Program for Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:13.39 | |
2 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 4:24.21 | |
3 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 4:29.05 | |
4 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 4:29.85 | |
5 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 4:30.12 | |
6 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 4:31.91 | |
7 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 4:37.66 | |
8 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 4:38.37 | |
9 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:39.27 | |
10 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 4:39.42 | |
11 | 48 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 4:40.40 | |
12 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 4:41.25 | |
13 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 4:42.14 | |
14 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 4:43.58 | |
15 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 4:44.15 | |
16 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 4:46.33 | |
17 | 174 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 4:47.21 | |
18 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 4:47.81 | |
19 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 4:50.07 | |
20 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 4:50.25 | |
21 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 4:50.47 | |
22 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 4:51.47 | |
23 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 4:51.49 | |
24 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 4:52.00 | |
25 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 4:52.84 | |
26 | 69 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 25 m | 4:52.96 | |
27 | 67 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 4:53.25 | |
28 | 64 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 4:54.95 | |
29 | 40 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 4:55.69 | |
30 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 4:57.49 | |
31 | 46 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 4:58.15 | |
32 | 51 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 4:58.85 | |
33 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 4:58.91 | |
34 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 4:59.08 | |
35 | 14 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 5:02.69 | |
36 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 5:03.11 | |
37 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 5:03.92 | |
38 | 77 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 5:05.23 | |
39 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 5:05.50 | |
40 | 39 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 5:07.46 | |
41 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 5:10.72 | |
42 | 130 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 5:11.12 | |
43 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 5:11.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 2, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 4:57.15 | |
2 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 5:05.81 | |
3 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 5:10.20 | |
4 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 5:19.94 | |
5 | 125 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 5:21.30 | |
6 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 5:24.92 | |
7 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 5:24.97 | |
8 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 5:28.63 | |
9 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 5:28.67 | |
10 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 5:28.91 | |
11 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 5:33.63 | |
12 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 5:34.11 | |
13 | 192 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 5:37.28 | |
14 | 199 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 5:38.59 | |
15 | 189 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 5:40.39 | |
16 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 5:43.14 | |
17 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 5:45.02 | |
18 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 5:46.15 | |
19 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 5:56.90 | |
20 | 35 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 6:02.21 | |
21 | 131 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 6:03.93 | |
22 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 6:06.47 | |
23 | 222 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 25 m | 6:07.30 | ||
24 | 38 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 6:08.02 | |
25 | 50 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 6:08.03 | |
26 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 6:10.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:28.78 | |
2 | 252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:28.96 | |
3 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:37.58 | |
4 | 171 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:42.18 | |
5 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:45.09 | |
6 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:45.42 | |
7 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:45.86 | |
8 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:46.80 | |
9 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:47.94 | |
10 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:48.17 | |
11 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:48.43 | |
12 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:49.57 | |
13 | 5 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:50.30 | |
14 | 63 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:51.18 | |
15 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:52.00 | |
16 | 265 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 2:52.10 | |
17 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:52.89 | |
18 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:54.24 | |
19 | 173 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:54.55 | |
20 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:55.06 | |
21 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:56.59 | |
22 | 18 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:56.68 | |
23 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:57.60 | |
24 | 108 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:58.51 | |
25 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:58.62 | |
26 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:58.88 | |
27 | 133 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 2:59.27 | |
28 | 130 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 3:00.01 | |
29 | 181 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:00.33 | |
30 | 191 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 3:02.45 | |
31 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 3:03.53 | |
32 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 3:03.94 | |
33 | 110 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 3:05.09 | |
34 | 87 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 3:06.00 | |
35 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 3:06.28 | |
36 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 3:06.54 | |
37 | 61 | Hermansen Simon | 2002 | HEI | 0289AE | 25 m | 3:08.31 | |
38 | 37 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 3:09.52 | |
39 | 195 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 3:09.60 | |
40 | 151 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 3:09.62 | |
41 | 250 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 3:20.69 | |
42 | 267 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 3:45.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:57.03 | |
2 | 199 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 3:05.24 | |
3 | 60 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 3:05.79 | |
4 | 144 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 3:05.93 | |
5 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 3:06.23 | |
6 | 66 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 3:08.11 | |
7 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 3:10.71 | |
8 | 88 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 3:11.69 | |
9 | 218 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 3:17.14 | |
10 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 3:17.19 | |
11 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 3:18.36 | |
12 | 52 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:18.79 | |
13 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 3:20.00 | |
14 | 109 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:20.29 | |
15 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 3:20.35 | |
16 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 3:21.32 | |
17 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 3:21.60 | |
18 | 81 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 3:22.09 | |
19 | 105 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:23.31 | |
20 | 165 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 3:23.82 | |
21 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 3:24.16 | |
22 | 242 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 3:24.32 | |
23 | 100 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:24.46 | |
24 | 237 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:25.36 | |
25 | 96 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 3:25.47 | |
26 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 3:26.21 | |
27 | 97 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 3:26.30 | |
28 | 249 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 3:26.38 | |
29 | 135 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:26.56 | |
30 | 98 | Varrisboel Emma | 2003 | LYSENG | 0348AP | 25 m | 3:27.14 | |
31 | 190 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 3:27.33 | |
32 | 38 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 3:28.20 | |
33 | 223 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:28.83 | |
34 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 3:30.21 | |
35 | 128 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 3:30.50 | |
36 | 44 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 3:30.60 | |
37 | 10 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:31.69 | |
38 | 124 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:33.17 | |
