Startliste for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:01.97 | |
2 | 86 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:02.29 | |
3 | 174 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:02.93 | |
4 | 75 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:03.57 | |
5 | 26 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:03.97 | |
6 | 76 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 1:05.80 | |
7 | 222 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:06.18 | |
8 | 118 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:06.20 | |
9 | 84 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:06.27 | |
10 | 255 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:06.52 | |
11 | 145 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 1:06.76 | |
12 | 213 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 1:07.44 | |
13 | 209 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:07.57 | |
14 | 157 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:07.86 | |
15 | 167 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:07.87 | |
16 | 158 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 1:08.01 | |
17 | 91 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:08.69 | |
18 | 15 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 1:09.07 | |
19 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:09.45 | |
20 | 189 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 1:09.48 | |
21 | 51 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:09.53 | |
22 | 256 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 1:09.97 | |
23 | 92 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:10.43 | |
24 | 129 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:11.37 | |
25 | 45 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:12.11 | |
26 | 21 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:12.18 | |
27 | 108 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:12.76 | |
28 | 188 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 1:14.00 | |
29 | 184 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:14.50 | |
30 | 99 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:14.52 | |
31 | 141 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:14.90 | |
32 | 124 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:15.33 | |
33 | 67 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:15.45 | |
34 | 254 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:16.04 | |
35 | 203 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 1:16.48 | |
36 | 46 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:16.49 | |
37 | 28 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 1:17.08 | |
38 | 214 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:17.30 | |
39 | 54 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:17.36 | |
40 | 103 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:18.17 | |
41 | 109 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:18.29 | |
42 | 179 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:18.81 | |
43 | 62 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:19.93 | |
44 | 39 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 1:20.04 | |
45 | 14 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:20.11 | |
46 | 80 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 50 m | 1:20.83 | |
47 | 143 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:20.85 | |
48 | 128 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:21.09 | |
49 | 227 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:21.23 | |
50 | 148 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 50 m | 1:21.29 | ||
51 | 98 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:22.37 | |
52 | 102 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 1:22.47 | |
53 | 17 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 1:24.06 | |
54 | 12 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:24.73 | |
55 | 19 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:25.98 | |
56 | 190 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:27.05 | |
57 | 37 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 1:27.34 | |
58 | 221 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:27.93 | |
59 | 121 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:28.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.05 | Udskriftsdato | 02 maj 2015 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:04 |