Startliste for Handelsbanken Aarhus Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Handelsbanken Aarhus Open |
|
Udskriftsdato |
05 juni 2015 |
|
|
Stævne by |
Århus |
|
Udskriftstidspunkt |
16:15 |
|
|
Arrangør |
AGF |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 juni 2015 |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer |
Indledende (4) |
Sponsor: Handelsbanken |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
Freja Røjkjær Rasmussen |
2004 |
0496AD |
ST-NEPTUN |
|
50m |
|
17 |
4 |
Nikoline Egerod Leth |
1996 |
9646AN |
ÅRHUS 1900 |
|
50m |
6:59.00 |
230 |
5 |
Mathilde Skak Thomsen |
2003 |
0394AJ |
ST-NEPTUN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
0 |
Laura Christensen |
1997 |
9708AY |
NORD |
|
50m |
6:30.14 |
133 |
1 |
Madison Guldborg |
2001 |
0146AK |
KOLDING |
|
50m |
6:05.57 |
294 |
2 |
Bolette Mandrup Jensen |
2000 |
0046AR |
ROSKILDE |
|
50m |
6:02.51 |
370 |
3 |
Laura Davidsen Nielsen |
2000 |
0064BA |
VIBORG |
|
50m |
5:59.65 |
371 |
4 |
Betina K. Pedersen |
1994 |
9402AC |
VIBORG |
|
50m |
5:43.72 |
395 |
5 |
Silja Ösp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
50m |
5:54.05 |
236 |
6 |
Karoline Nielsen |
1997 |
9736AL |
NORD |
|
50m |
6:02.40 |
118 |
7 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
50m |
6:04.16 |
132 |
8 |
Charlotte Gravgaard |
2001 |
0168AN |
KOLDING |
|
50m |
6:09.00 |
16 |
9 |
Vera Veronica Jervidalo |
2001 |
0184AR |
ÅRHUS 1900 |
|
50m |
6:32.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
0 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF |
|
50m |
5:38.11 |
310 |
1 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
5:33.32 |
457 |
2 |
Matilde Kjeldsen |
1999 |
9984AV |
AGF |
|
50m |
5:25.74 |
336 |
3 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
TRITON B |
|
50m |
5:11.83 |
109 |
4 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:08.52 |
253 |
5 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
ODDER |
|
50m |
5:10.70 |
318 |
6 |
Nicoline Pontoppidan |
1998 |
9876AL |
SILKEBORG |
|
50m |
5:18.56 |
97 |
7 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:29.00 |
81 |
8 |
Snæfridur Sol |
2000 |
0082AL |
HEI |
|
50m |
5:35.79 |
347 |
9 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
50m |
5:43.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
0 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
50m |
5:38.04 |
338 |
1 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
50m |
5:31.38 |
101 |
2 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:24.75 |
104 |
3 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:11.75 |
340 |
4 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
50m |
4:58.94 |
345 |
5 |
Maja Nielsen |
1996 |
9632AD |
TRITON B |
|
50m |
5:09.23 |
61 |
6 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
5:17.19 |
26 |
7 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
5:28.42 |
449 |
8 |
Emma H. Christiansen |
1999 |
9988AO |
AGF |
|
50m |
5:35.74 |
342 |
9 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
50m |
5:42.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
05 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling |
Udskriftstidspunkt |
16:15 |
|