Ohjelma SM/NSM (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 55, 200m Rintauinti Naiset Nuori |
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
EE: Rikke M. PEDERSEN (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:27.53 2015-03-30 |
Nuorten SE: Noora Laukkanen (1993) 2:28.30 2009-07-10 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koski Moona | 1999 | UI | 25 m | 2:29.01 | 2:35.01 | ||
2 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 50 m | 2:36.49 | 2:36.49 | ||
3 | Koivu Sini | 1999 | Cetus | 25 m | 2:31.36 | 2:37.36 | ||
4 | Ikonen Sanni | 1998 | LaUS | 50 m | 2:38.52 | 2:38.52 | ||
5 | Tähkä Heini | 1998 | HU | 50 m | 2:39.39 | 2:39.39 | ||
6 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 2:34.72 | 2:40.72 | ||
7 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:42.75 | 2:42.75 | ||
8 | Kotka Minni | 1998 | Cetus | 50 m | 2:45.05 | 2:45.05 | ||
9 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 2:45.10 | 2:45.10 | ||
10 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 50 m | 2:46.30 | 2:46.30 | ||
11 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 50 m | 2:46.36 | 2:46.36 | ||
12 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 50 m | 2:46.41 | 2:46.41 | ||
13 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:46.64 | 2:46.64 | ||
14 | Raiski Lotta | 1998 | LaUS | 50 m | 2:47.59 | 2:47.59 | ||
15 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 50 m | 2:47.79 | 2:47.79 | ||
16 | Lehtonen Aura | 1998 | HSS | 50 m | 2:48.07 | 2:48.07 | ||
17 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 50 m | 2:48.17 | 2:48.17 | ||
18 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 25 m | 2:42.29 | 2:48.29 | ||
19 | Aho Lotta | 1999 | HäUS | 25 m | 2:44.19 | 2:50.19 | ||
20 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 50 m | 2:50.21 | 2:50.21 | ||
21 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 50 m | 2:50.31 | 2:50.31 | ||
22 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 25 m | 2:45.29 | 2:51.29 | ||
23 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 2:51.35 | 2:51.35 | ||
24 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 25 m | 2:45.74 | 2:51.74 | ||
25 | Koivuluoma Milla | 1999 | SeUi | 25 m | 2:46.39 | 2:52.39 | ||
26 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 25 m | 2:46.81 | 2:52.81 | ||
27 | Alajääskö Ada | 1998 | TaTU | 50 m | 2:53.16 | 2:53.16 | ||
28 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 50 m | 2:53.34 | 2:53.34 | ||
29 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 25 m | 2:47.34 | 2:53.34 | ||
30 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 25 m | 2:48.36 | 2:54.36 | ||
31 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:48.43 | 2:54.43 | ||
32 | Hämäläinen Aino | 2000 | LaUS | 25 m | 2:48.49 | 2:54.49 | ||
33 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 50 m | 2:55.18 | 2:55.18 | ||
34 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 50 m | 2:55.42 | 2:55.42 | ||
35 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 50 m | 2:55.45 | 2:55.45 | ||
36 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 2:49.56 | 2:55.56 | ||
37 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 50 m | 2:56.12 | 2:56.12 | ||
38 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 2:56.34 | 2:56.34 | ||
39 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:50.88 | 2:56.88 | ||
40 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 2:57.05 | 2:57.05 | ||
41 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 2:57.65 | 2:57.65 | ||
42 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 50 m | 2:57.71 | 2:57.71 | ||
43 | Viitala Olivia | 2000 | KUS-GSS | 25 m | 2:51.77 | 2:57.77 | ||
44 | Anttila Alina | 2000 | LrU | 50 m | 2:58.10 | 2:58.10 | ||
45 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 2:58.55 | 2:58.55 | ||
46 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 50 m | 2:58.69 | 2:58.69 | ||
47 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:52.71 | 2:58.71 | ||
48 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:53.11 | 2:59.11 | ||
49 | Andelin Roosa | 1998 | HyUS | 25 m | 2:53.31 | 2:59.31 | ||
50 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:59.35 | 2:59.35 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |