Program för Västerås Meet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Västerås Meet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
25 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
08:07 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
21 |
3 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
42 |
4 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:31.86 |
44 |
5 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:44.93 |
72 |
6 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:17.81 |
204 |
2 |
Clara Lundgren |
2001 |
BI0201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:12.07 |
2 |
3 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
3:02.09 |
179 |
4 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:01.60 |
11 |
5 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.72 |
104 |
6 |
Henrietta Mossop |
2000 |
BJ2600 |
SKURU IK |
|
25m |
3:10.08 |
49 |
7 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:15.77 |
45 |
8 |
Victoria Lundqvist |
2001 |
AY8401 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:28.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:00.59 |
30 |
2 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
2:57.34 |
247 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
2:56.06 |
73 |
4 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:54.24 |
32 |
5 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
2:54.37 |
158 |
6 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:56.98 |
84 |
7 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:58.99 |
51 |
8 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:00.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
2:53.17 |
206 |
2 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:52.04 |
1 |
3 |
Alva Nykvist |
1999 |
AM8399 |
DEJE SS |
|
25m |
2:51.75 |
262 |
4 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:49.45 |
196 |
5 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:49.69 |
18 |
6 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.86 |
116 |
7 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:52.69 |
48 |
8 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:53.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:46.74 |
80 |
2 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:45.12 |
243 |
3 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
2:44.56 |
109 |
4 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
2:44.04 |
171 |
5 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:44.12 |
151 |
6 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:44.64 |
154 |
7 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:46.05 |
195 |
8 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:47.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:43.99 |
260 |
2 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:43.44 |
191 |
3 |
Julia Faleke |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:40.82 |
13 |
4 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:39.93 |
254 |
5 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:40.64 |
94 |
6 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
2:42.05 |
22 |
7 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:43.90 |
17 |
8 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:38.96 |
26 |
2 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:37.81 |
153 |
3 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:37.18 |
12 |
4 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:36.07 |
97 |
5 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:36.47 |
125 |
6 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.81 |
46 |
7 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:37.89 |
113 |
8 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
2:39.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.47 |
129 |
2 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:32.57 |
70 |
3 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:31.45 |
208 |
4 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:30.88 |
23 |
5 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:31.13 |
50 |
6 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:32.39 |
256 |
7 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:34.40 |
87 |
8 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
25m |
2:34.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:29.50 |
146 |
2 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:23.84 |
178 |
3 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:22.63 |
221 |
4 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:21.26 |
253 |
5 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:21.61 |
173 |
6 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:23.40 |
172 |
7 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:28.42 |
88 |
8 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:29.74 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
25 april 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:07 |
|