Program for VårSimiaden Distrikt, Hässleholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
VårSimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:42 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
Nils Malmquist |
2002 |
AF7302 |
BROMÖLLA |
|
25m |
1:33.72 |
189 |
4 |
Max Sandqvist |
2002 |
AN8702 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:22.94 |
6 |
5 |
Jakob Helmersson |
2002 |
AU7502 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:30.25 |
249 |
6 |
Andian Jamah |
2002 |
AW7302 |
S 71 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Fabian Claeson |
2002 |
AR7902 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:20.75 |
194 |
2 |
Victor Andersson |
2002 |
AQ7902 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:18.87 |
130 |
3 |
Haris Jazavac |
2002 |
AF0702 |
KSLS |
|
25m |
1:18.22 |
182 |
4 |
Pontus Andersson |
2002 |
AL3502 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:15.87 |
180 |
5 |
Melker Svensson |
2002 |
AG4702 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:17.56 |
119 |
6 |
Axel Palm |
2002 |
AC7102 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:18.38 |
205 |
7 |
Edvin Johannesson |
2002 |
AF5102 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:20.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:14.81 |
124 |
2 |
Erik Dahlberg |
2002 |
AJ5502 |
KSLS |
|
25m |
1:10.90 |
2 |
3 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:06.55 |
49 |
4 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:01.57 |
83 |
5 |
Marcus Barkrot |
2002 |
AD7502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:04.64 |
135 |
6 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
25m |
1:10.80 |
82 |
7 |
Isak Axelsson |
2002 |
AD6502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:14.00 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:42 |
|