39 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 3:33.54 | |
40 | 7 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:33.73 | |
41 | 245 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 3:37.82 | |
42 | 131 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 3:38.65 | |
43 | 159 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 3:38.88 | |
44 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 3:39.29 | |
45 | 207 | Priess Laura Nørgaard | 2004 | TRITON V | 0442AD | 25 m | 3:40.09 | |
46 | 101 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 3:41.55 | |
47 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 3:41.85 | |
48 | 53 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 25 m | 3:41.97 | ||
49 | 259 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 3:42.17 | |
50 | 13 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 3:42.26 | |
51 | 247 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 3:42.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 5, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 1:51.50 | ||
2 | 1 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 25 m | 1:52.70 | ||
3 | 68 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:52.82 | ||
4 | 31 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:53.00 | ||
5 | 185 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 25 m | 1:53.00 | ||
6 | 163 | Sto Drenge | 2001 | STO | 25 m | 1:55.74 | ||
7 | 210 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 225 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:57.75 | ||
9 | 32 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 84 | Kolding Drenge | 2001 | KOLDING | 25 m | 2:00.09 | ||
11 | 2 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 2:01.20 | ||
12 | 186 | Esv Mini Guns | 2001 | ESV | 25 m | 2:03.40 | ||
13 | 175 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 2:03.50 | ||
14 | 75 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:05.41 | ||
15 | 3 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 25 m | 2:06.60 | ||
16 | 256 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 2:11.00 | ||
17 | 262 | Horsens Drenge | 2001 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 6, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 215 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
3 | 233 | Aalborg Piger 1 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:10.03 | ||
4 | 162 | Sto Piger | 2003 | STO | 25 m | 2:10.72 | ||
5 | 4 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 2:15.15 | ||
6 | 30 | Esbjerg Piger 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 122 | S68 Piger | 2003 | S 68 | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 257 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 234 | Aalborg Piger 2 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:22.03 | ||
10 | 91 | Kolding Piger | 2003 | KOLDING | 25 m | 2:22.56 | ||
11 | 184 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 25 m | 2:23.90 | ||
12 | 111 | Odder Piger | 2003 | ODDER | 25 m | 2:27.00 | ||
13 | 258 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 2:29.30 | ||
14 | 263 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:21.72 | |
2 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:23.88 | |
3 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:25.49 | |
4 | 125 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:26.74 | |
5 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:28.02 | |
6 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 2:28.19 | |
7 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:28.44 | |
8 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 2:33.32 | |
9 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 2:33.42 | |
10 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 2:33.84 | |
11 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:35.40 | |
12 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 2:38.37 | |
13 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:38.74 | |
14 | 253 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:39.87 | |
15 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:40.51 | |
16 | 227 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:40.63 | |
17 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:40.69 | |
18 | 71 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:40.86 | |
19 | 24 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 25 m | 2:42.09 | |
20 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:42.24 | |
21 | 157 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 2:42.40 | |
22 | 143 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:43.08 | |
23 | 35 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:43.28 | |
24 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 2:43.48 | |
25 | 92 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:44.93 | |
26 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 2:45.39 | |
27 | 136 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 2:46.18 | |
28 | 189 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 2:47.29 | |
29 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:47.56 | |
30 | 236 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 2:48.11 | |
31 | 266 | Høj Laura-Marie | 2003 | HORSENS | 0308AH | 25 m | 2:48.73 | |
32 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 2:49.55 | |
33 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:53.03 | |
34 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:53.36 | |
35 | 47 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 2:54.13 | |
36 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 2:54.23 | |
37 | 89 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 3:03.54 | |
38 | 101 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 3:05.05 | |
39 | 192 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 3:08.89 | |
40 | 216 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:10.84 | ||
41 | 207 | Priess Laura Nørgaard | 2004 | TRITON V | 0442AD | 25 m | 3:11.67 | |
42 | 116 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 3:12.68 | |
43 | 90 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 3:13.68 | |
44 | 94 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 4:01.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:59.65 | |
2 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:07.54 | |
3 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:07.58 | |
4 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:07.85 | |
5 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:08.49 | |
6 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:09.76 | |
7 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:10.39 | |
8 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:10.86 | |
9 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:11.29 | |
10 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:12.31 | |
11 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:12.62 | |
12 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:13.22 | |
13 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:13.29 | |
14 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:13.49 | |
15 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:13.50 | |
16 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:13.54 | |
17 | 48 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:13.82 | |
18 | 69 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 25 m | 2:14.57 | |
19 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:15.58 | |
20 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:15.73 | |
21 | 56 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:16.20 | |
22 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:16.42 | |
23 | 64 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 2:16.47 | |
24 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:16.68 | |
25 | 174 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:17.32 | |
26 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:17.52 | |
27 | 137 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 2:18.04 | |
28 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:18.61 | |
29 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:19.02 | |
30 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:19.07 | |
31 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:20.13 | |
32 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:20.25 | |
33 | 93 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 2:20.36 | |
34 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:20.74 | |
35 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:21.56 | |
36 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:21.66 | |
37 | 85 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 2:22.16 | |
38 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 2:22.39 | |
39 | 146 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 2:22.48 | |
40 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:23.63 | |
41 | 179 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 25 m | 2:23.65 | |
42 | 45 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:23.92 | |
43 | 77 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:25.73 | |
44 | 39 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:26.10 | |
45 | 51 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:26.20 | |
46 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:26.21 | |
47 | 67 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:26.49 | |
48 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:26.94 | |
49 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:27.33 | |
50 | 83 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 2:27.34 | |
51 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:28.02 | |
52 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:28.31 | |
53 | 49 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:28.96 | |
54 | 79 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:29.08 | |
55 | 78 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 25 m | 2:33.88 | |
56 | 229 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:34.56 | |
57 | 58 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:37.15 | |
58 | 25 | Boström Tobias | 2002 | NNGU | 0295AG | 25 m | 2:45.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:21.81 | |
2 | 144 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:24.51 | |
3 | 60 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:26.10 | |
4 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:27.56 | |
5 | 66 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:27.85 | |
