
20 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 27.06 | |
21 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 27.07 | |
22 | 312 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 27.13 | |
23 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 27.34 | |
24 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.46 | |
25 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 27.63 | |
26 | 462 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 27.72 | |
27 | 319 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 50 m | 27.75 | |
28 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 27.84 | |
29 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 27.89 | |
30 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 28.11 | |
31 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 28.33 | |
32 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 28.37 | |
33 | 394 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 28.42 | |
34 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 28.47 | |
35 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 28.60 | |
36 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 28.65 | |
37 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 28.69 | |
38 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 28.76 | |
39 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 28.89 | |
40 | 55 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 28.90 | |
41 | 359 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 28.93 | |
42 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 29.01 | |
43 | 452 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 29.06 | |
44 | 305 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 29.07 | |
45 | 412 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 29.16 | |
46 | 295 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 29.26 | |
47 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 29.27 | |
48 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 29.35 | |
49 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 29.41 | |
50 | 389 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 29.41 | |
51 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 29.43 | |
52 | 32 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 29.55 | |
53 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 29.57 | |
54 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 29.66 | |
55 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 29.73 | |
56 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 29.85 | |
57 | 414 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 30.26 | |
58 | 355 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 50 m | 30.27 | |
59 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 30.42 | |
60 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 30.43 | |
61 | 153 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 50 m | 30.43 | |
62 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 30.53 | |
63 | 376 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 31.12 | |
64 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 31.21 | |
65 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 31.65 | |
66 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 31.85 | |
67 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.96 | |
68 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 31.97 | |
69 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 32.18 | |
70 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 32.36 | |
71 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 33.38 | |
72 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 33.82 | |
73 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 33.83 | |
74 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 34.13 | |
75 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 34.43 | |
76 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 34.73 | |
77 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 35.55 | |
78 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 35.57 | |
79 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 35.87 | |
80 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 36.27 | |
81 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 36.39 | |
82 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 36.45 | |
83 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 36.80 | |
84 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 37.87 | |
85 | 12 | Jørgensen Kristoffer Jentzsch | 2001 | SOLBJERG | 0161AP | 50 m | 38.00 | |
86 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 38.16 | |
87 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 38.91 | |
88 | 8 | Lauritsen Elias | 2000 | SOLBJERG | 0073AS | 50 m | 40.00 | |
89 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 40.50 | |
90 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 40.73 | |
91 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 40.98 | |
92 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 41.88 | |
93 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 42.50 | |
94 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 43.70 | |
95 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 44.81 | |
96 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 44.90 | |
97 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 47.19 | |
98 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 48.49 | |
99 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 50.94 | |
100 | 185 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 50 m | 51.23 | |
101 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 53.42 | |
102 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 53.93 | |
103 | 220 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 53.97 | |
104 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | 56.13 | |
105 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | 1:00.85 | |
106 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | 1:01.84 | |
107 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:02.40 | |
108 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 1:21.65 | |
109 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
110 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | |||
111 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | ||
112 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 33.14 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:25.62 | |
2 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:26.79 | |
3 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 4:26.82 | |
4 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:31.23 | |
5 | 316 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 4:31.57 | |
6 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 4:33.85 | |
7 | 348 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:34.44 | |
8 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 4:34.57 | |
9 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:37.44 | |
10 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 4:37.62 | |
11 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:38.75 | |
12 | 52 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:40.49 | |
13 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:42.29 | |
14 | 314 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 4:42.88 | |
15 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:43.26 | |
16 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:44.80 | |
17 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 4:45.51 | |
18 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:45.62 | |
19 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 4:46.01 | |
20 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:46.04 | |
21 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:46.55 | |
22 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 4:47.92 | |
23 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:48.68 | |
24 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
25 | 308 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 4:49.38 | |
26 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:51.59 | |
27 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 4:52.09 | |
28 | 307 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 4:52.38 | |
29 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 4:52.77 | |
30 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 4:53.97 | |
31 | 366 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 4:54.00 | |
32 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 4:54.78 | |
33 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 4:54.85 | |
34 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 4:55.60 | |
35 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 4:56.11 | |
36 | 287 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 4:58.11 | |
37 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:58.25 | |
38 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 4:58.56 | |
39 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 4:59.17 | |
40 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 4:59.24 | |
41 | 383 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 4:59.52 | |
42 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 4:59.88 | |
43 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 5:02.41 | |
44 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:03.45 | |
45 | 311 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 5:04.81 | |
46 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 5:05.07 | |
47 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 5:06.47 | |
48 | 384 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 5:07.64 | |
49 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 5:10.12 | |
50 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:12.97 | |
51 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 5:14.86 | |
52 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 5:15.83 | |
53 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 5:17.45 | |
54 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 5:18.58 | |
55 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 5:22.19 | |
56 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 5:22.30 | |
57 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 5:28.67 | |
58 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 5:29.06 | |
59 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 5:31.35 | |
60 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 5:31.65 | |
61 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 5:33.47 | |
62 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 5:37.80 | |
63 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 5:40.00 | |
64 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 5:40.78 | |
65 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 5:42.00 | |
66 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 5:45.09 | |
67 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 5:46.85 | |
68 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 5:56.79 | |
69 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 5:58.93 | |
70 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 6:02.07 | |
71 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 6:10.00 | |
72 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 6:17.20 | |
73 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 6:23.10 | |
74 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 6:33.23 | |
75 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 6:46.87 | |
76 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 6:57.58 | |
77 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 7:04.72 | |
78 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | ||
79 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | ||
80 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | ||
81 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | ||
82 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | ||
83 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | ||
84 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | ||
85 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | ||
86 | 496 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 4:55.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 4:06.80 | |
2 | 55 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:12.31 | |
3 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 4:14.26 | |
4 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 4:14.81 | |
5 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 4:14.83 | |
6 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:15.23 | |
7 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 4:15.31 | |
8 | 391 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 50 m | 4:16.01 | |
9 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:16.25 | |
10 | 286 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 4:21.30 | |
11 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 4:21.78 | |
12 | 386 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 4:23.45 | |
13 | 317 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 50 m | 4:24.44 | |
14 | 309 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 4:24.50 | |
15 | 243 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 4:28.70 | |
16 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 4:29.26 | |
17 | 361 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 4:29.51 | |
18 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 4:32.77 | |
19 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 4:34.25 | |
20 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 4:36.35 | |
21 | 362 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 4:39.30 | |
22 | 301 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 4:41.23 | |
23 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 4:42.21 | |
24 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 4:43.80 | |
25 | 290 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 4:44.04 | |
26 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 4:45.20 | |
27 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 4:46.41 | |
28 | 396 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 4:53.44 | |
29 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 4:53.61 | |
30 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 4:57.89 | |
31 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 4:58.28 | |
32 | 463 | Mortensen Niels | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 4:59.32 | |
33 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 5:01.74 | |
34 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 5:03.89 | |
35 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | 5:04.81 | |
36 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 5:11.90 | |
37 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 5:17.12 | |
38 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 5:19.73 | |
39 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 5:20.19 | |
40 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 5:26.04 | |
41 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 5:27.63 | |
42 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 5:31.47 | |
43 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 5:39.88 | |
44 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 5:53.28 | |
45 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 5:54.80 | |
46 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 6:02.75 | |
47 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 6:04.07 | |
48 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 6:17.58 | |
49 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 6:17.64 | |
50 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 6:29.86 | |
51 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 6:30.16 | |
52 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 7:03.40 | |
53 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 7:09.73 | |
54 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | ||
55 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: SuperBrugsen Jægergårdsga |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:05.00 | |
2 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:06.45 | |
3 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:06.76 | |
4 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:08.53 | |
5 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:08.77 | |
6 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:09.23 | |
7 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:09.30 | |
8 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:09.48 | |
9 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 2:10.86 | |
10 | 337 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:11.82 | |
11 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:12.17 | |
12 | 348 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:12.19 | |
13 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:12.21 | |
14 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 2:12.35 | |
15 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:12.40 | |
16 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:12.79 | |
17 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:12.89 | |
18 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:13.84 | |
19 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:14.08 | |
20 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:14.28 | |
21 | 465 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 2:14.96 | |
22 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 2:15.40 | |
23 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:15.41 | |
24 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:15.56 | |
25 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:15.77 | |
26 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 2:15.84 | |
27 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:16.32 | |
28 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 2:16.94 | |
29 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:17.44 | |
30 | 450 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 2:17.46 | |
31 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 2:17.49 | |
32 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:17.56 | |
33 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:18.08 | |
34 | 366 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 2:18.45 | |
35 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:19.03 | |
36 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 2:19.68 | |
37 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:19.74 | |
38 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:19.77 | |
39 | 287 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 2:20.18 | |
40 | 383 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 2:20.45 | |
41 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 2:20.48 | |
42 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:20.75 | |
43 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 2:21.40 | |
44 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 2:21.51 | |
45 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 2:21.52 | |
46 | 402 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 2:21.63 | |
47 | 303 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:22.05 | |
48 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:22.20 | |
49 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 2:22.29 | |
50 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:25.10 | |
51 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 2:25.21 | |
52 | 364 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:25.60 | |
53 | 334 | Furman Melissa | 1999 | Djursland | 9932BE | 50 m | 2:25.88 | |
54 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 2:25.99 | |
55 | 410 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 2:26.02 | |
56 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:26.66 | |
57 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 2:27.72 | |
58 | 259 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 2:28.54 | |
59 | 351 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:28.59 | |
60 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 2:28.66 | |
61 | 293 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 2:29.03 | |
62 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 2:29.06 | |
63 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 2:29.25 | |
64 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 2:29.72 | |
65 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 2:30.09 | |
66 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 2:30.43 | |
67 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 2:30.46 | |
68 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:30.79 | |
69 | 255 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:31.06 | |
70 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 2:31.23 | |
71 | 121 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 50 m | 2:31.28 | |
72 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 2:31.40 | |
73 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:31.75 | |
74 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:31.77 | |
75 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 2:32.43 | |
76 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 2:32.51 | |
77 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 2:32.65 | |
78 | 350 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 2:34.01 | |
79 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 2:35.00 | ||
80 | 122 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 50 m | 2:35.13 | |
81 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 2:36.07 | |
82 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 2:36.13 | |
83 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 2:38.33 | |
84 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:38.72 | |
85 | 252 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 50 m | 2:40.40 | |
86 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 2:41.30 | |
87 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 2:41.98 | |
88 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 2:42.51 | |
89 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 2:43.71 | |
90 | 11 | Kokholm Kathrine Varming | 2000 | SOLBJERG | 0086BF | 50 m | 2:45.00 | |
91 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 2:45.68 | |
92 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 2:48.02 | |
93 | 360 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 2:49.39 | |
94 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:51.66 | |
95 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 2:52.20 | |
96 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 2:52.82 | |
97 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 2:54.58 | |
98 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 3:02.46 | |
99 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | 3:03.82 | |
100 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 3:04.08 | |
101 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 3:05.68 | |
102 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 3:07.45 | |
103 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 3:09.47 | |
104 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 3:10.67 | |
105 | 150 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 50 m | 3:11.66 | |
106 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 3:11.90 | |
107 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 3:12.35 | |
108 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | 3:12.95 | |
109 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 3:18.10 | |
110 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 3:18.19 | |
111 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 3:20.88 | |
112 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 3:21.21 | |
113 | 268 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 3:22.84 | |
114 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 3:26.62 | |
115 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 3:29.69 | |
116 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 3:30.82 | |
117 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:32.73 | |
118 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 3:34.00 | |
119 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | ||
120 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | ||
121 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | ||
122 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | ||
123 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | ||
124 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | ||
125 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: SuperBrugsen Jægergårdsga |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:55.69 | |
2 | 281 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 1:56.22 | |
3 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 1:57.11 | |
4 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:58.25 | |
5 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 1:58.63 | |
6 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 1:59.41 | |
7 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:59.61 | |
8 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:00.20 | |
9 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:00.21 | |
10 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 2:00.24 | |
11 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:00.90 | |
12 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 2:00.93 | |
13 | 454 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 50 m | 2:01.35 | |
14 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:01.53 | |
15 | 286 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 2:01.54 | |
16 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:02.33 | |
17 | 365 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 50 m | 2:02.34 | |
18 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 2:02.67 | |
19 | 412 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 2:03.95 | |
20 | 460 | Kristensen Jonathan | 1998 | AGF | 9845AF | 50 m | 2:04.31 | |
21 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:04.33 | |
22 | 302 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:04.98 | |
23 | 257 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 2:05.42 | |
24 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:05.81 | |
25 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:06.25 | |
26 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:06.54 | |
27 | 359 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 2:06.59 | |
28 | 394 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:06.99 | |
29 | 295 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 2:07.68 | |
30 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:07.69 | |
31 | 361 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 2:08.22 | |
32 | 243 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 2:08.88 | |
33 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:10.30 | |
34 | 32 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 2:10.70 | |
35 | 362 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 2:10.88 | |
36 | 301 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:11.26 | |
37 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:11.44 | |
38 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 2:11.83 | |
39 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 2:11.89 | |
40 | 358 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 2:12.65 | |
41 | 396 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 2:14.14 | |
42 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 2:14.18 | |
43 | 290 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:14.43 | |
44 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 2:14.70 | |
45 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 2:14.79 | |
46 | 276 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 50 m | 2:15.13 | |
47 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:15.18 | |
48 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:15.72 | |
49 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 2:16.58 | |
50 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 2:18.52 | |
51 | 322 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:18.61 | |
52 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 2:20.31 | |
53 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:20.50 | |
54 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:20.52 | |
55 | 376 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 2:20.98 | |
56 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 2:21.81 | |
57 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 2:22.27 | |
58 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:23.35 | |
59 | 463 | Mortensen Niels | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 2:23.95 | |
60 | 405 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 2:24.05 | |
61 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | 2:24.07 | |
62 | 369 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 2:24.78 | |
63 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 2:25.36 | |
64 | 222 | Rasmussen Andreas | 1999 | ST-NEPTUN | 9955AT | 50 m | 2:25.48 | |
65 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 2:25.86 | |
66 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 2:27.18 | |
67 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:27.30 | |
68 | 372 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:27.81 | |
69 | 373 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 2:28.47 | |
70 | 377 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 2:28.49 | |
71 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 2:28.69 | |
72 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 2:32.00 | |
73 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 2:32.19 | |
74 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:33.36 | |
75 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 2:33.87 | |
76 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 2:34.06 | |
77 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 2:36.46 | |
78 | 151 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 2:36.98 | |
79 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 2:38.34 | |
80 | 204 | Bendtsen Peter | 1996 | ST-NEPTUN | 50 m | 2:40.87 | ||
81 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 2:41.96 | |
82 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 2:44.15 | |
83 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 2:45.42 | |
84 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 2:46.97 | |
85 | 12 | Jørgensen Kristoffer Jentzsch | 2001 | SOLBJERG | 0161AP | 50 m | 2:48.00 | |
86 | 8 | Lauritsen Elias | 2000 | SOLBJERG | 0073AS | 50 m | 2:55.00 | |
87 | 206 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 50 m | 2:55.88 | |
88 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 2:57.22 | |
89 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 3:02.25 | |
90 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 3:04.01 | |
91 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 3:04.27 | |
92 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 3:05.04 | |
93 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 3:10.90 | |
94 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 3:12.70 | |
95 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | 3:27.33 | |
96 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 3:33.91 | |
97 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
98 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | |||
99 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | ||
100 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 28.90 | |
2 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 31.63 | |
3 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 31.72 | |
4 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 31.84 | |
5 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 31.93 | |
6 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 32.37 | |
7 | 278 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 32.50 | |
8 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 32.56 | |
9 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 32.86 | |
10 | 148 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 32.92 | |
11 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 33.12 | |
12 | 495 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 33.16 | |
13 | 339 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 33.45 | |
14 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 33.45 | |
15 | 205 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 50 m | 33.46 | |
16 | 90 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 33.63 | |
17 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 33.63 | |
18 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 33.67 | |
19 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 33.90 | |
20 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 33.92 | |
21 | 371 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 33.92 | |
22 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 33.95 | |
23 | 375 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 33.99 | |
24 | 384 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 34.06 | |
25 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 34.09 | |
26 | 246 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 34.09 | |
27 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 34.11 | |
28 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 34.28 | |
29 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 34.36 | |
30 | 62 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 34.40 | |
31 | 91 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 34.42 | |
32 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 34.59 | |
33 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 34.62 | |
34 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 34.76 | |
35 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 34.96 | |
36 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 35.19 | |
37 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 36.06 | |
38 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 36.08 | |
39 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 36.18 | |
40 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 36.90 | |
41 | 186 | Kristensen Yasmina | 2000 | LYSENG | 0096BA | 50 m | 36.94 | |
42 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 37.04 | |
43 | 129 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 50 m | 37.08 | |
44 | 363 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 37.08 | |
45 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 37.18 | |
46 | 382 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 37.26 | |
47 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 37.46 | |
48 | 135 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 37.53 | |
49 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 38.10 | |
50 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 38.27 | |
51 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 38.33 | |
52 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 38.54 | |
53 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 38.58 | |
54 | 122 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 50 m | 38.69 | |
55 | 264 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 39.09 | |
56 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 39.23 | |
57 | 152 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 50 m | 39.34 | |
58 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 39.48 | |
59 | 367 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 39.65 | |
60 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 40.10 | |
61 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 40.33 | |
62 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 40.70 | |
63 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 41.07 | |
64 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 41.08 | |
65 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 41.12 | |
66 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 41.45 | |
67 | 226 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 50 m | 41.56 | |
68 | 139 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 50 m | 42.80 | |
69 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 43.30 | |
70 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 43.73 | |
71 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | 44.60 | |
72 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 45.46 | |
73 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 45.61 | |
74 | 265 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 46.83 | |
75 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 47.31 | |
76 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 47.51 | |
77 | 279 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 47.66 | |
