Program för Nya Arena Vilunda Knatte 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 335 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 39.59 | |
2 | 192 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 41.45 | |
3 | 50 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 42.17 | |
4 | 229 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 43.78 | |
5 | 397 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 25 m | 45.00 | |
6 | 322 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 45.16 | |
7 | 7 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 46.61 | |
8 | 137 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 46.93 | |
9 | 325 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 47.00 | |
10 | 166 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | 47.04 | |
11 | 195 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 47.07 | |
12 | 218 | Kilander Alexander | 2003 | SÖDERTÖRN | AS6903 | 25 m | 47.29 | |
13 | 261 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 47.97 | |
14 | 323 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 48.23 | |
15 | 285 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 48.79 | |
16 | 327 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 49.11 | |
17 | 244 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 49.16 | |
18 | 269 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 49.22 | |
19 | 28 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 49.49 | |
20 | 329 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 49.84 | |
21 | 116 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 49.85 | |
22 | 107 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU IK | AJ3704 | 25 m | 50.48 | |
23 | 173 | Tapia Daner | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG9305 | 25 m | 50.54 | |
24 | 47 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 51.10 | |
25 | 313 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 51.89 | |
26 | 126 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 52.06 | |
27 | 216 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 52.41 | |
28 | 138 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 52.53 | |
29 | 282 | Ahlberg Fredrik | 2003 | TÄBY SIM | AR7903 | 25 m | 52.93 | |
30 | 249 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 53.04 | |
31 | 230 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 53.06 | |
32 | 304 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | 53.12 | |
33 | 113 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 53.17 | |
34 | 385 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 53.23 | |
35 | 318 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 53.27 | |
36 | 289 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 53.28 | |
37 | 26 | Ernholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 53.44 | |
38 | 338 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 53.53 | |
39 | 71 | Arim Nassim | 2004 | LASS | AI9104 | 25 m | 53.58 | |
40 | 52 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 53.93 | |
41 | 130 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 54.10 | |
42 | 306 | Güleryüz Mete | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 54.15 | |
43 | 172 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 54.25 | |
44 | 160 | Karlsson Karlström Milles | 2005 | SPÅRVÄGEN | AD0905 | 25 m | 54.49 | |
45 | 33 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 54.71 | |
46 | 196 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 54.89 | |
47 | 185 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 54.98 | |
48 | 69 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 55.57 | |
49 | 250 | Jansson Bulhoes Gabriel | 2005 | TUREBERG | AE1105 | 25 m | 55.62 | |
50 | 234 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 55.76 | |
51 | 55 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 56.09 | |
52 | 106 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 56.42 | |
53 | 181 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 56.72 | |
54 | 288 | Barkarö Johannes | 2004 | TÄBY SIM | AI7904 | 25 m | 56.75 | |
55 | 121 | Perrone Eskil | 2004 | SKURU IK | AP6304 | 25 m | 56.91 | |
56 | 384 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 57.17 | |
57 | 140 | Brodin Elias | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO6903 | 25 m | 57.93 | |
58 | 41 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 58.11 | |
59 | 133 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 58.24 | |
60 | 24 | Elmquist Johan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD9705 | 25 m | 58.52 | |
61 | 292 | Bergvall Nicholas | 2004 | TÄBY SIM | AN6104 | 25 m | 58.77 | |
62 | 63 | Wall Loke | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD4705 | 25 m | 59.95 | |
63 | 13 | Anderson Jonatan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD5705 | 25 m | 1:00.02 | |
64 | 34 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:00.29 | |
65 | 51 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | 1:00.36 | |
66 | 144 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 1:00.73 | |
67 | 43 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | 1:00.79 | |
68 | 202 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | 1:03.92 | |
69 | 237 | Brink Albin | 2006 | TUREBERG | AB4906 | 25 m | 1:04.76 | |
70 | 379 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 1:05.15 | |
71 | 158 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 1:05.35 | |
72 | 42 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 1:05.47 | |
73 | 233 | Afrah Adrian | 2005 | TUREBERG | AG7905 | 25 m | 1:06.37 | |
74 | 4 | Lennartsson Karl | 2005 | DANDERYD | AH0105 | 25 m | 1:06.93 | RES |
75 | 83 | Mokri Aria | 2005 | LASS | AG1105 | 25 m | 1:07.04 | RES |
76 | 80 | Larsson Hugo | 2006 | LASS | AC5706 | 25 m | 1:07.56 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 25 februari 2015 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 13:24 |