6 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:28.15 | |
7 | 199 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:28.21 | |
8 | 52 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:28.32 | |
9 | 88 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:29.67 | |
10 | 118 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:30.77 | |
11 | 218 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:31.99 | |
12 | 249 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 1:32.57 | |
13 | 81 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:32.67 | |
14 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:32.80 | |
15 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:32.80 | |
16 | 109 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:32.92 | |
17 | 104 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:33.14 | |
18 | 97 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:33.40 | |
19 | 53 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 25 m | 1:33.49 | ||
20 | 100 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:33.62 | |
21 | 223 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:33.96 | |
22 | 272 | Mortensen Emilie | 2003 | HORSENS | 0382AU | 25 m | 1:33.96 | |
23 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:34.03 | |
24 | 237 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:34.06 | |
25 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:34.57 | |
26 | 96 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 1:34.62 | |
27 | 105 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:34.83 | |
28 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:34.89 | |
29 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:35.15 | |
30 | 24 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 25 m | 1:35.25 | |
31 | 141 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:35.32 | |
32 | 236 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:35.41 | |
33 | 44 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 1:36.05 | |
34 | 190 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:36.05 | |
35 | 128 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:36.12 | |
36 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:36.33 | |
37 | 10 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:36.79 | |
38 | 98 | Varrisboel Emma | 2003 | LYSENG | 0348AP | 25 m | 1:36.88 | |
39 | 242 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:36.89 | |
40 | 165 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:37.66 | |
41 | 13 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 1:38.07 | |
42 | 135 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:38.86 | |
43 | 124 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:39.46 | |
44 | 38 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:39.47 | |
45 | 7 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:40.77 | |
46 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:40.92 | |
47 | 27 | Heimer Rebecca | 2004 | DELTA | 0452AP | 25 m | 1:41.33 | |
48 | 131 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 1:42.15 | |
49 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:42.62 | |
50 | 207 | Priess Laura Nørgaard | 2004 | TRITON V | 0442AD | 25 m | 1:42.85 | |
51 | 259 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:42.85 | |
52 | 115 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:44.65 | |
53 | 247 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:46.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:07.93 | |
2 | 252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:10.16 | |
3 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:15.12 | |
4 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:15.20 | |
5 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 1:15.22 | |
6 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:16.46 | |
7 | 171 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:16.73 | |
8 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:16.96 | |
9 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:17.04 | |
10 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:18.25 | |
11 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 1:18.38 | |
12 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:18.63 | |
13 | 63 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:19.21 | |
14 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 1:19.45 | |
15 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:19.65 | |
16 | 5 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:20.07 | |
17 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:20.16 | |
18 | 80 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:20.21 | |
19 | 265 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 1:20.50 | |
20 | 137 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:21.19 | |
21 | 173 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:21.37 | |
22 | 130 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:21.62 | |
23 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 1:21.63 | |
24 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:22.14 | |
25 | 18 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:22.38 | |
26 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:22.74 | |
27 | 133 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:22.90 | |
28 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:23.11 | |
29 | 37 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:23.12 | |
30 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:23.29 | |
31 | 108 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:23.43 | |
32 | 110 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:24.68 | |
33 | 26 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:24.77 | |
34 | 181 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:24.96 | |
35 | 235 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:24.97 | |
36 | 120 | Simonsen Markus | 2001 | RINGE | 0121AC | 25 m | 1:25.03 | |
37 | 117 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:25.20 | ||
38 | 87 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:25.22 | |
39 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:25.26 | |
40 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:25.29 | |
41 | 121 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 1:25.82 | |
42 | 191 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 1:26.39 | |
43 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:26.40 | |
44 | 61 | Hermansen Simon | 2002 | HEI | 0289AE | 25 m | 1:26.67 | |
45 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:28.78 | |
46 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:29.11 | |
47 | 8 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 25 m | 1:29.65 | |
48 | 19 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:30.27 | |
49 | 250 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:30.29 | |
50 | 151 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:30.41 | |
51 | 267 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:30.68 | |
52 | 152 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:30.72 | |
53 | 70 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:37.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:37.34 | |
2 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:40.67 | |
3 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:41.48 | |
4 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 2:43.98 | |
5 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 2:44.44 | |
6 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:44.76 | |
7 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:47.04 | |
8 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 2:49.75 | |
9 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:51.95 | |
10 | 139 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:52.67 | |
11 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 2:52.92 | |
12 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:53.49 | |
13 | 118 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:54.77 | |
14 | 123 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:57.21 | |
15 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:57.93 | |
16 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 2:58.35 | |
17 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 2:59.36 | |
18 | 65 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 3:00.90 | |
19 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 3:00.99 | |
20 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 3:01.16 | |
21 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 3:01.27 | |
22 | 138 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 3:01.62 | |
23 | 113 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 3:01.71 | |
24 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 3:01.73 | |
25 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 3:03.56 | |
26 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 3:08.50 | |
27 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 3:09.23 | |
28 | 99 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 3:09.88 | |
29 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 3:10.13 | |
30 | 20 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 25 m | 3:12.54 | |
31 | 158 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 3:12.63 | |
32 | 260 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 25 m | 3:31.05 | |
33 | 221 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 3:38.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 12, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:20.92 | |
2 | 62 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:21.84 | |
3 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:25.26 | |
4 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:25.36 | |
5 | 14 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:25.84 | |
6 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:25.86 | |
7 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:26.31 | |
8 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:26.93 | |
9 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:27.51 | |
10 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:28.15 | |
11 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:28.35 | |
12 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:28.49 | |
13 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:29.36 | |
14 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:29.98 | |
15 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:30.03 | |