78 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 47.68 | |
79 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 48.25 | |
80 | 191 | Long Emmalina | 2004 | LYSENG | 0422AM | 50 m | 49.42 | |
81 | 6 | Theilade Emilie | 2003 | SOLBJERG | 0388AW | 50 m | 52.00 | |
82 | 156 | Winsley Louise | 1998 | KOLDING | 9838AV | 50 m | 52.61 | |
83 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 54.19 | |
84 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 54.31 | |
85 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 54.39 | |
86 | 272 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 50 m | 57.54 | |
87 | 273 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 50 m | 1:02.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 27.00 | |
2 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 27.13 | |
3 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 27.93 | |
4 | 462 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 28.34 | |
5 | 458 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 28.52 | |
6 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 28.89 | |
7 | 455 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 29.04 | |
8 | 357 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 29.06 | |
9 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 29.17 | |
10 | 493 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 29.23 | |
11 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 29.28 | |
12 | 55 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 29.43 | |
13 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 29.45 | |
14 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 29.70 | |
15 | 386 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 30.02 | |
16 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 30.07 | |
17 | 282 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 30.40 | |
18 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 30.72 | |
19 | 389 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 30.80 | |
20 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 30.97 | |
21 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 31.14 | |
22 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 31.63 | |
23 | 414 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 31.93 | |
24 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 32.31 | |
25 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 32.60 | |
26 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 33.38 | |
27 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 33.68 | |
28 | 372 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 33.70 | |
29 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 33.78 | |
30 | 203 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 50 m | 34.31 | |
31 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 34.61 | |
32 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 35.40 | |
33 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 35.63 | |
34 | 352 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 36.11 | |
35 | 153 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 50 m | 36.69 | |
36 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 36.95 | |
37 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 37.20 | |
38 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | 37.62 | |
39 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 38.38 | |
40 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 38.40 | |
41 | 305 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 38.76 | |
42 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 38.79 | |
43 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 39.36 | |
44 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 39.57 | |
45 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 39.74 | |
46 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 39.82 | |
47 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 41.24 | |
48 | 175 | Ancker August | 2003 | LYSENG | 0399AD | 50 m | 42.47 | |
49 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 42.66 | |
50 | 7 | Knagaard Ditlev | 2000 | SOLBJERG | 0075AS | 50 m | 44.00 | |
51 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 44.51 | |
52 | 181 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | LYSENG | 0353AH | 50 m | 45.15 | |
53 | 10 | Lajmi Habib | 2000 | SOLBJERG | 0029AT | 50 m | 46.00 | |
54 | 194 | Madsen Jari Vendler | 2002 | LYSENG | 0273AL | 50 m | 46.13 | |
55 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 46.65 | |
56 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 47.28 | |
57 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 47.31 | |
58 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 47.59 | |
59 | 9 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 0313AO | 50 m | 48.00 | |
60 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 48.69 | |
61 | 13 | Christensen Mads V. | 2003 | SOLBJERG | 0381AN | 50 m | 50.00 | |
62 | 185 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 50 m | 56.41 | |
63 | 220 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 57.94 | |
64 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 28.23 | EXT |
65 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 32.36 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 26.35 | |
2 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 26.51 | |
3 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 26.64 | |
4 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 27.02 | |
5 | 53 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 27.16 | |
6 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 27.16 | |
7 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 27.46 | |
8 | 64 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 27.51 | |
9 | 451 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 27.54 | |
10 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 27.74 | |
11 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 27.81 | |
12 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.07 | |
13 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 28.14 | |
14 | 450 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 28.16 | |
15 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 28.25 | |
16 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 28.25 | |
17 | 337 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 28.34 | |
18 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 28.36 | |
19 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 28.39 | |
20 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 28.40 | |
21 | 366 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 28.49 | |
22 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 28.51 | |
23 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
24 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 28.67 | |
25 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 28.85 | |
26 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 29.02 | |
27 | 465 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 29.11 | |
28 | 364 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 29.23 | |
29 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 29.26 | |
30 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 29.28 | |
31 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 29.31 | |
32 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.35 | |
33 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 29.38 | |
34 | 136 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 29.39 | |
35 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 29.40 | |
36 | 187 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 29.46 | |
37 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 29.63 | |
38 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 29.84 | |
39 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 29.89 | |
40 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 29.96 | |
41 | 375 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 29.96 | |
42 | 246 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 30.00 | |
43 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 30.01 | |
44 | 383 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 30.02 | |
45 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 30.13 | |
46 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 30.17 | |
47 | 411 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 30.20 | |
48 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 30.21 | |
49 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 30.25 | |
50 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 30.26 | |
51 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 30.28 | |
52 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 30.30 | |
53 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 30.31 | |
54 | 363 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 30.36 | |
55 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 30.46 | |
56 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 30.49 | |
57 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 30.52 | |
58 | 415 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 50 m | 30.64 | |
59 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 30.66 | |
60 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 30.68 | |
61 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 30.76 | |
62 | 297 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 30.77 | |
63 | 255 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 30.79 | |
64 | 406 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 50 m | 30.83 | |
65 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 30.86 | |
66 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 31.02 | |
67 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 31.04 | |
68 | 410 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 31.18 | |
69 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 31.24 | |
70 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 31.52 | |
71 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 31.56 | |
72 | 121 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 50 m | 31.79 | |
73 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 31.83 | |
74 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 31.84 | |
75 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 31.94 | |
76 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 32.15 | |
77 | 351 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 32.25 | |
78 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 32.29 | |
79 | 186 | Kristensen Yasmina | 2000 | LYSENG | 0096BA | 50 m | 32.33 | |
80 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 32.35 | |
81 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 32.35 | |
82 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 32.39 | |
83 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 32.41 | |
84 | 293 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 32.54 | |
85 | 129 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 50 m | 32.74 | |
86 | 356 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 32.75 | |
87 | 259 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 32.98 | |
88 | 11 | Kokholm Kathrine Varming | 2000 | SOLBJERG | 0086BF | 50 m | 33.00 | |
89 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 33.07 | |
90 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 33.08 | |
91 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 33.17 | |
92 | 226 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 50 m | 33.27 | |
93 | 264 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 33.33 | |
94 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 33.70 | |
95 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 33.71 | |
96 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 33.76 | |
97 | 122 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 50 m | 33.92 | |
98 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 34.00 | |
99 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 34.04 | |
100 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 34.71 | |
101 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 34.74 | ||
102 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 34.75 | |
103 | 252 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 50 m | 35.04 | |
104 | 279 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 35.24 | |
105 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 35.58 | |
106 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 35.87 | |
107 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 36.37 | |
108 | 139 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 50 m | 36.41 | |
109 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 36.51 | |
110 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 36.54 | |
111 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 37.26 | |
112 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 37.84 | |
113 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 38.05 | |
114 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 38.12 | |
115 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 38.49 | |
116 | 6 | Theilade Emilie | 2003 | SOLBJERG | 0388AW | 50 m | 39.00 | |
117 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | 39.41 | |
118 | 268 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 39.71 | |
119 | 265 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 39.91 | |
120 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 40.20 | |
121 | 156 | Winsley Louise | 1998 | KOLDING | 9838AV | 50 m | 41.15 | |
122 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 41.21 | |
123 | 272 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 50 m | 41.47 | |
124 | 191 | Long Emmalina | 2004 | LYSENG | 0422AM | 50 m | 41.93 | |
125 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | 42.50 | |
126 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 42.95 | |
127 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 43.43 | |
128 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 43.74 | |
129 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 46.84 | |
130 | 216 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | 48.30 | ||
131 | 273 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 50 m | 52.31 | |
132 | 284 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 59.62 | |
133 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | 1:05.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 24.40 | |
2 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 24.42 | |
3 | 374 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 50 m | 24.59 | |
4 | 455 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 24.69 | |
5 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 24.70 | |
6 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 24.80 | |
7 | 454 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 50 m | 25.03 | |
8 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 25.05 | |
9 | 452 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 25.11 | |
10 | 460 | Kristensen Jonathan | 1998 | AGF | 9845AF | 50 m | 25.23 | |
11 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 25.25 | |
12 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 25.27 | |
13 | 257 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 25.37 | |
14 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 25.55 | |
15 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 25.59 | |
16 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 25.76 | |
17 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 25.77 | |
18 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 25.78 | |
19 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 25.89 | |
20 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 25.97 | |
21 | 357 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 26.03 | |
22 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 26.08 | |
23 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 26.26 | |
24 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 26.28 | |
25 | 286 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 26.28 | |
26 | 295 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 26.34 | |
27 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 26.35 | |
28 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 26.42 | |
29 | 32 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 27.00 | |
30 | 396 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 27.09 | |
31 | 412 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 27.26 | |
32 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 27.37 | |
33 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 27.43 | |
34 | 276 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 50 m | 27.52 | |
35 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 27.57 | |
36 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 27.61 | |
37 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 27.84 | |
38 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 27.93 | |
39 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 27.94 | |
40 | 203 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 50 m | 27.98 | |
41 | 361 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 28.08 | |
42 | 358 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 28.10 | |
43 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 28.14 | |
44 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 28.20 | |
45 | 301 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 28.21 | |
46 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 28.37 | |
47 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 28.42 | |
48 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 28.49 | |
49 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 28.52 | |
50 | 362 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 28.74 | |
51 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 28.94 | |
52 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 28.95 | |
53 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 29.07 | |
54 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 29.21 | |
55 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 29.49 | |
56 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 29.51 | |
57 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 29.67 | |
58 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 29.74 | |
59 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 29.81 | |
60 | 352 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 30.09 | |
