Program for VårSimiaden Distrikt, Hässleholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
VårSimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:42 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
Thelma Klint Ipsa |
2002 |
AD2802 |
BROMÖLLA |
|
25m |
1:34.94 |
90 |
4 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:19.70 |
56 |
5 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:24.93 |
186 |
6 |
Malin Karlsson |
2002 |
BR0202 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:18.08 |
174 |
2 |
Moa Knutsson |
2002 |
BF8202 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:16.76 |
7 |
3 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:14.91 |
89 |
4 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:14.08 |
132 |
5 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:14.55 |
151 |
6 |
Enya Holgersson |
2002 |
AG0402 |
OSBY SS |
|
25m |
1:15.20 |
92 |
7 |
Astrid Nyblom |
2002 |
AV6402 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:16.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:13.69 |
104 |
2 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:11.30 |
185 |
3 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:10.09 |
61 |
4 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:09.02 |
219 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:09.65 |
46 |
6 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:10.31 |
152 |
7 |
Evelina Håkansson |
2002 |
AI8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:13.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:08.65 |
107 |
2 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:07.94 |
223 |
3 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:07.79 |
203 |
4 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:07.61 |
86 |
5 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.72 |
222 |
6 |
Emmy Nordström |
2002 |
AH4602 |
S 71 |
|
25m |
1:07.86 |
162 |
7 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:08.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:06.90 |
214 |
2 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:04.87 |
67 |
3 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:03.03 |
197 |
4 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:02.59 |
226 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:02.78 |
190 |
6 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:04.23 |
177 |
7 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:05.20 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:42 |
|