16 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:30.90 | |
17 | 172 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:31.51 | |
18 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 2:32.10 | |
19 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:32.41 | |
20 | 56 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:33.93 | |
21 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:34.51 | |
22 | 235 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:34.71 | |
23 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:34.79 | |
24 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:35.96 | |
25 | 59 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 2:36.02 | |
26 | 40 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:36.14 | |
27 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:36.34 | |
28 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:36.71 | |
29 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:36.89 | |
30 | 29 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:37.04 | |
31 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:37.48 | |
32 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:38.70 | |
33 | 45 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:39.11 | |
34 | 107 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 2:40.39 | |
35 | 126 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:41.44 | |
36 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:41.56 | |
37 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:41.62 | |
38 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:43.27 | |
39 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 2:45.06 | |
40 | 248 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 2:45.19 | |
41 | 243 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:45.89 | |
42 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:46.93 | |
43 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:47.12 | |
44 | 271 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:47.33 | |
45 | 161 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 2:47.97 | |
46 | 254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:48.19 | |
47 | 79 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:51.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 5:31.31 | |
2 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 5:46.74 | |
3 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 5:58.33 | |
4 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 5:59.16 | |
5 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 6:05.22 | |
6 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 6:06.47 | |
7 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 6:09.51 | |
8 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 6:10.01 | |
9 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 6:11.07 | |
10 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 6:14.43 | |
11 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 6:16.75 | |
12 | 253 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 6:20.52 | |
13 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 6:21.14 | |
14 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 6:22.23 | |
15 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 6:23.89 | |
16 | 65 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 6:25.22 | |
17 | 141 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 6:27.60 | |
18 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 6:31.43 | |
19 | 66 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 6:33.10 | |
20 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 6:37.64 | |
21 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 6:42.92 | |
22 | 199 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 6:43.15 | |
23 | 109 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 6:57.84 | |
24 | 10 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 7:02.69 | |
25 | 245 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 7:06.57 | |
26 | 7 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 7:12.27 | |
27 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 7:13.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 14, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:51.65 | |
2 | 251 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 5:02.20 | |
3 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 5:06.28 | EFT |
4 | 252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 5:15.69 | |
5 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 5:17.11 | |
6 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 5:17.69 | |
7 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 5:17.87 | |
8 | 171 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 5:18.43 | |
9 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 5:19.35 | |
10 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 5:22.42 | |
11 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 5:22.67 | |
12 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 5:22.79 | |
13 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 5:23.14 | |
14 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 5:25.81 | |
15 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 5:27.48 | |
16 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 5:27.87 | |
17 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 5:29.61 | |
18 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 5:29.72 | |
19 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 5:30.06 | |
20 | 69 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 25 m | 5:30.29 | |
21 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 5:30.91 | |
22 | 214 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 5:31.92 | |
23 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 5:31.94 | |
24 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 5:32.78 | |
25 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 5:33.70 | |
26 | 235 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 5:36.98 | |
27 | 64 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 5:37.20 | |
28 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 5:38.58 | |
29 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 5:42.96 | |
30 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 5:46.49 | |
31 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 5:48.98 | |
32 | 46 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 5:52.07 | |
33 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 5:52.44 | |
34 | 5 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 5:52.50 | |
35 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 5:52.52 | |
36 | 181 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 5:52.99 | |
37 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 5:53.01 | |
38 | 93 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 5:55.05 | |
39 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 5:56.74 | |
40 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 5:57.75 | |
41 | 72 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 6:00.64 | |
42 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 6:00.70 | |
43 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 6:00.76 | |
44 | 191 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 6:01.29 | |
45 | 151 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 6:02.04 | |
46 | 248 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 6:02.94 | |
47 | 246 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 6:03.14 | |
48 | 59 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 6:05.64 | |
49 | 271 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 6:06.23 | |
50 | 130 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 6:08.43 | |
51 | 152 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 6:08.83 | |
52 | 58 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 6:09.91 | |
53 | 107 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 6:11.93 | |
54 | 195 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 6:12.32 | |
55 | 77 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 6:12.98 | |
56 | 19 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 6:13.34 | |
57 | 254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 6:15.90 | |
58 | 78 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 25 m | 6:17.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 29.77 | |
2 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 30.48 | |
3 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 30.52 | |
4 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 30.57 | |
5 | 125 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 30.71 | |
6 | 144 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 30.73 | |
7 | 71 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 31.11 | |
8 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 31.49 | |
9 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 31.75 | |
10 | 104 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 31.89 | |
11 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 31.93 | |
12 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 32.15 | |
13 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 32.15 | |
14 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.15 | |
15 | 157 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 32.33 | |
16 | 118 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 32.45 | |
17 | 249 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 32.48 | |
18 | 136 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 32.57 | |
19 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 32.66 | |
20 | 113 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 32.73 | |
21 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 32.79 | |
22 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 32.81 | |
23 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.99 | |
24 | 216 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 25 m | 33.04 | ||
25 | 65 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 33.07 | |
26 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 33.35 | |
27 | 218 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 33.55 | |
28 | 139 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 33.57 | |
29 | 35 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 33.79 | |
30 | 98 | Varrisboel Emma | 2003 | LYSENG | 0348AP | 25 m | 33.79 | |
31 | 119 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 33.79 | |
32 | 236 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 33.94 | |
33 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 34.02 | |
34 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 34.07 | |
35 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 34.24 | |
36 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 34.28 | |
37 | 143 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 34.48 | |
38 | 170 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 34.59 | ||
39 | 116 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 34.64 | |
40 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 34.74 | |
41 | 92 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 34.88 | |
42 | 138 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 35.01 | |
43 | 94 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 35.04 | |
44 | 53 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 25 m | 35.10 | ||
45 | 44 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 35.12 | |
46 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 35.27 | |
47 | 47 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 35.47 | |
48 | 50 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 35.63 | |
49 | 272 | Mortensen Emilie | 2003 | HORSENS | 0382AU | 25 m | 35.67 | |
50 | 115 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 35.77 | |
51 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 35.96 | |
52 | 169 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 36.24 | |
53 | 89 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 36.84 | |
54 | 124 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 36.99 | |
55 | 101 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 38.34 | |
56 | 103 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 38.41 | |
57 | 231 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 38.99 | |
58 | 27 | Heimer Rebecca | 2004 | DELTA | 0452AP | 25 m | 41.13 | |
59 | 240 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 41.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 26.55 | |
2 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 26.88 | |
3 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 27.13 | |
4 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 27.31 | |
5 | 121 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 27.49 | |
6 | 14 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 27.69 | |
7 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 27.74 | |
8 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 27.78 | |
9 | 137 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 27.87 | |
10 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 27.89 | |
11 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 27.99 | |
12 | 62 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 28.07 | |
13 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 28.08 | |
14 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 28.20 | |
15 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 28.27 | |
16 | 67 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 28.31 | |
17 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 28.34 | |
18 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 28.43 | |
19 | 171 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 28.43 | |
20 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 28.53 | |
21 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 28.60 | |
22 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 28.63 | |
23 | 112 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 28.69 | |
24 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 28.72 | |
25 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 28.75 | |
26 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 28.75 | |
27 | 48 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 28.76 | |
28 | 214 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 28.79 | |
29 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 28.83 | |
30 | 85 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 28.94 | |
31 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 28.97 | |
32 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 29.01 | |
33 | 93 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 29.04 | |
34 | 80 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 29.10 | |
35 | 172 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 29.23 | |
36 | 56 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 29.27 | |
37 | 179 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 25 m | 29.56 | |
38 | 45 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 29.94 | |
39 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 29.99 | |
40 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 30.07 | |
41 | 117 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 30.15 | ||
42 | 173 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 30.20 | |
43 | 271 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 30.26 | |
44 | 83 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 30.27 | |
45 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 30.30 | |
46 | 70 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 30.50 | |
47 | 133 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 30.50 | |
48 | 61 | Hermansen Simon | 2002 | HEI | 0289AE | 25 m | 30.56 | |
49 | 174 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 30.56 | |
50 | 134 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 30.59 | |
51 | 43 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 30.63 | |
52 | 49 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 31.57 | |
53 | 26 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 31.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Aalborg Piger 1 | 2003 | AALBORG | 25 m | 5:04.03 | ||
2 | 215 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 25 m | 5:10.00 | ||
3 | 187 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 25 m | 5:12.00 | ||
4 | 162 | Sto Piger | 2003 | STO | 25 m | 5:31.24 | ||
5 | 234 | Aalborg Piger 2 | 2003 | AALBORG | 25 m | 5:35.03 | ||
6 | 4 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 5:39.50 | ||
7 | 122 | S68 Piger | 2003 | S 68 | 25 m | 5:40.00 | ||
8 | 257 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 5:40.40 | ||
9 | 91 | Kolding Piger | 2003 | KOLDING | 25 m | 5:43.81 | ||
10 | 184 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 25 m | 5:44.00 | ||
11 | 30 | Esbjerg Piger 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 6:13.00 | ||
12 | 111 | Odder Piger | 2003 | ODDER | 25 m | 6:25.00 | ||
13 | 258 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 6:32.40 | ||
14 | 263 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 4:25.10 | ||
2 | 225 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:32.88 | ||
3 | 185 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 25 m | 4:34.70 | ||
4 | 68 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:37.29 | ||
5 | 31 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:39.00 | ||
6 | 210 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 4:39.00 | ||
7 | 1 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 25 m | 4:39.90 | ||
8 | 163 | Sto Drenge | 2001 | STO | 25 m | 4:43.71 | ||
9 | 186 | Esv Mini Guns | 2001 | ESV | 25 m | 4:50.30 | ||
10 | 84 | Kolding Drenge | 2001 | KOLDING | 25 m | 4:58.75 | ||
11 | 2 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 5:04.20 | ||
12 | 32 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 5:05.00 | ||
13 | 175 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 5:05.60 | ||
14 | 3 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 25 m | 5:13.20 | ||
15 | 33 | Vestkysthustlers 3 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 5:15.00 | ||
16 | 75 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 5:25.10 | ||
17 | 256 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 5:27.40 | ||
18 | 262 | Horsens Drenge | 2001 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 2:03.10 | ||
2 | 1 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 25 m | 2:05.01 | ||
3 | 185 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 210 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 31 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:06.50 | ||
6 | 68 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.58 | ||
7 | 163 | Sto Drenge | 2001 | STO | 25 m | 2:11.38 | ||
8 | 186 | Esv Mini Guns | 2001 | ESV | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 2 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 2:15.40 | ||
10 | 32 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:16.00 | ||
11 | 75 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:16.40 | ||
12 | 175 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 2:18.70 | ||
13 | 33 | Vestkysthustlers 3 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:22.00 | ||
14 | 3 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 25 m | 2:22.22 | ||
15 | 225 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:26.17 | ||
16 | 256 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 2:27.20 | ||
17 | 84 | Kolding Drenge | 2001 | KOLDING | 25 m | 2:31.31 | ||
18 | 262 | Horsens Drenge | 2001 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 233 | Aalborg Piger 1 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:20.03 | ||
3 | 187 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 25 m | 2:27.00 | ||
4 | 162 | Sto Piger | 2003 | STO | 25 m | 2:32.49 | ||
5 | 4 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 2:33.55 | ||
6 | 30 | Esbjerg Piger 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 122 | S68 Piger | 2003 | S 68 | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 234 | Aalborg Piger 2 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:37.03 | ||
9 | 257 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 2:37.50 | ||
10 | 184 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 25 m | 2:46.00 | ||
11 | 111 | Odder Piger | 2003 | ODDER | 25 m | 2:47.00 | ||
12 | 258 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 2:54.30 | ||
13 | 127 | Silkeborg Piger | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 2:54.52 | ||
14 | 263 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 21, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:20.97 | |
2 | 251 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:22.38 | |
3 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:23.71 | |
4 | 252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:26.81 | |
5 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:26.86 | |
6 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:28.00 | |
7 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:28.35 | |
8 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:28.91 | |
9 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:29.22 | |
10 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:29.88 | |
11 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:29.92 | |
12 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:30.04 | |
13 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:30.29 | |
14 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:31.24 | |
15 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:31.37 | |
16 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:31.47 | |
17 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:31.68 | |
18 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:32.02 | |
19 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:32.15 | |
20 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:32.55 | |
21 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:32.66 | |
22 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:32.69 | |
23 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:33.19 | |
24 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 2:33.70 | |
25 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:34.16 | |
26 | 214 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:35.28 | |
27 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:35.54 | |
28 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:35.82 | |
29 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:36.84 | |
30 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:37.39 | |
31 | 235 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:38.54 | |
32 | 5 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:38.82 | |
33 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:39.17 | |
34 | 46 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:40.06 | |
35 | 265 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 2:40.63 | |
36 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:41.59 | |
37 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:41.77 | |
38 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:42.69 | |
39 | 120 | Simonsen Markus | 2001 | RINGE | 0121AC | 25 m | 2:43.70 | |
40 | 173 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:43.98 | |
41 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:44.91 | |
42 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:45.09 | |
43 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 2:45.84 | |
44 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:45.94 | |
45 | 63 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:46.40 | |
46 | 87 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 2:47.00 | |
47 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:47.12 | |
48 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 2:47.63 | |
49 | 58 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:54.08 | |
50 | 18 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:54.55 | |
51 | 108 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:56.02 | |
52 | 72 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:57.25 | |
53 | 161 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 2:57.27 | |
54 | 246 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 2:58.98 | |
55 | 195 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 3:05.29 | |
56 | 110 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 3:09.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 22, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:37.51 | |
2 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:41.96 | |
3 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:44.88 | |
4 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 2:51.64 | |
5 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:53.21 | |
6 | 118 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:56.13 | |
7 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 2:56.29 | |
8 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 2:59.02 | |
9 | 218 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 2:59.04 | |
10 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 3:00.14 | |
11 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:00.35 | |
12 | 88 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 3:00.74 | |
13 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 3:01.89 | |
14 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 3:02.07 | |
15 | 66 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 3:02.43 | |
16 | 141 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 3:02.64 | |
17 | 199 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 3:02.72 | |
18 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 3:03.62 | |
19 | 139 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 3:03.67 | |
20 | 167 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:03.91 | |
21 | 132 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 3:04.54 | |
22 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 3:04.92 | |
23 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 3:05.09 | |
24 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 3:05.13 | |
25 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 3:05.32 | |
26 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 3:08.53 | |
27 | 236 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 3:09.45 | |
28 | 189 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 3:09.48 | |
29 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 3:10.52 | |
30 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 3:11.63 | |
31 | 119 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 3:11.77 | |
32 | 227 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 3:11.88 | |
33 | 123 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 3:12.66 | |
34 | 190 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 3:13.31 | |
35 | 109 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:16.37 | |
36 | 245 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 3:17.33 | |
37 | 38 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 3:17.98 | |
38 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 3:18.41 | |
39 | 170 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 3:18.41 | ||
40 | 169 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 3:18.59 | |
41 | 158 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 3:21.48 | |
42 | 115 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 3:22.50 | |
43 | 247 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 3:22.96 | |
44 | 231 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:23.13 | |
45 | 100 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:26.73 | |
46 | 159 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 3:31.37 | |
47 | 221 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 3:32.99 | |
48 | 97 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 3:35.74 | |
49 | 128 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 3:57.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 23, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 55.90 | |
2 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 58.32 | |
3 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 58.43 | |
4 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 58.44 | |
5 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 59.28 | |
6 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 59.29 | |
7 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 59.47 | |
8 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 59.99 | |
9 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:00.02 | |
10 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 1:00.21 | |
11 | 137 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:00.56 | |
12 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:00.70 | |
13 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:00.73 | |
14 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:00.73 | |
15 | 14 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:00.85 | |
16 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:01.01 | |
17 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 1:01.15 | |
18 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:01.18 | |
19 | 224 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:01.20 | |
20 | 48 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:01.33 | |
21 | 69 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 25 m | 1:01.42 | |
22 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:01.73 | |
23 | 67 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:02.09 | |
24 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:02.10 | |
25 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:02.65 | |
26 | 112 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:02.84 | |
27 | 171 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:02.91 | |
28 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:02.93 | |
29 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 1:03.00 | |
30 | 42 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:03.13 | |
31 | 93 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:03.13 | |
32 | 214 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:03.22 | |
33 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:03.26 | |
34 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:03.35 | |
35 | 121 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 1:03.39 | |
36 | 40 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:03.59 | |
37 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:03.66 | |
38 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:03.68 | |
39 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:03.77 | |
40 | 172 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:04.00 | |
41 | 179 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 25 m | 1:04.21 | |
42 | 80 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:04.28 | |
43 | 85 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:04.50 | |
44 | 174 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:04.78 | |
45 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:05.18 | |
46 | 45 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:05.85 | |
47 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:06.10 | |
48 | 39 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:06.23 | |
49 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:06.46 | |
50 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:06.63 | |
51 | 126 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:06.79 | |