61 | 222 | Rasmussen Andreas | 1999 | ST-NEPTUN | 9955AT | 50 m | 30.12 | |
62 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 30.36 | |
63 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 30.41 | |
64 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 30.58 | |
65 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 30.79 | |
66 | 373 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 31.00 | |
67 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 31.36 | |
68 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | 31.43 | |
69 | 204 | Bendtsen Peter | 1996 | ST-NEPTUN | 50 m | 32.05 | ||
70 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 32.24 | |
71 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | 32.30 | |
72 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 32.46 | |
73 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 32.63 | |
74 | 12 | Jørgensen Kristoffer Jentzsch | 2001 | SOLBJERG | 0161AP | 50 m | 33.00 | |
75 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 33.24 | |
76 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 33.25 | |
77 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 33.52 | |
78 | 7 | Knagaard Ditlev | 2000 | SOLBJERG | 0075AS | 50 m | 34.00 | |
79 | 8 | Lauritsen Elias | 2000 | SOLBJERG | 0073AS | 50 m | 34.00 | |
80 | 10 | Lajmi Habib | 2000 | SOLBJERG | 0029AT | 50 m | 34.00 | |
81 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 34.50 | |
82 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 34.71 | |
83 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 34.86 | |
84 | 206 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 50 m | 35.56 | |
85 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 35.90 | |
86 | 175 | Ancker August | 2003 | LYSENG | 0399AD | 50 m | 36.56 | |
87 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 38.11 | |
88 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 38.97 | |
89 | 181 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | LYSENG | 0353AH | 50 m | 38.97 | |
90 | 9 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 0313AO | 50 m | 39.00 | |
91 | 185 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 50 m | 39.06 | |
92 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 39.20 | |
93 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | 39.79 | |
94 | 194 | Madsen Jari Vendler | 2002 | LYSENG | 0273AL | 50 m | 39.91 | |
95 | 13 | Christensen Mads V. | 2003 | SOLBJERG | 0381AN | 50 m | 40.00 | |
96 | 220 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 42.33 | |
97 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 42.95 | ||
98 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 44.46 | |
99 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 45.07 | |
100 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 27.36 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Revisor Bendt Stendahl |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 1:12.22 | |
2 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:12.43 | |
3 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 1:12.75 | |
4 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:13.36 | |
5 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:14.69 | |
6 | 451 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 1:15.53 | |
7 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 1:16.12 | |
8 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 1:17.19 | |
9 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 1:17.25 | |
10 | 354 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 50 m | 1:18.16 | |
11 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:18.21 | |
12 | 402 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 1:18.63 | |
13 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 1:19.79 | |
14 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 1:20.47 | |
15 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:20.50 | |
16 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 1:20.81 | |
17 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 1:21.14 | |
18 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:21.17 | |
19 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:21.40 | |
20 | 64 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:22.64 | |
21 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 1:22.86 | |
22 | 367 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 1:23.03 | |
23 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 1:23.57 | |
24 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 1:23.59 | |
25 | 90 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 1:23.81 | |
26 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:23.87 | |
27 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 1:24.27 | |
28 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 1:24.50 | |
29 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:24.94 | |
30 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 1:25.79 | |
31 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:26.24 | |
32 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:27.01 | |
33 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:27.74 | |
34 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 1:29.53 | |
35 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 1:30.69 | |
36 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 1:31.07 | |
37 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 1:32.42 | |
38 | 356 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:33.02 | |
39 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 1:33.65 | |
40 | 152 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 50 m | 1:34.07 | |
41 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:34.09 | |
42 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:35.00 | |
43 | 360 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 1:35.48 | |
44 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 1:35.82 | |
45 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:36.30 | |
46 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 1:36.41 | |
47 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 1:36.44 | |
48 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 1:37.03 | |
49 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 1:38.13 | |
50 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:38.19 | |
51 | 150 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 50 m | 1:38.93 | |
52 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:38.99 | |
53 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:40.27 | |
54 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:40.35 | |
55 | 139 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 50 m | 1:40.82 | |
56 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:42.97 | |
57 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 1:43.12 | |
58 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:44.52 | |
59 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 1:45.11 | |
60 | 265 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:46.16 | |
61 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | 1:46.34 | |
62 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:46.85 | |
63 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 1:49.83 | |
64 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 1:51.31 | |
65 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 1:52.74 | |
66 | 6 | Theilade Emilie | 2003 | SOLBJERG | 0388AW | 50 m | 1:55.00 | |
67 | 120 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 50 m | 1:55.29 | |
68 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:56.39 | |
69 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:58.98 | |
70 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 1:59.87 | |
71 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | 2:01.15 | |
72 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 2:01.51 | |
73 | 272 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 50 m | 2:08.75 | |
74 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 2:08.94 | |
75 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 2:11.06 | |
76 | 284 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:59.95 | |
77 | 216 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Revisor Bendt Stendahl |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 50 m | 1:03.06 | |
2 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 1:03.23 | |
3 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 1:06.16 | |
4 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 1:08.15 | |
5 | 359 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 1:09.28 | |
6 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:09.68 | |
7 | 302 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:09.85 | |
8 | 355 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 50 m | 1:10.37 | |
9 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 1:10.63 | |
10 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:10.73 | |
11 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:11.08 | |
12 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 1:12.86 | |
13 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 1:13.35 | |
14 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 1:13.91 | |
15 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 1:14.25 | |
16 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:14.26 | |
17 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:14.66 | |
18 | 416 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 1:15.48 | |
19 | 405 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 1:15.59 | |
20 | 377 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:15.75 | |
21 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:17.77 | |
22 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 1:18.53 | |
23 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 1:18.94 | |
24 | 322 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 1:19.43 | |
25 | 352 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:19.66 | |
26 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:19.74 | |
27 | 369 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 1:22.15 | |
28 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:22.77 | |
29 | 376 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 1:22.99 | |
30 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 1:23.33 | |
31 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 1:24.29 | |
32 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:25.08 | |
33 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 1:25.47 | |
34 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 1:25.72 | |
35 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 1:26.37 | |
36 | 151 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 1:27.92 | |
37 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:27.96 | |
38 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:29.10 | |
39 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 1:29.24 | |
40 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 1:31.14 | |
41 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 1:32.35 | |
42 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:32.97 | |
43 | 8 | Lauritsen Elias | 2000 | SOLBJERG | 0073AS | 50 m | 1:35.00 | |
44 | 12 | Jørgensen Kristoffer Jentzsch | 2001 | SOLBJERG | 0161AP | 50 m | 1:38.00 | |
45 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 1:40.22 | |
46 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:40.72 | |
47 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 1:40.96 | |
48 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 1:41.48 | |
49 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 1:42.86 | |
50 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:45.62 | |
51 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 1:45.63 | |
52 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:47.25 | |
53 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 1:47.56 | |
54 | 10 | Lajmi Habib | 2000 | SOLBJERG | 0029AT | 50 m | 1:50.00 | |
55 | 194 | Madsen Jari Vendler | 2002 | LYSENG | 0273AL | 50 m | 1:51.31 | |
56 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | 1:52.18 | |
57 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 1:52.24 | |
58 | 13 | Christensen Mads V. | 2003 | SOLBJERG | 0381AN | 50 m | 1:55.00 | |
59 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 2:01.36 | |
60 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 2:08.39 | |
61 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 2:27.88 | |
62 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 2:31.07 | |
63 | 220 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | ||
64 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Frost & Fnug |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:21.66 | |
2 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 2:21.68 | |
3 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:24.18 | |
4 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:24.48 | |
5 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:25.89 | |
6 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:27.18 | |
7 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:27.89 | |
8 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:29.75 | |
9 | 54 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:30.08 | |
10 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:31.86 | |
11 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 2:32.95 | |
12 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:33.07 | |
13 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:36.50 | |
14 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 2:37.24 | |
15 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:37.70 | |
16 | 91 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:40.05 | |
17 | 350 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 2:41.81 | |
18 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 2:41.82 | |
19 | 205 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 50 m | 2:47.44 | |
20 | 334 | Furman Melissa | 1999 | Djursland | 9932BE | 50 m | 2:48.69 | |
21 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:52.20 | |
22 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 2:56.09 | |
23 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 2:59.07 | |
24 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 3:02.33 | |
25 | 132 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 50 m | 3:07.79 | |
26 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 3:22.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 18, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Frost & Fnug |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:09.35 | |
2 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:16.25 | |
3 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 2:16.42 | |
4 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 2:17.75 | |
5 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:20.24 | |
6 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:21.54 | |
7 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:23.96 | |
8 | 394 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:25.19 | |
9 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:25.33 | |
10 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 2:26.89 | |
11 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:27.37 | |
12 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 2:29.87 | |
13 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:31.13 | |
14 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:32.22 | |
15 | 153 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 50 m | 2:39.86 | |
16 | 372 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:46.21 | |
17 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 2:54.15 | |
18 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 3:16.48 | |
19 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 3:20.30 | |
20 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 3:49.32 | |
21 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Profil Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:06.31 | |
2 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:07.23 | |
3 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:07.73 | |
4 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 1:08.21 | |
5 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 1:08.29 | |
6 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 1:08.31 | |
7 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:08.32 | |
8 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:08.37 | |
9 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:08.49 | |
10 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:08.89 | |
11 | 397 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 1:09.17 | |
12 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:09.41 | |
13 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 1:09.77 | |
14 | 495 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 1:10.05 | |
15 | 278 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 1:10.19 | |
16 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:10.23 | |
17 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:10.58 | |
18 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 1:10.69 | |
19 | 53 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:11.15 | |
20 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:11.17 | |
21 | 371 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 1:11.74 | |
22 | 246 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:12.00 | |
23 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:12.18 | |
24 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 1:12.37 | |
25 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:12.49 | |
26 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 1:12.55 | |
27 | 62 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:12.84 | |
28 | 384 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:13.25 | |
29 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:13.27 | |
30 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 1:13.60 | |
31 | 148 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 1:13.66 | |
32 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:13.71 | |
33 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 1:13.95 | |
34 | 339 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:14.32 | |
35 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 1:14.76 | |
36 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 1:14.77 | |
37 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:14.80 | |
38 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 1:14.87 | |
39 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:15.18 | |
40 | 375 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 1:15.39 | |
41 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 1:16.12 | |
42 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:16.34 | |
43 | 129 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 50 m | 1:16.58 | |
44 | 410 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 1:16.64 | |
45 | 121 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 50 m | 1:17.02 | |
46 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 1:17.22 | |
47 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 1:17.35 | |
48 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 1:17.54 | |
49 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:18.55 | |
50 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 1:18.60 | |
51 | 135 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 1:18.78 | |
52 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 1:18.79 | |
53 | 136 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 1:18.88 | |
54 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 1:19.22 | |
55 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 1:19.27 | |
56 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:19.27 | |
57 | 350 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 1:19.46 | |
58 | 152 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 50 m | 1:19.60 | |
59 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 1:19.91 | |
60 | 364 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:20.06 | |
61 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 1:20.12 | |
62 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:20.14 | |
63 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 1:20.32 | |
64 | 351 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:20.42 | |
65 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:20.69 | |
66 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 1:20.93 | |
67 | 186 | Kristensen Yasmina | 2000 | LYSENG | 0096BA | 50 m | 1:21.28 | |
68 | 356 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:21.55 | |
69 | 259 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 1:21.94 | |
70 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 1:21.95 | |
71 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 1:22.00 | |
72 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:22.06 | |
73 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 1:22.12 | |
74 | 122 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 50 m | 1:22.64 | |
75 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:22.82 | |
76 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 1:22.85 | |
77 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:23.07 | |
78 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:23.58 | |
79 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 1:23.74 | |
80 | 252 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 50 m | 1:24.08 | |
81 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 1:24.17 | |
82 | 411 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:25.04 | |
83 | 264 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 1:25.32 | |
84 | 255 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:25.56 | |
85 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:26.55 | |
86 | 367 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 1:26.60 | |
87 | 360 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 1:26.81 | |
88 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:26.95 | |
89 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 1:27.04 | |
90 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 1:27.39 | |
91 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:28.63 | |
92 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 1:28.89 | |
93 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 1:30.47 | |
94 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 1:31.16 | |
95 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 1:32.21 | |
96 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 1:32.27 | |
97 | 354 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 50 m | 1:32.28 | |
98 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 1:32.51 | |
99 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:32.57 | |
100 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 1:32.70 | |
101 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 1:33.11 | |
102 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 1:33.80 | |
103 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 1:34.50 | |
104 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:34.89 | |
105 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | 1:35.72 | |
106 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 1:36.87 | |
107 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 1:36.91 | |
108 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 1:37.45 | |
109 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:37.69 | |
110 | 279 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 1:37.98 | |
111 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 1:38.53 | |
112 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 1:38.57 | |
113 | 265 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:39.33 | |
114 | 271 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:39.93 | |
115 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 1:40.39 | |
116 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | 1:41.69 | |
117 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:41.99 | |
118 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:42.12 | |
119 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 1:42.44 | |
120 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 1:42.96 | |
121 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 1:43.81 | |
122 | 11 | Kokholm Kathrine Varming | 2000 | SOLBJERG | 0086BF | 50 m | 1:45.00 | |
123 | 156 | Winsley Louise | 1998 | KOLDING | 9838AV | 50 m | 1:50.07 | |
124 | 268 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 1:50.20 | |
125 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 1:56.22 | |
126 | 244 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 50 m | 1:56.66 | |
127 | 273 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 50 m | 2:11.26 | |
128 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | ||
129 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | ||
130 | 191 | Long Emmalina | 2004 | LYSENG | 0422AM | 50 m | ||
131 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Profil Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 57.69 | |
2 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 58.32 | |
3 | 493 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 59.70 | |
4 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 1:00.45 | |
5 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:00.46 | |
6 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 1:00.46 | |
7 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 1:01.42 | |
8 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:01.56 | |
9 | 55 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:01.88 | |
10 | 458 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 1:02.14 | |
11 | 365 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 50 m | 1:02.23 | |
12 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 1:02.59 | |
13 | 462 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 1:02.61 | |
14 | 282 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 1:03.13 | |
15 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 1:03.39 | |
16 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 1:03.78 | |
17 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:03.91 | |
18 | 455 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 1:04.13 | |
19 | 386 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 1:04.65 | |
20 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 1:04.86 | |
21 | 414 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 1:04.97 | |
22 | 357 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 1:05.28 | |
23 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 1:05.92 | |
24 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 1:06.23 | |
25 | 114 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 1:06.45 | |
26 | 389 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 1:07.24 | |
27 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 1:07.26 | |
28 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 1:08.48 | |
29 | 355 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 50 m | 1:08.48 | |
30 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:08.62 | |
31 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 1:08.70 | |
32 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:08.79 | |
33 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:09.84 | |
34 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:10.15 | |
35 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 1:10.19 | |
36 | 463 | Mortensen Niels | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 1:10.45 | |
37 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 1:10.50 | |
38 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:10.78 | |
39 | 290 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:11.06 | |
40 | 305 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:11.71 | |
41 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:12.09 | |
42 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 1:12.83 | |
43 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:13.02 | |
44 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 1:13.21 | |
45 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 1:13.65 | |
46 | 352 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:14.14 | |
47 | 376 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 1:15.74 | |
48 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 1:16.46 | |
49 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 1:16.50 | |
50 | 203 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 50 m | 1:16.87 | |
51 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:16.93 | |
52 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 1:17.02 | |
53 | 358 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 1:17.85 | |
54 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:18.13 | |
55 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | 1:18.58 | |
56 | 369 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 1:18.80 | |
57 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 1:20.47 | |
58 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 1:20.59 | |
59 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:20.79 | |
60 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:21.47 | |
61 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:21.58 | |
62 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 1:21.89 | |
63 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:22.05 | |
64 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 1:22.21 | |
65 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:22.32 | |
66 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 1:22.99 | |
67 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 1:24.72 | |
68 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:25.11 | |
69 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 1:26.10 | |
70 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:27.73 | |
71 | 206 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 50 m | 1:28.40 | |
72 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 1:28.98 | |
73 | 373 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 1:31.34 | |
74 | 175 | Ancker August | 2003 | LYSENG | 0399AD | 50 m | 1:31.65 | |
75 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 1:33.13 | |
76 | 181 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | LYSENG | 0353AH | 50 m | 1:34.83 | |
77 | 7 | Knagaard Ditlev | 2000 | SOLBJERG | 0075AS | 50 m | 1:35.00 | |
78 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 1:35.26 | |
79 | 254 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 1:35.73 | |
80 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 1:37.73 | |
81 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:38.65 | |
82 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:38.84 | |
83 | 194 | Madsen Jari Vendler | 2002 | LYSENG | 0273AL | 50 m | 1:39.76 | |
84 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 1:40.47 | |
85 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | 1:42.05 | |
86 | 9 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 0313AO | 50 m | 1:45.00 | |
87 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | 1:47.34 | |
88 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 1:48.30 | |
89 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | 1:48.60 | |
90 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:52.86 | |
91 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | 1:53.01 | |
92 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 2:05.69 | |
93 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | 2:13.93 | ||
94 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
95 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:07.49 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 21, 1500m Frisvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 17:53.51 | |
2 | 348 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 17:58.58 | |
3 | 52 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 18:20.67 | |
4 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 18:30.13 | |
5 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 18:59.03 | |
6 | 187 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 19:04.98 | |
7 | 287 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 19:15.09 | |
8 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 19:39.79 | |
9 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 19:40.00 | |
10 | 382 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 19:44.00 | |
11 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 20:00.01 | |
12 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 21:49.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 22, 800m Frisvømning Herrer |
Sponsor: High5 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 9:03.73 | |
2 | 416 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 9:07.67 | |
3 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 9:14.96 | |
4 | 243 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 9:17.63 | |
5 | 361 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 9:17.76 | |
6 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 9:37.88 | |
7 | 362 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 9:38.77 | |
8 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 9:45.69 | |
9 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 9:57.98 | |
10 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | 10:32.24 | |
11 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 8:47.17 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Bygningsmaleren.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 50 m | 2:35.80 | ||
2 | 489 | Agf Piger 2 | 2003 | AGF | 50 m | 2:49.20 | ||
3 | 490 | Agf Piger 3 | 2003 | AGF | 50 m | 2:56.60 | ||
4 | 215 | Neptun Tøser K3K4 | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Bygningsmaleren.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 50 m | 2:00.00 | ||
2 | 475 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 2:11.11 | ||
3 | 476 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 2:19.89 | ||
4 | 39 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2002 | AAS | 50 m | 2:20.00 | ||
5 | 477 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 50 m | 2:25.90 | ||
6 | 65 | Hei Drenge | 2002 | HEI | 50 m | 3:03.00 | ||
7 | 478 | Agf Drenge 4 | 2001 | AGF | 50 m | 3:15.55 | ||
8 | 214 | Neptun Drenge K3K4 | 2001 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Gsc Damer 1 | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 3:58.00 | ||
2 | 471 | Agf Damer 1 | 1996 | AGF | 50 m | 4:03.00 | ||
3 | 163 | Kastrup Kvik Piger | 1999 | KVIK | 50 m | 4:04.00 | ||
4 | 84 | Hils Damer 1 | 1995 | HILLERØD | 50 m | 4:11.04 | ||
5 | 328 | Sto Damer | 1995 | STO | 50 m | 4:12.71 | ||
6 | 329 | Sto Damer 1 | 1995 | STO | 50 m | 4:13.31 | ||
7 | 48 | Gsc Damer 2 | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 4:15.22 | ||
8 | 43 | Aarhus Swim Piger 1 | 1995 | AAS | 50 m | 4:18.00 | ||
9 | 472 | Agf Damer 2 | 1996 | AGF | 50 m | 4:22.50 | ||
10 | 494 | Nord Piger | 2003 | NORD | 50 m | 4:24.00 | ||
11 | 330 | Sto Damer 2 | 1995 | STO | 50 m | 4:24.29 | ||
12 | 44 | Aarhus Swim Piger 2 | 1995 | AAS | 50 m | 4:25.00 | ||
13 | 140 | Damer 1 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:25.00 | ||
14 | 473 | Agf Damer 3 | 1996 | AGF | 50 m | 4:34.50 | ||
15 | 474 | Agf Damer 4 | 1996 | AGF | 50 m | 4:46.50 | ||
16 | 141 | Damer 2 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:55.00 | ||
17 | 68 | Hei Piger | 1995 | HEI | 50 m | 5:00.00 | ||
18 | 213 | Neptun Tøser K1K2 | 1999 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Agf Herrer 1 | 1993 | AGF | 50 m | 3:35.90 | ||
2 | 161 | Kastrup Kvik Drenge | 1997 | KVIK | 50 m | 3:38.00 | ||
3 | 50 | Gsc Herrer | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 3:39.50 | ||
4 | 485 | Agf Herrer 2 | 1993 | AGF | 50 m | 3:43.30 | ||
5 | 37 | Aarhus Swim Drenge 1 | 1995 | AAS | 50 m | 3:48.00 | ||
6 | 332 | Sto Herrer | 1995 | STO | 50 m | 3:48.16 | ||
7 | 486 | Agf Herrer 3 | 1993 | AGF | 50 m | 3:50.50 | ||
8 | 38 | Aarhus Swim Drenge 2 | 1995 | AAS | 50 m | 3:53.00 | ||
9 | 85 | Hils Drenge 1 | 1995 | HILLERØD | 50 m | 3:56.01 | ||
10 | 333 | Sto-Drenge | 1995 | STO | 50 m | 4:00.48 | ||
11 | 487 | Agf Herrer 4 | 1993 | AGF | 50 m | 4:02.20 | ||
12 | 142 | Herrer 1 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:04.00 | ||
13 | 66 | Hei Drenge | 1995 | HEI | 50 m | 4:40.00 | ||
14 | 143 | Herrer 2 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:45.00 | ||
15 | 212 | Neptun Drenge K1K2 | 1998 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:24.53 | |
2 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:25.14 | |
3 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 2:27.75 | |
4 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:27.83 | |
5 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:28.32 | |
6 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:29.87 | |
7 | 278 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 2:29.88 | |
8 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:30.33 | |
9 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:30.43 | |
10 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:31.00 | |
11 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:33.21 | |
12 | 495 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 2:33.62 | |
13 | 246 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:34.02 | |
14 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 2:34.76 | |
15 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 2:35.14 | |
16 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 2:36.23 | |
17 | 384 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:37.21 | |
18 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:37.60 | |
19 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 2:37.95 | |
20 | 382 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 2:42.42 | |
21 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 2:42.81 | |
22 | 62 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 2:43.01 | |
23 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 2:45.62 | |
24 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 2:45.67 | |
25 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 2:47.09 | |
26 | 259 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 2:47.19 | |
27 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:47.21 | |
28 | 91 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:47.34 | |
29 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 2:49.09 | |
30 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:49.76 | |
31 | 135 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 2:50.84 | |
32 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 2:51.17 | |
33 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 2:51.60 | |
34 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 2:52.69 | |
35 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 2:53.18 | |
36 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:54.75 | |
37 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 2:55.56 | |
38 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:55.84 | |
39 | 152 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 50 m | 2:56.80 | |
40 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 2:57.50 | |
41 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 2:58.98 | |
42 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:01.84 | |
43 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 3:02.27 | |
44 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 3:04.41 | |
45 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 3:06.41 | |
46 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 3:06.69 | |
47 | 264 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 3:06.71 | |
48 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 3:09.44 | |
49 | 467 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 3:10.00 | |
50 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 3:14.88 | |
51 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 3:17.54 | |
52 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 3:18.99 | |
53 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | ||
54 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | ||
55 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | ||
56 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | ||
57 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | ||
58 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | ||
59 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | ||
60 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 2:04.94 | |
2 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:09.27 | |
3 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:09.86 | |
4 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 2:10.95 | |
5 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 2:15.23 | |
6 | 282 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:15.55 | |
7 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:17.15 | |
8 | 386 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 2:17.48 | |
9 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 2:18.07 | |
10 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 2:20.05 | |
11 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 2:20.19 | |
12 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:20.96 | |
13 | 414 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 2:22.42 | |
14 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 2:22.72 | |
15 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:24.66 | |
16 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:25.69 | |
17 | 290 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:27.38 | |
18 | 221 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 50 m | 2:27.65 | |
19 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:28.52 | |
20 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:29.14 | |
21 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 2:29.28 | |
22 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 2:29.74 | |
23 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:35.34 | |
24 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:37.51 | |
25 | 396 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 2:38.81 | |
26 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:42.34 | |
27 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 2:43.48 | |
28 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 2:43.48 | |
29 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:50.87 | |
30 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 2:51.19 | |
31 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 2:57.80 | |
32 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | 2:58.88 | |
33 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 2:59.16 | |
34 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 3:01.09 | |
35 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 3:02.69 | |
36 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 3:07.50 | |
37 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 3:08.16 | |
38 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 3:27.14 | |
39 | 192 | Lund Simon | 2001 | LYSENG | 0175AI | 50 m | 3:29.44 | |
40 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 3:54.63 | |
41 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | ||
42 | 206 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 50 m | ||
43 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:24.25 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: High5 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 56.87 | |
2 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 58.09 | |
3 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 58.16 | |
4 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 58.22 | |
5 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 58.27 | |
6 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 59.13 | |
7 | 64 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 59.68 | |
8 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 59.76 | |
9 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 59.85 | |
10 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 59.96 | |
11 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:00.02 | |
12 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 1:00.11 | |
13 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:00.14 | |
14 | 53 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:00.21 | |
15 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 1:00.42 | |
16 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 1:00.64 | |
17 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 1:00.74 | |
18 | 337 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:00.82 | |
19 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:00.82 | |
20 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:01.27 | |
21 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:01.45 | |
22 | 451 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 1:01.48 | |
23 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:01.55 | |
24 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:01.61 | |
25 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:01.73 | |
26 | 450 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 1:01.79 | |
27 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:01.99 | |
28 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 1:02.24 | |
29 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 1:02.36 | |
30 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 1:02.41 | |
31 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:02.48 | |
32 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:02.58 | |
33 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:02.93 | |
34 | 465 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 1:03.29 | |
35 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:03.49 | |
36 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:03.54 | |
37 | 148 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 1:03.86 | |
38 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:04.06 | |
39 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:04.24 | |
40 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:04.28 | |
41 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:04.30 | |
42 | 52 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:04.41 | |
43 | 90 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 1:04.50 | |
44 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 1:04.62 | |
45 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:04.81 | |
46 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 1:04.86 | |
47 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:04.97 | |
48 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 1:05.07 | |
49 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:05.37 | |
50 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 1:05.39 | |
51 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 1:05.43 | |
52 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:05.59 | |
53 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 1:05.64 | |
54 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 1:05.89 | |
55 | 383 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 1:06.02 | |
56 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:06.14 | |
57 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 1:06.44 | |
58 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 1:06.51 | |
59 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:06.68 | |
60 | 136 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 1:06.84 | |
61 | 205 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 50 m | 1:06.92 | |
62 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:07.53 | |
63 | 297 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:07.64 | |
64 | 184 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 50 m | 1:08.04 | |
65 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 1:08.05 | |
66 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 1:08.12 | |
67 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:08.20 | |
68 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 1:08.24 | |
69 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 1:08.27 | |
70 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 1:08.43 | |
71 | 401 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 1:08.47 | |
72 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:08.49 | |
73 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:08.51 | |
74 | 255 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:08.66 | |
75 | 259 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 1:08.84 | |
76 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 1:08.88 | |
77 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 1:09.34 | |
78 | 323 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 50 m | 1:09.45 | |
79 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 1:10.02 | |
80 | 293 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:10.38 | |
81 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 1:10.93 | |
82 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 1:11.35 | |
83 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 1:11.98 | |
84 | 186 | Kristensen Yasmina | 2000 | LYSENG | 0096BA | 50 m | 1:12.94 | |
85 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 1:13.13 | |
86 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 1:13.31 | |
87 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 1:13.53 | |
88 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 1:13.68 | |
89 | 226 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 50 m | 1:13.98 | |
90 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:14.02 | |
91 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 1:14.12 | |
92 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 1:14.77 | |
93 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:14.81 | |
94 | 467 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 1:15.24 | |
95 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 1:15.36 | ||
96 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:15.90 | |
97 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 1:16.23 | |
98 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:16.26 | |
99 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 1:16.78 | |
100 | 264 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 1:18.08 | |
101 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 1:18.98 | |
102 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:19.11 | |
103 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 1:19.60 | |
104 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 1:20.57 | |
105 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | 1:20.65 | |
106 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 1:21.77 | |
107 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 1:23.04 | |
108 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 1:23.71 | |
109 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 1:23.96 | |
110 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 1:25.35 | |
111 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:25.88 | |
112 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 1:26.37 | |
113 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | 1:26.45 | |
114 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:26.60 | |
115 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:26.61 | |
116 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:27.57 | |
117 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | 1:28.12 | |
118 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 1:28.33 | |
119 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | 1:30.10 | |
120 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 1:30.97 | |
121 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:31.49 | |
122 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | 1:32.87 | |
123 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 1:35.98 | |
124 | 209 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 1:37.12 | |
125 | 71 | Dinesen Cicilie Krogh | 2003 | HEI | 0314AZ | 50 m | 1:39.11 | |
126 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | 1:44.50 | |
127 | 284 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:06.72 | |
128 | 191 | Long Emmalina | 2004 | LYSENG | 0422AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: High5 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 53.33 | |
2 | 454 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 50 m | 53.77 | |
3 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 54.53 | |
4 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 54.55 | |
5 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 54.72 | |
6 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 54.95 | |
7 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 55.23 | |
8 | 460 | Kristensen Jonathan | 1998 | AGF | 9845AF | 50 m | 55.28 | |
9 | 257 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 55.30 | |
10 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 55.39 | |
11 | 286 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 55.69 | |
12 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 55.89 | |
13 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 56.03 | |
14 | 302 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 56.10 | |
15 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 56.32 | |
16 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 56.40 | |
17 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 56.52 | |
18 | 455 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 56.69 | |
19 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 56.71 | |
20 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.81 | |
21 | 462 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 56.83 | |
22 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 56.85 | |
23 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 57.00 | |
24 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 57.14 | |
25 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 57.70 | |
26 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 57.96 | |
27 | 389 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 57.98 | |
28 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 58.18 | |
29 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 58.23 | |
30 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 58.25 | |
31 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 58.75 | |
32 | 295 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 58.78 | |
33 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 59.03 | |
34 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 59.34 | |
35 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 59.95 | |
36 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 1:00.04 | |
37 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 1:00.11 | |
38 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:00.18 | |
39 | 20 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 1:00.41 | |
40 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:00.63 | |
41 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 1:00.70 | |
42 | 243 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 1:00.73 | |
43 | 276 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 50 m | 1:01.12 | |
44 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 1:01.19 | |
45 | 301 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:01.56 | |
46 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:01.91 | |
47 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 1:01.95 | |
48 | 305 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:01.96 | |
49 | 405 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 1:02.41 | |
50 | 409 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:02.45 | |
51 | 463 | Mortensen Niels | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 1:02.57 | |
52 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 1:04.16 | |
53 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:04.25 | |
54 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:04.25 | |
55 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 1:04.44 | |
56 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 1:04.59 | |
57 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 1:04.86 | |
58 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 1:05.56 | |
59 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | 1:06.10 | |
60 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 1:06.10 | |
61 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 1:06.15 | |
62 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 1:06.38 | |
63 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 1:07.10 | |
64 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 1:07.13 | |
65 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 1:07.57 | |
66 | 222 | Rasmussen Andreas | 1999 | ST-NEPTUN | 9955AT | 50 m | 1:07.99 | |
67 | 153 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 50 m | 1:08.04 | |
68 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:08.23 | |
69 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:08.53 | |
70 | 180 | Høyer Oliver | 2000 | LYSENG | 0073AT | 50 m | 1:08.63 | |
71 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 1:09.22 | |
72 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 1:09.44 | |
73 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 1:09.48 | |
74 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:09.64 | |
75 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 1:10.63 | |
76 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:10.65 | |
77 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 1:10.82 | |
78 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 1:11.05 | |
79 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:11.50 | |
80 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:11.69 | |
81 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 1:12.01 | |
82 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 1:12.13 | |
83 | 147 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 50 m | 1:13.44 | |
84 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:15.44 | |
85 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 1:15.92 | |
86 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:16.20 | |
87 | 192 | Lund Simon | 2001 | LYSENG | 0175AI | 50 m | 1:18.24 | |
88 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 1:20.02 | |
89 | 206 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 50 m | 1:21.79 | |
90 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:22.43 | |
91 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | 1:22.44 | |
92 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 1:22.45 | |
93 | 177 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 1:22.71 | |
94 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 1:23.01 | |
95 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 1:23.98 | |
96 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 1:25.12 | |
97 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | 1:26.84 | |
98 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | 1:28.72 | |
99 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:29.82 | |
100 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | 1:30.09 | |
101 | 185 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 50 m | 1:33.34 | |
102 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:34.32 | |
103 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | 1:35.36 | |
104 | 492 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 50 m | 1:40.88 | |
105 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | 1:41.92 | |
106 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Sushimania |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:32.39 | |
2 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:37.42 | |
3 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:40.86 | |
4 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:41.39 | |
5 | 397 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 2:43.48 | |
6 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 2:46.31 | |
7 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:46.65 | |
8 | 402 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 2:48.61 | |
9 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 2:50.67 | |
10 | 339 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:51.65 | |
11 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:52.35 | |
12 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:52.79 | |
13 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:53.85 | |
14 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 2:54.60 | |
15 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:56.29 | |
16 | 95 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 2:58.32 | |
17 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:58.35 | |
18 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 2:59.29 | |
19 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 3:00.04 | |
20 | 280 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 3:00.11 | |
21 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 3:01.14 | |
22 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 3:04.81 | |
23 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 3:08.25 | |
24 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 3:14.62 | |
25 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 3:15.86 | |
26 | 132 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 50 m | 3:16.58 | |
27 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 3:23.40 | |
28 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:28.86 | |
29 | 491 | Christensen Smiilla Brun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 3:29.24 | |
30 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 3:29.25 | |
31 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 3:33.86 | |
32 | 274 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 3:34.50 | |
33 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 3:35.41 | |
34 | 150 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 50 m | 3:38.32 | |
35 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 3:43.75 | |
36 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | 3:46.12 | |
37 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 3:47.10 | |
38 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 4:05.52 | |
39 | 188 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | ||
40 | 216 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Sushimania |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 50 m | 2:17.88 | |
2 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:18.56 | |
3 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:21.11 | |
4 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:29.22 | |
5 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 2:34.18 | |
6 | 33 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 2:34.36 | |
7 | 464 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 2:34.84 | |
8 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:41.02 | |
9 | 416 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:45.61 | |
10 | 377 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 2:46.61 | |
11 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:47.01 | |
12 | 322 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:47.58 | |
13 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:49.08 | |
14 | 195 | Mikkelsen Søren | 1991 | LYSENG | 9101AG | 50 m | 2:51.36 | |
15 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 2:54.92 | |
16 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:55.70 | |
17 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 3:01.24 | |
18 | 470 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 3:02.08 | |
19 | 131 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 50 m | 3:04.04 | |
20 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 3:05.51 | |
21 | 151 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 3:11.40 | |
22 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 3:15.42 | |
23 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 3:19.54 | |
24 | 261 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 3:45.65 | |
25 | 201 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 50 m | 4:01.65 | |
26 | 78 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 50 m | 4:04.22 | |
27 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | 4:26.79 | |
28 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | |||
29 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 1:00.67 | |
2 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 1:04.53 | |
3 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:04.86 | |
4 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:05.66 | |
5 | 337 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:05.96 | |
6 | 64 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:06.12 | |
7 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:06.53 | |
8 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 1:06.84 | |
9 | 54 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:06.91 | |
10 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 1:07.63 | |
11 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:07.70 | |
12 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:07.71 | |
13 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:07.90 | |
14 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:08.12 | |
15 | 34 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 1:08.31 | |
16 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:08.57 | |
17 | 343 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 1:08.87 | |
18 | 91 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:09.06 | |
19 | 187 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 1:09.32 | |
20 | 465 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 1:10.43 | |
21 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:11.03 | |
22 | 344 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:11.21 | |
23 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:11.48 | |
24 | 278 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 1:11.50 | |
25 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:12.58 | |
26 | 400 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:12.71 | |
27 | 411 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:13.10 | |
28 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 1:13.77 | |
29 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 1:14.00 | |
30 | 62 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:17.48 | |
31 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 1:17.51 | |
32 | 135 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 1:18.73 | |
33 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 1:19.60 | |
34 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | 1:20.00 | |
35 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 1:20.52 | |
36 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 1:22.15 | |
37 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 1:23.80 | |
38 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 1:24.31 | |
39 | 469 | Jørgensen Linnea Bruun | 2000 | AGF | 50 m | 1:25.00 | ||
40 | 293 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:25.71 | |
41 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:26.69 | |
42 | 256 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:27.82 | |
43 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 1:30.67 | |
44 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | 1:31.24 | |
45 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 1:33.00 | |
46 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 1:33.83 | |
47 | 76 | Hansen Freja | 2001 | HEI | 0114BC | 50 m | 1:33.93 | |
48 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | 1:46.13 | |
49 | 73 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m | ||
50 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | ||
51 | 182 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 50 m | ||
52 | 210 | Jacobsen Mie-Olise Kjærbo | 2003 | ST-NEPTUN | 0372AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 34, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 54.99 | |
2 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 56.56 | |
3 | 167 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.68 | |
4 | 283 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 57.95 | |
5 | 458 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 58.17 | |
6 | 456 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 58.73 | |
7 | 249 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 58.95 | |
8 | 96 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 59.34 | |
9 | 289 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 59.38 | |
10 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 59.66 | |
11 | 460 | Kristensen Jonathan | 1998 | AGF | 9845AF | 50 m | 59.68 | |
12 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 1:00.11 | |
13 | 407 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 1:00.92 | |
14 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 1:01.78 | |
15 | 164 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 1:01.83 | |
16 | 412 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 1:02.34 | |
17 | 394 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 1:02.94 | |
18 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:03.54 | |
19 | 138 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 1:03.95 | |
20 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 1:04.03 | |
21 | 250 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 1:04.25 | |
22 | 149 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 1:04.50 | |
23 | 377 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:04.84 | |
24 | 447 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 50 m | 1:05.00 | |
25 | 453 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 1:05.01 | |
26 | 452 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 1:05.15 | |
27 | 193 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 9707AO | 50 m | 1:05.25 | |
28 | 305 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:05.25 | |
29 | 414 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 1:05.36 | |
30 | 393 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:05.92 | |
31 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 1:06.09 | |
32 | 134 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 1:06.51 | |
33 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:06.61 | |
34 | 190 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 1:06.88 | |
35 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 1:07.24 | |
36 | 389 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 1:07.25 | |
37 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:08.40 | |
38 | 86 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:08.58 | |
39 | 153 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 50 m | 1:08.63 | |
40 | 380 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 1:09.03 | |
41 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 1:09.57 | |
42 | 423 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:09.58 | |
43 | 243 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 1:10.52 | |
44 | 432 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:10.84 | |
45 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 1:16.45 | |
46 | 419 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:17.76 | |
47 | 154 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 1:18.41 | |
48 | 422 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 50 m | 1:19.72 | |
49 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:19.84 | |
50 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 1:20.17 | |
51 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 1:20.28 | |
52 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 1:20.63 | |
53 | 434 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:21.73 | |
54 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 1:22.37 | |
55 | 433 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:22.58 | |
56 | 466 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 1:22.79 | |
57 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:31.42 | |
58 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 1:35.24 | |
59 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:36.56 | |
60 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:38.88 | |
61 | 248 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 1:41.05 | |
62 | 192 | Lund Simon | 2001 | LYSENG | 0175AI | 50 m | 1:41.30 | |
63 | 219 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 50 m | 1:48.78 | |
64 | 429 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 35, 200m Medley Damer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:19.34 | |
2 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:20.65 | |
3 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:22.02 | |
4 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:24.94 | |
5 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:24.99 | |
6 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:26.50 | |
7 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 2:27.22 | |
8 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:30.42 | |
9 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:30.84 | |
10 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:31.02 | |
11 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:31.22 | |
12 | 339 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:31.27 | |
13 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:31.37 | |
14 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:31.41 | |
15 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:31.54 | |
16 | 450 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 2:32.10 | |
17 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:32.72 | |
18 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:33.04 | |
19 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:33.07 | |
20 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:33.11 | |
21 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:33.90 | |
22 | 54 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:34.52 | |
23 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:34.74 | |
24 | 402 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 2:35.66 | |
25 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:35.74 | |
26 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 2:36.10 | |
27 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 2:36.73 | |
28 | 23 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 2:37.04 | |
29 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:37.71 | |
30 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:38.00 | |
31 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:38.30 | |
32 | 246 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:38.77 | |
33 | 390 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 2:40.60 | |
34 | 404 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 2:41.26 | |
35 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 2:41.28 | |
36 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 2:41.63 | |
37 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 2:41.94 | |
38 | 303 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:42.37 | |
39 | 205 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 50 m | 2:42.76 | |
40 | 176 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 2:42.96 | |
41 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:43.47 | |
42 | 287 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 2:43.47 | |
43 | 148 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 2:43.59 | |
44 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:43.84 | |
45 | 94 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:44.19 | |
46 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 2:44.47 | |
47 | 116 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 2:44.59 | |
48 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 2:49.12 | |
49 | 197 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 50 m | 2:49.36 | |
50 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:50.33 | |
51 | 321 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:51.39 | |
52 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 2:51.88 | |
53 | 19 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 50 m | 2:52.88 | |
54 | 234 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 2:53.06 | |
55 | 325 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 50 m | 2:54.68 | |
56 | 27 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | 2:55.41 | |
57 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 2:55.66 | |
58 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 2:56.28 | |
59 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:57.85 | |
60 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:59.49 | |
61 | 132 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 50 m | 3:00.14 | |
62 | 411 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 3:03.04 | |
63 | 21 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 50 m | 3:03.41 | |
64 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 3:06.25 | |
65 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 3:08.19 | |
66 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 3:08.63 | |
67 | 255 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 3:08.89 | |
68 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 3:09.22 | |
69 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | 3:09.92 | |
70 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 3:09.92 | |
71 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 3:16.25 | |
72 | 25 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 50 m | 3:16.27 | |
73 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 3:17.88 | |
74 | 421 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 3:18.34 | |
75 | 198 | Rasmussen Signe Storm | 2001 | LYSENG | 0138AQ | 50 m | 3:20.29 | |
76 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 3:20.73 | |
77 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 3:21.78 | |
78 | 435 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 50 m | 3:24.67 | |
79 | 426 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 3:25.21 | |
80 | 467 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 3:25.97 | |
81 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 3:27.62 | |
82 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 3:27.82 | |
83 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:29.93 | |
84 | 430 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 3:32.24 | |
85 | 438 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 3:39.96 | |
86 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 3:41.40 | |
87 | 443 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 50 m | 3:43.28 | |
88 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | 3:43.37 | |
89 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 3:44.38 | |
90 | 439 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 3:44.65 | |
91 | 420 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 3:45.05 | |
92 | 440 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 3:46.47 | |
93 | 119 | Klit Sara | 2002 | IHF | 0234AG | 50 m | 3:52.05 | |
94 | 123 | Pedersen Sofia Seighali | 2002 | IHF | 0256AW | 50 m | ||
95 | 146 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | ||
96 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | ||
97 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | ||
98 | 436 | Ladefoged Signe | 2004 | AGF | 0456AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 36, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:10.65 | |
2 | 387 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 2:11.23 | |
3 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 2:11.97 | |
4 | 45 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 2:12.07 | |
5 | 57 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:12.43 | |
6 | 46 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 2:12.63 | |
7 | 98 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 2:13.10 | |
8 | 493 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 2:13.80 | |
9 | 111 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:15.34 | |
10 | 59 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:15.37 | |
11 | 165 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:15.65 | |
12 | 262 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 2:15.85 | |
13 | 112 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:15.90 | |
14 | 282 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:16.39 | |
15 | 386 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 2:16.47 | |
16 | 110 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:16.48 | |
17 | 461 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:16.52 | |
18 | 114 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 2:17.60 | |
19 | 257 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 2:17.95 | |
20 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.98 | |
21 | 286 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 2:18.37 | |
22 | 51 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:19.34 | |
23 | 159 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:20.09 | |
24 | 349 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 2:21.82 | |
25 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:23.96 | |
26 | 88 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:24.19 | |
27 | 416 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:25.08 | |
28 | 202 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 50 m | 2:26.12 | |
29 | 335 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:26.28 | |
30 | 31 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 2:26.58 | |
31 | 295 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 2:27.78 | |
32 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 2:31.37 | |
33 | 298 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:32.90 | |
34 | 137 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 2:33.48 | |
35 | 396 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 2:35.48 | |
36 | 463 | Mortensen Niels | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 2:35.52 | |
37 | 235 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:36.41 | |
38 | 75 | Halvorsen Sebastian | 1999 | HEI | 9943AP | 50 m | 2:41.22 | |
39 | 276 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 50 m | 2:41.74 | |
40 | 418 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:43.02 | |
41 | 326 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:46.57 | |
42 | 327 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:46.58 | |
43 | 270 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 2:47.28 | |
44 | 405 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 2:47.38 | |
45 | 260 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:47.51 | |
46 | 72 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 50 m | 2:47.62 | |
47 | 427 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:49.11 | |
48 | 151 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 2:51.20 | |
49 | 437 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 2:51.32 | |
50 | 22 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 2:55.22 | |
51 | 468 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 50 m | 2:57.81 | |
52 | 222 | Rasmussen Andreas | 1999 | ST-NEPTUN | 9955AT | 50 m | 2:58.07 | |
53 | 117 | Jensen Anders Færch | 1988 | IHF | 8867AC | 50 m | 2:58.68 | |
54 | 269 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:59.41 | |
55 | 229 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 50 m | 3:02.99 | |
56 | 223 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 3:05.16 | |
57 | 179 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 3:05.69 | |
58 | 29 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 3:08.79 | |
59 | 277 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 3:10.08 | |
60 | 30 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 50 m | 3:25.53 | |
61 | 445 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 3:31.35 | |
62 | 189 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 50 m | 3:33.21 | |
63 | 444 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 3:39.24 | |
64 | 442 | Stapelfeldt Christian M. | 2003 | AGF | 0363AM | 50 m | 3:39.33 | |
65 | 74 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | HEI | 0481AL | 50 m | 3:43.48 | |
66 | 178 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 3:46.51 | |
67 | 428 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 4:25.31 | |
68 | 18 | Nielsen David Bianco | 2001 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
69 | 28 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 50 m | ||
70 | 70 | Degn Simon | 2003 | HEI | 50 m | |||
71 | 80 | Schumacher Hugo Frederik | 2003 | HEI | 0355AN | 50 m | ||
72 | 130 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 50 m | ||
73 | 183 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 50 m | ||
74 | 185 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 50 m | ||
75 | 199 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 50 m | ||
76 | 227 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 50 m | ||
77 | 424 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 50 m | ||
78 | 497 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:30.28 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: Jensens Bøfhus |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 9:26.04 | |
2 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 9:29.31 | |
3 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 9:32.30 | |
4 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 9:38.22 | |
5 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 9:54.23 | |
6 | 187 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 10:03.03 | |
7 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 10:03.41 | |
8 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 10:05.75 | |
9 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 10:15.17 | |
10 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 10:25.33 | |
11 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 10:31.13 | |
12 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 10:46.20 | |
13 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 10:50.52 | |
14 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 10:55.15 | |
15 | 413 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 11:02.81 | |
16 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 11:08.32 | |
17 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 11:10.04 | |
18 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 11:19.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 38, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kvadrat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 16:38.47 | |
2 | 459 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 16:45.77 | |
3 | 398 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 17:25.89 | |
4 | 93 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 18:05.76 | |
5 | 221 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 50 m | 18:12.24 | |
6 | 195 | Mikkelsen Søren | 1991 | LYSENG | 9101AG | 50 m | 18:29.27 | |
7 | 385 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 18:35.47 | |
8 | 412 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 18:49.22 | |
9 | 89 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 19:49.43 | |
10 | 301 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 20:01.98 | |
11 | 69 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 20:27.31 | |
12 | 245 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 21:22.24 | |
13 | 238 | Primdahl Lars Christian | 2000 | NORD | 0033AP | 50 m | 21:30.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Bygningsmaleren.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 50 m | 2:17.20 | ||
2 | 489 | Agf Piger 2 | 2003 | AGF | 50 m | 2:30.00 | ||
3 | 490 | Agf Piger 3 | 2003 | AGF | 50 m | 2:38.90 | ||
4 | 215 | Neptun Tøser K3K4 | 2003 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Bygningsmaleren.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 475 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 1:55.20 | ||
2 | 476 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 2:07.00 | ||
3 | 477 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 50 m | 2:17.50 | ||
4 | 65 | Hei Drenge | 2002 | HEI | 50 m | 2:27.00 | ||
5 | 478 | Agf Drenge 4 | 2001 | AGF | 50 m | 2:38.90 | ||
6 | 35 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 50 m | 3:50.00 | ||
7 | 214 | Neptun Drenge K3K4 | 2001 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 41, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Kastrup Kvik Piger | 1999 | KVIK | 50 m | 4:29.00 | ||
2 | 84 | Hils Damer 1 | 1995 | HILLERØD | 50 m | 4:37.74 | ||
3 | 328 | Sto Damer | 1995 | STO | 50 m | 4:38.42 | ||
4 | 471 | Agf Damer 1 | 1996 | AGF | 50 m | 4:40.40 | ||
5 | 47 | Gsc Damer 1 | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 4:42.50 | ||
6 | 329 | Sto Damer 1 | 1995 | STO | 50 m | 4:42.75 | ||
7 | 140 | Damer 1 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:45.00 | ||
8 | 43 | Aarhus Swim Piger 1 | 1995 | AAS | 50 m | 4:47.00 | ||
9 | 44 | Aarhus Swim Piger 2 | 1995 | AAS | 50 m | 4:54.00 | ||
10 | 472 | Agf Damer 2 | 1996 | AGF | 50 m | 4:58.55 | ||
11 | 231 | Nord Piger | 1995 | NORD | 50 m | 5:08.00 | ||
12 | 473 | Agf Damer 3 | 1996 | AGF | 50 m | 5:13.60 | ||
13 | 68 | Hei Piger | 1995 | HEI | 50 m | 5:20.00 | ||
14 | 141 | Damer 2 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 5:35.00 | ||
15 | 474 | Agf Damer 4 | 1996 | AGF | 50 m | 5:38.70 | ||
16 | 213 | Neptun Tøser K1K2 | 1999 | ST-NEPTUN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 42, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Kastrup Kvik Drenge | 1997 | KVIK | 50 m | 4:04.00 | ||
2 | 484 | Agf Herrer 1 | 1993 | AGF | 50 m | 4:04.20 | ||
3 | 50 | Gsc Herrer | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 4:05.09 | ||
4 | 485 | Agf Herrer 2 | 1993 | AGF | 50 m | 4:09.25 | ||
5 | 332 | Sto Herrer | 1995 | STO | 50 m | 4:11.59 | ||
6 | 37 | Aarhus Swim Drenge 1 | 1995 | AAS | 50 m | 4:15.00 | ||
7 | 486 | Agf Herrer 3 | 1993 | AGF | 50 m | 4:20.12 | ||
8 | 487 | Agf Herrer 4 | 1993 | AGF | 50 m | 4:23.89 | ||
9 | 38 | Aarhus Swim Drenge 2 | 1995 | AAS | 50 m | 4:25.00 | ||
10 | 85 | Hils Drenge 1 | 1995 | HILLERØD | 50 m | 4:25.01 | ||
11 | 333 | Sto-Drenge | 1995 | STO | 50 m | 4:31.48 | ||
12 | 142 | Herrer 1 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:35.00 | ||
13 | 66 | Hei Drenge | 1995 | HEI | 50 m | 5:10.00 | ||
14 | 143 | Herrer 2 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 5:15.00 | ||
15 | 40 | Aarhus Swim Drenge 3 | 1995 | AAS | 50 m | 6:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Løb 101, 8x50 mix |
Sponsor: REMA 1000 i Viby J |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 479 | Agf Fri Mix 1 | 1993 | AGF | 50 m | 3:29.80 | ||
2 | 56 | Gsc Mix | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 3:30.10 | ||
3 | 306 | Silkeborg Mix | 1995 | SILKEBORG | 50 m | 3:32.00 | ||
4 | 162 | Kastrup Kvik Mix | 1997 | KVIK | 50 m | 3:36.00 | ||
5 | 480 | Agf Fri Mix 2 | 1993 | AGF | 50 m | 3:41.60 | ||
6 | 331 | Sto Dream-Team | 1995 | STO | 50 m | 3:50.00 | ||
7 | 83 | Hils 1 Mix | 1995 | HILLERØD | 50 m | 3:52.01 | ||
8 | 144 | Kolding Ml1-1 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:00.00 | ||
9 | 481 | Agf Fri Mix 3 | 1995 | AGF | 50 m | 4:04.00 | ||
10 | 67 | Hei Mix | 1995 | HEI | 50 m | 4:05.00 | ||
11 | 145 | Kolding Ml1-2 Kolding | 1995 | KOLDING | 50 m | 4:21.00 | ||
12 | 482 | Agf Fri Mix 4 | 1995 | AGF | 50 m | 4:28.94 | ||
13 | 483 | Agf Fri Mix 5 | 1995 | AGF | 50 m | 4:59.50 | ||
14 | 41 | Aarhus Swim Mix 1 | 1995 | AAS | 50 m | 7:40.00 | ||
15 | 42 | Aarhus Swim Mix 2 | 1995 | AAS | 50 m | 7:47.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |