Ohjelma SM/NSM (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 37, 200m Rintauinti Miehet Nuori |
ME: Akihiro YAMAGUCHI (1994) 2:07.01 2012-09-15 |
EE: Daniel GYURTA (1989) 2:07.23 2013-08-02 |
SE: Matti Mattsson (1993) 2:08.95 2013-08-02 |
Nuorten SE: Matti Mattsson (1993) 2:12.65 2011-07-07 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 50 m | 2:20.43 | 2:20.43 | ||
2 | Kiiskinen Valtteri | 1998 | ORCA | 25 m | 2:18.95 | 2:24.95 | ||
3 | Pesso Mikko | 1997 | SGR | 25 m | 2:21.88 | 2:27.88 | ||
4 | Salo Jaro | 1997 | Cetus | 50 m | 2:28.79 | 2:28.79 | ||
5 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:29.19 | 2:29.19 | ||
6 | Laakso Mikael | 1997 | RiUS | 50 m | 2:30.07 | 2:30.07 | ||
7 | Clayhills Bruce | 1997 | HSS | 50 m | 2:31.35 | 2:31.35 | ||
8 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 25 m | 2:25.97 | 2:31.97 | ||
9 | Penttilä Vilppu | 1997 | RaisU | 50 m | 2:32.95 | 2:32.95 | ||
10 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 2:27.60 | 2:33.60 | ||
11 | Siiranen Santeri | 1998 | TaTU | 25 m | 2:28.03 | 2:34.03 | ||
12 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 50 m | 2:34.64 | 2:34.64 | ||
13 | Kejonen Kaius | 1998 | OU | 25 m | 2:28.81 | 2:34.81 | ||
14 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 50 m | 2:34.85 | 2:34.85 | ||
15 | Turunen Jere | 1997 | LaUS | 25 m | 2:29.90 | 2:35.90 | ||
16 | Soramies Olli | 1998 | VoVi | 50 m | 2:36.26 | 2:36.26 | ||
17 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 50 m | 2:36.56 | 2:36.56 | ||
18 | Kyyrä Henri | 1999 | Vanders | 25 m | 2:30.64 | 2:36.64 | ||
19 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 25 m | 2:30.99 | 2:36.99 | ||
20 | Kujala Rasmus | 1999 | RiUS | 25 m | 2:32.21 | 2:38.21 | ||
21 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 50 m | 2:38.94 | 2:38.94 | ||
22 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 25 m | 2:33.61 | 2:39.61 | ||
23 | Ylitervo Aukusti | 1999 | OuLo | 25 m | 2:33.82 | 2:39.82 | ||
24 | Seppälä Sasa | 1998 | HaUS | 25 m | 2:34.29 | 2:40.29 | ||
25 | Mitrunen Arttu | 1997 | Cetus | 50 m | 2:40.53 | 2:40.53 | ||
26 | Oksakari Joona | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 2:34.69 | 2:40.69 | ||
27 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 50 m | 2:40.87 | 2:40.87 | ||
28 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 25 m | 2:34.91 | 2:40.91 | ||
29 | Hyvärinen Juha | 1998 | HäUS | 25 m | 2:35.05 | 2:41.05 | ||
30 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:41.14 | 2:41.14 | ||
31 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 50 m | 2:41.39 | 2:41.39 | ||
32 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:36.69 | 2:42.69 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |