Startliste for Spar Nord - Hørsholm Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 26
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2015 langbane |
|
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
346 |
1 |
Julius Rix Melchiorsen |
2004 |
0455AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
369 |
2 |
William Pohl Stangerup |
2004 |
0411AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
344 |
3 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
357 |
4 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
332 |
5 |
Christoffer Harmsen |
2004 |
|
HØRSHOLM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Conrad Holten Hansen |
2005 |
0501AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:00.00 |
195 |
2 |
Vincent Eddy Fabricius |
2005 |
0501AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:20.00 |
222 |
3 |
Bertram Wenneberg |
2004 |
0481AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:15.00 |
219 |
4 |
Matthias Slot |
2005 |
0517AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:20.00 |
187 |
5 |
Gustav Abildgaard |
2005 |
0553AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:20.00 |
217 |
6 |
Jonathan S. Samuelsson |
2005 |
0579AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Johan Plambæk Madsen |
2004 |
0421AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:03.83 |
202 |
2 |
Oscar Jones |
2004 |
0421AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:52.52 |
209 |
3 |
Mads Sølberg Mathiesen |
2005 |
0567AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:31.66 |
212 |
4 |
Mads Møller |
2005 |
0585AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:50.00 |
203 |
5 |
Fabian R. Klarskov |
2004 |
0415AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:53.85 |
193 |
6 |
Finn Elbo Card |
2005 |
0599AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:04.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:18.09 |
387 |
2 |
Otto Walther Holst |
2003 |
0333AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:14.15 |
137 |
3 |
Mathias Berner Jensen |
2002 |
0247AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:05.78 |
141 |
4 |
Xander Pontoppidan |
2003 |
0353AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:06.53 |
142 |
5 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:18.00 |
189 |
6 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:31.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Mathias Parkhøi |
2003 |
0383AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:00.00 |
133 |
2 |
Tor Ejrnæs |
2002 |
0209AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:49.33 |
229 |
3 |
William Kristensen |
2003 |
0319AM |
SØLLERØD |
|
50m |
2:47.51 |
235 |
4 |
Janus Rosholm |
2002 |
0275AQ |
SØLLERØD |
|
50m |
2:48.85 |
166 |
5 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
50m |
2:57.87 |
383 |
6 |
Filip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:03.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Andreas Gammelgaard |
2002 |
0255AH |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:43.81 |
143 |
2 |
Anders Skousen |
2002 |
0215AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:40.95 |
228 |
3 |
Asger Hugo Juul |
2003 |
0339AB |
SØLLERØD |
|
50m |
2:39.41 |
157 |
4 |
Peter Eskjær-Køppen |
2002 |
0203AD |
HERLEV |
|
50m |
2:40.90 |
384 |
5 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:42.98 |
397 |
6 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:45.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
50m |
2:32.85 |
242 |
2 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
50m |
2:30.52 |
341 |
3 |
Daniel Kjær Jørgensen |
2001 |
0199AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:29.28 |
336 |
4 |
Christoffer Hove |
2002 |
0241AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:29.60 |
244 |
5 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
2:31.43 |
393 |
6 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:38.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Christoffer Weiss |
2002 |
0273AE |
SØLLERØD |
|
50m |
2:27.40 |
241 |
2 |
Mark Viskum |
2001 |
0123AI |
SØLLERØD |
|
50m |
2:26.35 |
237 |
3 |
Valdemar Solok |
2001 |
0107AP |
SØLLERØD |
|
50m |
2:24.65 |
170 |
4 |
Carl Peter Vittrup |
2001 |
0139AA |
HERLEV |
|
50m |
2:24.79 |
158 |
5 |
Philip Hansen |
2001 |
0143AM |
HERLEV |
|
50m |
2:26.96 |
234 |
6 |
Mathias Nørskov |
2001 |
0145AN |
SØLLERØD |
|
50m |
2:27.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:21.50 |
315 |
2 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:16.19 |
165 |
3 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
50m |
2:12.09 |
247 |
4 |
Philip Stenberg |
2001 |
AB9101 |
MKK |
|
50m |
2:15.76 |
243 |
5 |
Samuel Wiktor |
2001 |
AJ5301 |
MKK |
|
50m |
2:16.58 |
168 |
6 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HERLEV |
|
50m |
2:21.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|