52 | 203 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:06.83 | |
53 | 83 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:06.87 | |
54 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:06.93 | |
55 | 43 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:06.96 | |
56 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:06.97 | |
57 | 146 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:06.98 | |
58 | 77 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:07.83 | |
59 | 37 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:07.91 | |
60 | 261 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:08.03 | |
61 | 152 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:08.92 | |
62 | 29 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:09.03 | |
63 | 49 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:09.04 | |
64 | 25 | Boström Tobias | 2002 | NNGU | 0295AG | 25 m | 1:09.67 | |
65 | 79 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.70 | |
66 | 229 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:09.83 | |
67 | 243 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:10.78 | |
68 | 70 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:11.68 | |
69 | 134 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:11.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 24, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:04.27 | |
2 | 144 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:06.41 | |
3 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:06.57 | |
4 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:06.59 | |
5 | 125 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:07.14 | |
6 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:07.60 | |
7 | 71 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:08.38 | |
8 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:08.44 | |
9 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:09.23 | |
10 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:10.82 | |
11 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:10.87 | |
12 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:10.88 | |
13 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:10.90 | |
14 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:11.18 | |
15 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 1:11.18 | |
16 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:11.27 | |
17 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:11.47 | |
18 | 253 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:11.49 | |
19 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:12.75 | |
20 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:12.86 | |
21 | 65 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:13.06 | |
22 | 157 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:13.20 | |
23 | 218 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:13.26 | |
24 | 104 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:13.41 | |
25 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 1:13.95 | |
26 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:13.97 | |
27 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:14.09 | |
28 | 35 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:14.25 | |
29 | 88 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:14.38 | |
30 | 143 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:14.45 | |
31 | 216 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:14.75 | ||
32 | 136 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:15.14 | |
33 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:15.42 | |
34 | 92 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:16.34 | |
35 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:16.74 | |
36 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:16.90 | |
37 | 52 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:17.00 | |
38 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 1:17.37 | |
39 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:17.63 | |
40 | 44 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 1:17.65 | |
41 | 47 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 1:17.69 | |
42 | 222 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:17.90 | ||
43 | 170 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:18.12 | ||
44 | 266 | Høj Laura-Marie | 2003 | HORSENS | 0308AH | 25 m | 1:18.28 | |
45 | 237 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:18.41 | |
46 | 242 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:21.06 | |
47 | 223 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:21.18 | |
48 | 260 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 25 m | 1:24.09 | |
49 | 272 | Mortensen Emilie | 2003 | HORSENS | 0382AU | 25 m | 1:24.50 | |
50 | 116 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:25.17 | |
51 | 99 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:25.73 | |
52 | 96 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 1:26.07 | |
53 | 240 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:27.47 | |
54 | 94 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 1:29.66 | |
55 | 200 | Karlskov Isabel | 2005 | TRITON V | 0538AD | 25 m | 1:31.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:02.10 | |
2 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:03.64 | |
3 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:04.29 | |
4 | 251 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:04.50 | |
5 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 1:05.11 | |
6 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 1:05.48 | |
7 | 64 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 1:07.91 | |
8 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:08.16 | |
9 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:08.18 | |
10 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:09.66 | |
11 | 142 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:09.75 | |
12 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:09.81 | |
13 | 69 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 25 m | 1:10.28 | |
14 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 1:10.80 | |
15 | 140 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:10.82 | |
16 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:11.25 | |
17 | 102 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:11.86 | |
18 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:12.13 | |
19 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 1:12.58 | |
20 | 93 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:14.11 | |
21 | 43 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:15.19 | |
22 | 214 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:15.39 | |
23 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:15.51 | |
24 | 146 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:15.88 | |
25 | 51 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:15.91 | |
26 | 59 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 1:16.30 | |
27 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:16.36 | |
28 | 85 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:17.01 | |
29 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:17.56 | |
30 | 8 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 25 m | 1:18.32 | |
31 | 11 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:18.44 | |
32 | 36 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:18.49 | |
33 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:18.50 | |
34 | 177 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:18.58 | |
35 | 174 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:19.23 | |
36 | 229 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:19.87 | |
37 | 25 | Boström Tobias | 2002 | NNGU | 0295AG | 25 m | 1:19.90 | |
38 | 19 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:20.33 | |
39 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:21.18 | |
40 | 267 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:25.31 | |
41 | 246 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:26.18 | |
42 | 250 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:32.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:08.88 | |
2 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:17.07 | |
3 | 206 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:17.20 | |
4 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:17.71 | |
5 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:18.56 | |
6 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:20.70 | |
7 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:21.54 | |
8 | 82 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:23.60 | |
9 | 193 | Davidsen Cecilie | 2003 | TRITON V | 0312AI | 25 m | 1:23.74 | |
10 | 150 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:23.81 | |
11 | 157 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:24.07 | |
12 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:24.12 | |
13 | 253 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:24.15 | |
14 | 144 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:24.85 | |
15 | 65 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:26.07 | |
16 | 268 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:27.37 | |
17 | 57 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:28.61 | |
18 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:28.93 | |
19 | 269 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:29.73 | |
20 | 249 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 1:30.23 | |
21 | 35 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:30.25 | |
22 | 141 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:30.36 | |
23 | 167 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:30.41 | |
24 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 1:32.01 | |
25 | 227 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:32.39 | |
26 | 88 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:33.18 | |
27 | 50 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:35.52 | |
28 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:35.88 | |
29 | 103 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:36.47 | |
30 | 200 | Karlskov Isabel | 2005 | TRITON V | 0538AD | 25 m | 1:36.83 | |
31 | 89 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:37.02 | |
32 | 90 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:37.41 | |
33 | 27 | Heimer Rebecca | 2004 | DELTA | 0452AP | 25 m | 1:38.58 | |
34 | 170 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:38.79 | ||
35 | 245 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:38.79 | |
