Ohjelma SM/NSM (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 18, 100m Vapaauinti Naiset Nuori |
ME: Britta STEFFEN (1983) 52.07 2009-07-31 |
EE: Britta STEFFEN (1983) 52.07 2009-07-31 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 53.60 2008-08-13 |
Nuorten SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 56.25 2001-06-29 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 50 m | 56.76 | 56.76 | ||
2 | Kanervo Reetta | 1999 | OU | 25 m | 55.30 | 57.30 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 50 m | 58.48 | 58.48 | ||
4 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RiUS | 50 m | 58.95 | 58.95 | ||
5 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HSS | 50 m | 59.42 | 59.42 | ||
6 | Haltia Nina | 1999 | Vanders | 25 m | 57.64 | 59.64 | ||
7 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 59.67 | 59.67 | ||
8 | Jacobson Wilma | 2000 | Cetus | 50 m | 1:00.07 | 1:00.07 | ||
9 | Kallström Mirva | 1999 | Cetus | 50 m | 1:00.15 | 1:00.15 | ||
10 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 1:00.17 | 1:00.17 | ||
11 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 58.19 | 1:00.19 | ||
12 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 50 m | 1:00.29 | 1:00.29 | ||
13 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 50 m | 1:00.30 | 1:00.30 | ||
14 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 50 m | 1:00.44 | 1:00.44 | ||
15 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 50 m | 1:00.47 | 1:00.47 | ||
16 | Tynkkynen Emma-Lotta | 1999 | TaTU | 50 m | 1:00.50 | 1:00.50 | ||
17 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 50 m | 1:00.57 | 1:00.57 | ||
18 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 50 m | 1:00.69 | 1:00.69 | ||
19 | Räihä Sanna-Riikka | 1998 | OU | 50 m | 1:00.84 | 1:00.84 | ||
20 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 25 m | 58.97 | 1:00.97 | ||
21 | Portin Sonja | 1998 | OuLo | 50 m | 1:00.97 | 1:00.97 | ||
22 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 1:00.97 | 1:00.97 | ||
23 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 25 m | 59.23 | 1:01.23 | ||
24 | Havo Vilma | 1999 | HSS | 25 m | 59.24 | 1:01.24 | ||
25 | Kariniemi Kaisa | 1999 | OU | 50 m | 1:01.27 | 1:01.27 | ||
26 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 25 m | 59.28 | 1:01.28 | ||
27 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 25 m | 59.32 | 1:01.32 | ||
28 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 25 m | 59.42 | 1:01.42 | ||
29 | Hurskainen Katri | 2000 | OuLo | 25 m | 59.77 | 1:01.77 | ||
30 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 1:01.84 | 1:01.84 | ||
31 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 25 m | 59.88 | 1:01.88 | ||
32 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 25 m | 59.91 | 1:01.91 | ||
33 | Röytiö Anna | 1998 | SCR | 25 m | 59.92 | 1:01.92 | ||
34 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 1:01.99 | 1:01.99 | ||
35 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:00.07 | 1:02.07 | ||
36 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 50 m | 1:02.15 | 1:02.15 | ||
37 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:02.31 | 1:02.31 | ||
38 | Ikonen Sanni | 1998 | LaUS | 50 m | 1:02.31 | 1:02.31 | ||
39 | Kainulainen Henna | 1998 | HäUS | 25 m | 1:00.34 | 1:02.34 | ||
40 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 50 m | 1:02.38 | 1:02.38 | ||
41 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 50 m | 1:02.40 | 1:02.40 | ||
42 | Alastalo Aada | 1998 | HSS | 50 m | 1:02.40 | 1:02.40 | ||
43 | Peippo Pinja | 1999 | Vanders | 50 m | 1:02.40 | 1:02.40 | ||
44 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 50 m | 1:02.49 | 1:02.49 | ||
45 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 25 m | 1:00.49 | 1:02.49 | ||
46 | Pelttari Oona | 1998 | Cetus | 50 m | 1:02.51 | 1:02.51 | ||
47 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:02.61 | 1:02.61 | ||
48 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 25 m | 1:00.81 | 1:02.81 | ||
49 | Turunen Roza | 2000 | RiUS | 50 m | 1:02.86 | 1:02.86 | ||
50 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 25 m | 1:00.92 | 1:02.92 | ||
51 | Ketola Erika | 2000 | HSS | 50 m | 1:02.98 | 1:02.98 | ||
52 | Lammi Vera | 1998 | HSS | 50 m | 1:03.09 | 1:03.09 | ||
53 | Holma Rebekka | 1999 | HSS | 25 m | 1:01.14 | 1:03.14 | ||
54 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 1:03.24 | 1:03.24 | ||
55 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 25 m | 1:01.27 | 1:03.27 | ||
56 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 50 m | 1:03.28 | 1:03.28 | ||
57 | Kukkonen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 1:01.30 | 1:03.30 | ||
58 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 50 m | 1:03.40 | 1:03.40 | ||
59 | Valkama Rita | 1999 | SWIM | 50 m | 1:03.55 | 1:03.55 | ||
60 | Pulkkinen Kaisa | 2000 | TorUS | 50 m | 1:03.58 | 1:03.58 | ||
61 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:03.62 | 1:03.62 | ||
62 | Hirvonen Reetta | 1998 | JoUS | 50 m | 1:03.64 | 1:03.64 | ||
63 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 50 m | 1:03.85 | 1:03.85 | ||
64 | Perkiö Anniina | 1999 | Vanders | 50 m | 1:03.86 | 1:03.86 | ||
65 | Sihvonen Iida | 1998 | MiUS | 50 m | 1:03.88 | 1:03.88 | ||
66 | Rantanen Iida-Maria | 1998 | UiTa | 50 m | 1:03.95 | 1:03.95 | ||
67 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:02.00 | 1:04.00 | ||
68 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 25 m | 1:02.03 | 1:04.03 | ||
69 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 1:04.17 | 1:04.17 | ||
70 | Huusko Malla | 1999 | OU | 50 m | 1:04.21 | 1:04.21 | ||
71 | Lehtonen Adolfina | 1999 | KUS-GSS | 25 m | 1:02.22 | 1:04.22 | ||
72 | Hällfors Emma | 1998 | TaTU | 25 m | 1:02.25 | 1:04.25 | ||
73 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 50 m | 1:04.26 | 1:04.26 | ||
74 | Karjalainen Tytti | 1998 | OuLo | 50 m | 1:04.28 | 1:04.28 | ||
75 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 1:02.31 | 1:04.31 | ||
76 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 50 m | 1:04.39 | 1:04.39 | ||
77 | Hagelin Isabel | 2001 | SiWa | 25 m | 1:02.41 | 1:04.41 | ||
78 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 50 m | 1:04.41 | 1:04.41 | ||
79 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 50 m | 1:04.44 | 1:04.44 | ||
80 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:02.47 | 1:04.47 | ||
81 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 25 m | 1:02.51 | 1:04.51 | ||
82 | Halonen Anni | 1999 | RiUS | 50 m | 1:04.52 | 1:04.52 | ||
83 | Pulkkinen Karoliina | 1998 | VUS-VSS | 25 m | 1:02.54 | 1:04.54 | ||
84 | Luokkanen Saana | 1999 | KemPy | 50 m | 1:04.56 | 1:04.56 | ||
85 | Louhikoski Lilli | 2002 | Vanders | 25 m | 1:02.57 | 1:04.57 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |