Ohjelma Simmis Arena -uinnit 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai aamu
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Simmis-uinnit 2015 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 huhtikuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
11:51 |
|
|
Järjestäjä |
Helsingfors Simsällskap r.f. |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 huhtikuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 7, 200m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (6) |
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:28.04 2013-08-01 |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanni Lampi |
2001 |
01A133 |
SWIM |
|
25m |
|
|
4 |
Veera Mikkonen |
2004 |
04A240 |
TuUS |
|
25m |
|
|
5 |
Nora Pennanen |
2002 |
02B182 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Surakka |
2000 |
00A953 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Enni Kanerva |
2000 |
00B090 |
Gladius |
|
25m |
3:37.13 |
3:43.13 |
3 |
Maria Suihko |
2001 |
01B181 |
TuUS |
|
25m |
3:34.44 |
3:40.44 |
4 |
Negiin Javadi |
2002 |
02A652 |
Cetus |
|
25m |
3:25.52 |
3:31.52 |
5 |
Elina Nieminen |
2000 |
00B151 |
AQUILA |
|
50m |
3:32.34 |
3:32.34 |
6 |
Jennetta Silvennoinen |
2000 |
00A882 |
Cetus |
|
50m |
3:42.59 |
3:42.59 |
7 |
Milla Karinen |
2001 |
01A342 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Susanna Kuisma |
2003 |
03A414 |
HyUS |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Henna Kuivaniemi |
2000 |
00B032 |
RiUS |
|
25m |
3:20.95 |
3:26.95 |
1 |
Tiia Strandberg |
2002 |
02A332 |
SiHy |
|
50m |
3:23.90 |
3:23.90 |
2 |
Noora Leppänen |
2001 |
01A088 |
SWIM |
|
25m |
3:15.19 |
3:21.19 |
3 |
Diana Belozjorova |
2000 |
00A887 |
HSS |
|
50m |
3:19.87 |
3:19.87 |
4 |
Vilma Hottinen |
2002 |
02A532 |
SiWa |
|
50m |
3:16.95 |
3:16.95 |
5 |
Heini Käkönen |
2000 |
00A177 |
SWIM |
|
50m |
3:17.03 |
3:17.03 |
6 |
Emma Mustonen |
2002 |
02A048 |
Virkiä |
|
50m |
3:21.09 |
3:21.09 |
7 |
Linnea Saarikivi |
2000 |
00A779 |
Cetus |
|
50m |
3:23.00 |
3:23.00 |
8 |
Aino Lehtinen |
2001 |
01A330 |
Cetus |
|
25m |
3:20.64 |
3:26.64 |
9 |
Sara Hätönen |
2001 |
01A668 |
Cetus |
|
25m |
3:23.35 |
3:29.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Millariina Bruce |
2001 |
01B021 |
AQUILA |
|
50m |
3:14.25 |
3:14.25 |
1 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
25m |
3:06.11 |
3:12.11 |
2 |
Maija Liukkonen |
2001 |
01A778 |
MiUS |
|
25m |
3:06.03 |
3:12.03 |
3 |
Fanny Virtanen |
2000 |
00A788 |
Cetus |
|
25m |
3:05.68 |
3:11.68 |
4 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
SomE |
|
50m |
3:10.41 |
3:10.41 |
5 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
00A268 |
Cetus |
|
25m |
3:04.61 |
3:10.61 |
6 |
Saija Mikkonen |
2001 |
01A667 |
TuUS |
|
25m |
3:05.89 |
3:11.89 |
7 |
Janita Brunila |
2002 |
02A072 |
AQUILA |
|
50m |
3:12.04 |
3:12.04 |
8 |
Petra Uusikumpu |
2001 |
01A644 |
SiWa |
|
25m |
3:06.56 |
3:12.56 |
9 |
Nea Eränpalo |
2001 |
01A211 |
Cetus |
|
25m |
3:08.50 |
3:14.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Millie Kuusniemi Fishwick |
2000 |
00A428 |
HSS |
|
50m |
3:07.21 |
3:07.21 |
1 |
Emilia Leppänen |
1999 |
99A448 |
SWIM |
|
50m |
3:06.92 |
3:06.92 |
2 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
01A433 |
AQUILA |
|
50m |
3:03.50 |
3:03.50 |
3 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
3:00.67 |
3:00.67 |
4 |
Roosa Andelin |
1998 |
98A077 |
HyUS |
|
25m |
2:53.31 |
2:59.31 |
5 |
Helena Knaapi |
1999 |
99A582 |
Cetus |
|
50m |
3:00.39 |
3:00.39 |
6 |
Amanda Rapinoja |
2001 |
01A463 |
Cetus |
|
25m |
2:56.45 |
3:02.45 |
7 |
Myra Bengts |
2000 |
00A874 |
Cetus |
|
50m |
3:06.33 |
3:06.33 |
8 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
00A967 |
AQUILA |
|
25m |
3:01.07 |
3:07.07 |
9 |
Pinja Paulomo |
2002 |
02A288 |
Cetus |
|
50m |
3:08.53 |
3:08.53 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Fanny Nyström |
1999 |
99A834 |
BS-PU |
|
50m |
2:53.34 |
2:53.34 |
1 |
Nea Rinne |
1995 |
95A833 |
Cetus |
|
50m |
2:51.35 |
2:51.35 |
2 |
Lotta Raiski |
1998 |
98A210 |
LaUS |
|
50m |
2:47.59 |
2:47.59 |
3 |
Sanni Ikonen |
1998 |
98A220 |
LaUS |
|
50m |
2:38.52 |
2:38.52 |
4 |
Moona Koski |
1999 |
99A609 |
UI |
|
25m |
2:29.01 |
2:35.01 |
5 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
99A092 |
Cetus |
|
25m |
2:31.27 |
2:37.27 |
6 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
50m |
2:43.43 |
2:43.43 |
7 |
Riina Strengell |
1997 |
97A841 |
Cetus |
|
25m |
2:42.83 |
2:48.83 |
8 |
Veronica Wahlstedt |
2000 |
00A175 |
Cetus |
|
25m |
2:46.92 |
2:52.92 |
9 |
Oona Ahinko |
2001 |
01A878 |
VeUS |
|
50m |
2:57.65 |
2:57.65 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
03 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap |
Tulostusaika |
11:51 |
|