Startliste for Nykredit Open 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Nykredit Open 2015 |
|
Udskriftsdato |
28 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
15:05 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Nykredit |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2 |
Norah Szczepanski |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
50m |
|
320 |
3 |
Molly Ibsen |
2003 |
0372AG |
GENTOFTE |
|
50m |
39.70 |
460 |
4 |
Annasofie Halling Olesen |
1997 |
9762AW |
ROSKILDE |
|
50m |
43.06 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Emilie Bast |
2002 |
0252AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
39.37 |
391 |
2 |
Cassandra L. L. Hansen |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
50m |
38.47 |
389 |
3 |
Camilla Friis |
2001 |
0146AV |
GLADSAXE |
|
50m |
37.39 |
395 |
4 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
50m |
37.91 |
388 |
5 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
50m |
38.65 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
50m |
35.99 |
335 |
2 |
Caroline Waage Nowak |
2001 |
0148AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
35.45 |
455 |
3 |
Ida Brix Jakobsen |
1998 |
9876AN |
ROSKILDE |
|
50m |
34.77 |
324 |
4 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
50m |
34.90 |
392 |
5 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
50m |
35.61 |
312 |
6 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
50m |
37.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
464 |
1 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
50m |
34.52 |
473 |
2 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
50m |
34.19 |
384 |
3 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
33.86 |
397 |
4 |
Victoria Leth |
2002 |
0236AO |
GLADSAXE |
|
50m |
33.96 |
487 |
5 |
Kamma Bruun Fejfer |
1998 |
9826ag |
GENTOFTE |
|
50m |
34.44 |
357 |
6 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
34.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
440 |
1 |
Cecilie Meyn |
2000 |
0002BD |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.54 |
342 |
2 |
Cassandra Thimmer |
1999 |
9914AW |
GENTOFTE |
|
50m |
33.17 |
430 |
3 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HERNING |
|
50m |
32.75 |
383 |
4 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
50m |
32.84 |
481 |
5 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
33.47 |
378 |
6 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
50m |
33.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
50m |
32.54 |
351 |
2 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.42 |
461 |
3 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
50m |
32.23 |
438 |
4 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.39 |
439 |
5 |
Caroline Sofie Lund |
2000 |
0048AS |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.54 |
454 |
6 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
32.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.00 |
364 |
2 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.25 |
386 |
3 |
Emilie Buurgaard Westh |
1999 |
9958AU |
FARUM |
|
50m |
30.61 |
311 |
4 |
Cecilie Christensen |
1997 |
9758BA |
GENTOFTE |
|
50m |
30.70 |
321 |
5 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
GENTOFTE |
|
50m |
31.90 |
313 |
6 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
50m |
32.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
28 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
15:05 |
|