36 | 221 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:39.08 | |
37 | 159 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:39.41 | |
38 | 259 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:42.78 | |
39 | 132 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:50.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:03.52 | |
2 | 14 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:05.62 | |
3 | 62 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:06.53 | |
4 | 16 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:06.84 | |
5 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:06.86 | |
6 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:07.57 | |
7 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 1:07.60 | |
8 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:07.70 | |
9 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:08.01 | |
10 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:08.07 | |
11 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:08.32 | |
12 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:08.34 | |
13 | 264 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:08.55 | |
14 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:08.61 | |
15 | 209 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 1:08.67 | |
16 | 40 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:10.13 | |
17 | 226 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:10.27 | |
18 | 120 | Simonsen Markus | 2001 | RINGE | 0121AC | 25 m | 1:10.50 | |
19 | 55 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:10.51 | |
20 | 172 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:10.65 | |
21 | 129 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:10.70 | |
22 | 168 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:10.78 | |
23 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:11.03 | |
24 | 204 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 1:11.08 | |
25 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:11.21 | |
26 | 252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:11.29 | |
27 | 56 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:11.45 | |
28 | 166 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:11.56 | |
29 | 80 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:11.68 | |
30 | 235 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:12.00 | |
31 | 211 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 1:12.04 | |
32 | 155 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:12.59 | |
33 | 126 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:12.94 | |
34 | 29 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:13.04 | |
35 | 48 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:13.08 | |
36 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:13.19 | |
37 | 112 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:13.46 | |
38 | 261 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:13.49 | |
39 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:13.87 | |
40 | 76 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:14.08 | |
41 | 45 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:14.12 | |
42 | 59 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 1:14.28 | |
43 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:14.86 | |
44 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:15.13 | |
45 | 161 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:15.52 | |
46 | 173 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:15.81 | |
47 | 271 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:15.89 | |
48 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:15.96 | |
49 | 107 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 1:16.60 | |
50 | 54 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:17.06 | |
51 | 8 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 25 m | 1:17.47 | |
52 | 248 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:17.59 | |
53 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:17.79 | |
54 | 254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:20.74 | |
55 | 72 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 1:20.79 | |
56 | 243 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:20.90 | |
57 | 78 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 25 m | 1:24.14 | |
58 | 134 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:24.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:16.05 | |
2 | 230 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:16.28 | |
3 | 239 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:16.66 | |
4 | 15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:16.77 | |
5 | 194 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:16.79 | |
6 | 219 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:16.92 | |
7 | 118 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:17.48 | |
8 | 217 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:17.92 | |
9 | 202 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:18.13 | |
10 | 220 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:18.61 | |
11 | 71 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:19.92 | |
12 | 253 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:20.39 | |
13 | 139 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:20.46 | |
14 | 41 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:21.82 | |
15 | 197 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 1:21.93 | |
16 | 148 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:21.97 | |
17 | 192 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:22.35 | |
18 | 183 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:22.58 | |
19 | 266 | Høj Laura-Marie | 2003 | HORSENS | 0308AH | 25 m | 1:22.60 | |
20 | 113 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:22.82 | |
21 | 205 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:23.23 | |
22 | 24 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 25 m | 1:23.37 | |
23 | 123 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:23.71 | |
24 | 270 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:23.74 | |
25 | 138 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:24.88 | |
26 | 178 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 1:25.06 | |
27 | 143 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:25.11 | |
28 | 132 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:25.44 | |
29 | 13 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 1:26.13 | |
30 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:26.24 | |
31 | 198 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 1:26.26 | |
32 | 119 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:26.81 | |
33 | 236 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:27.17 | |
34 | 160 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:27.72 | |
35 | 149 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:27.75 | |
36 | 167 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:27.90 | |
37 | 106 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:28.11 | |
38 | 92 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:28.40 | |
39 | 169 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:28.82 | |
40 | 232 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:29.07 | |
41 | 222 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:29.48 | ||
42 | 20 | Kaarup Celina Preusse | 2004 | AGF | 0446AF | 25 m | 1:29.71 | |
43 | 231 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:29.84 | |
44 | 245 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:29.93 | |
45 | 158 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:30.45 | |
46 | 99 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:30.61 | |
47 | 240 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:30.69 | |
48 | 260 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 25 m | 1:30.87 | |
49 | 244 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 1:30.94 | |
50 | 22 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:31.30 | |
51 | 90 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:33.08 | |
52 | 105 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:35.40 | |
53 | 103 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:38.48 | |
54 | 81 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:40.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 4:01.40 | ||
2 | 185 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 25 m | 4:02.00 | ||
3 | 31 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:03.00 | ||
4 | 225 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:04.44 | ||
5 | 68 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:04.86 | ||
6 | 1 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 25 m | 4:06.20 | ||
7 | 210 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 4:11.00 | ||
8 | 163 | Sto Drenge | 2001 | STO | 25 m | 4:12.12 | ||
9 | 186 | Esv Mini Guns | 2001 | ESV | 25 m | 4:19.00 | ||
10 | 32 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:22.00 | ||
11 | 84 | Kolding Drenge | 2001 | KOLDING | 25 m | 4:24.26 | ||
12 | 75 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 4:29.67 | ||
13 | 33 | Vestkysthustlers 3 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:30.00 | ||
14 | 2 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 4:30.88 | ||
15 | 3 | Agf Drenge 3 | 2001 | AGF | 25 m | 4:42.10 | ||
16 | 175 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 4:43.80 | ||
17 | 256 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 4:57.20 | ||
18 | 262 | Horsens Drenge | 2001 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 25 m | 4:35.00 | ||
2 | 215 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 25 m | 4:41.00 | ||
3 | 233 | Aalborg Piger 1 | 2003 | AALBORG | 25 m | 4:44.03 | ||
4 | 162 | Sto Piger | 2003 | STO | 25 m | 4:50.75 | ||
5 | 184 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 25 m | 4:59.00 | ||
6 | 257 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 5:01.10 | ||
7 | 4 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 5:05.20 | ||
8 | 234 | Aalborg Piger 2 | 2003 | AALBORG | 25 m | 5:09.03 | ||
9 | 91 | Kolding Piger | 2003 | KOLDING | 25 m | 5:11.80 | ||
10 | 30 | Esbjerg Piger 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 5:12.00 | ||
11 | 258 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 5:39.10 | ||
12 | 111 | Odder Piger | 2003 | ODDER | 25 m | 5:43.00 | ||
13 | 122 | S68 Piger | 2003 | S 68 | 25 m | 5:55.00 | ||
14 | 263 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |