Program för NUSS Äldre och Yngre (50m) 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 3/7 Klockan 16.00. (Insim kl. 14.30)
Gren 10, 100m Ryggsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 1:09.03 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 481 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:06.64 | |
2 | 112 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 1:07.15 | |
3 | 485 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:08.33 | |
4 | 453 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:10.14 | |
5 | 655 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:11.28 | |
6 | 603 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:11.44 | |
7 | 496 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 1:11.47 | |
8 | 459 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:11.54 | |
9 | 299 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 1:11.58 | |
10 | 83 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 1:12.15 | |
11 | 2 | Brodtkorb-Lund Astri | 2000 | Rana SK | 50 m | 1:12.65 | ||
12 | 609 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 1:12.83 | |
13 | 1 | Andrine Svea | 2000 | Alta SK | 50 m | 1:13.12 | ||
14 | 444 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:13.38 | |
15 | 528 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 1:13.95 | |
16 | 111 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:14.10 | |
17 | 317 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 1:14.18 | |
18 | 198 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 1:14.96 | |
19 | 219 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 25 m | 1:15.00 | |
20 | 313 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 50 m | 1:15.01 | |
21 | 645 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:15.22 | |
22 | 251 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 25 m | 1:15.29 | |
23 | 372 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 1:15.52 | |
24 | 340 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:15.55 | |
25 | 12 | Stinessen Mia | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 1:15.58 | RES | |
26 | 86 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 1:15.74 | RES |
27 | 571 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:16.43 | RES |
28 | 559 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:17.19 | RES |
29 | 541 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 1:17.46 | RES |
30 | 125 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:17.47 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 03 juli 2015 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:44 |