Program for JDM/DM Skåne-Blekinge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
DM-JDM |
|
Utskriftsdatum |
06 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Simrishamn |
|
Utskriftstid |
13:34 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap - Österlensim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: AWIMEX International AB |
|
Beräknad start 16:25 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:10.34 |
65 |
4 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
50m |
5:01.97 |
252 |
5 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
50m |
5:10.33 |
315 |
6 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
5:01.42 |
1 |
2 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:58.77 |
219 |
3 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
4:56.96 |
153 |
4 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
50m |
4:53.50 |
250 |
5 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:53.94 |
275 |
6 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
4:58.05 |
48 |
7 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
5:00.67 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
4:52.62 |
15 |
2 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
4:49.35 |
106 |
3 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
4:48.05 |
146 |
4 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:45.38 |
154 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:47.07 |
262 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:49.19 |
183 |
7 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
50m |
4:50.27 |
254 |
8 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
4:52.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:43.63 |
297 |
2 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:41.66 |
217 |
3 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
50m |
4:39.17 |
6 |
4 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
4:37.87 |
235 |
5 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:38.52 |
117 |
6 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
4:40.66 |
173 |
7 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
4:42.47 |
109 |
8 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
50m |
4:44.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:36.43 |
269 |
2 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
4:31.24 |
245 |
3 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
4:27.26 |
234 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
4:14.93 |
136 |
5 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:22.44 |
137 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:31.13 |
22 |
7 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
4:32.99 |
79 |
8 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:37.82 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 juni 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:34 |
|