Program för UGP 2 med ICA Maxi Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
ICA Maxi Cup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
11:28 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (20) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
59.95 |
274 |
3 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
35.17 |
273 |
4 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.22 |
275 |
5 |
Kamila Mannteufel |
2003 |
BC8603 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
119 |
2 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
256 |
3 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
95 |
4 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
37 |
5 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
179 |
6 |
Agnes Rönnquist |
2004 |
BA7604 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
135 |
2 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:00.00 |
129 |
3 |
Ronja Arthursdóttir |
2002 |
AM2802 |
HEDEMORA |
|
25m |
56.76 |
134 |
4 |
Eva Karlsson |
1997 |
BS4897 |
HEDEMORA |
|
25m |
57.37 |
70 |
5 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:00.76 |
201 |
6 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
50.81 |
49 |
2 |
Laura Chan |
2000 |
BC5200 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
50.42 |
151 |
3 |
Filippa Thyrman |
2001 |
BU0601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
49.78 |
236 |
4 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
50.27 |
59 |
5 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
50.45 |
35 |
6 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
51.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Lisa Mörth |
2004 |
AF9404 |
BORLÄNGE |
|
25m |
48.50 |
153 |
2 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
25m |
45.48 |
20 |
3 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
45.21 |
22 |
4 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
45.29 |
75 |
5 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.94 |
21 |
6 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
49.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Elsa Bergsten |
2002 |
AZ3202 |
KARLSTAD |
|
25m |
43.64 |
23 |
2 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
43.61 |
5 |
3 |
Anna Hoppstadius |
2001 |
BT3401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
43.26 |
31 |
4 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
43.30 |
69 |
5 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
43.62 |
4 |
6 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
44.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
42.36 |
130 |
2 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
42.09 |
115 |
3 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
41.73 |
255 |
4 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
SOLSTA |
|
25m |
42.07 |
29 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
42.12 |
209 |
6 |
Ilse Renkema |
2002 |
BB2602 |
NYKÖPING |
|
25m |
42.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Emma Mirkhosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
41.15 |
150 |
2 |
Inez Rydh-Dufva |
2001 |
AF2601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
40.60 |
81 |
3 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.53 |
244 |
4 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
40.56 |
205 |
5 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
40.96 |
144 |
6 |
Emma Krantz |
2001 |
AF1401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
41.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
40.28 |
227 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
40.09 |
51 |
3 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.60 |
118 |
4 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
39.74 |
263 |
5 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
40.22 |
213 |
6 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
40.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
39.34 |
14 |
2 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
39.18 |
107 |
3 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
38.93 |
139 |
4 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
39.00 |
145 |
5 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
39.28 |
229 |
6 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
39.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.48 |
163 |
2 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
38.36 |
53 |
3 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.24 |
6 |
4 |
Anna Häll |
1999 |
AV9899 |
BORLÄNGE |
|
25m |
38.27 |
272 |
5 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.42 |
1 |
6 |
Moa Alden |
2000 |
AH7800 |
AVESTA SS |
|
25m |
38.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.16 |
210 |
2 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
37.74 |
63 |
3 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.58 |
136 |
4 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
37.62 |
90 |
5 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.88 |
108 |
6 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
38.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
36.69 |
132 |
2 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
36.24 |
80 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.06 |
25 |
4 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
36.13 |
266 |
5 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.30 |
165 |
6 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
37.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.90 |
199 |
2 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
35.82 |
149 |
3 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
35.67 |
133 |
4 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
35.80 |
58 |
5 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
35.85 |
76 |
6 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
35.57 |
243 |
2 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
35.47 |
240 |
3 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.84 |
7 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.93 |
182 |
5 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.55 |
112 |
6 |
Jennifer Borg |
2001 |
AF1801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
35.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
34.56 |
140 |
2 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
34.50 |
207 |
3 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
50m |
34.30 |
265 |
4 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
34.49 |
154 |
5 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
34.53 |
232 |
6 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
34.13 |
262 |
2 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
33.50 |
74 |
3 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
33.23 |
109 |
4 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
33.28 |
235 |
5 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.06 |
270 |
6 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
34.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
32.90 |
43 |
2 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
32.51 |
212 |
3 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
32.33 |
161 |
4 |
Josefin Ericson |
1999 |
AD8899 |
KARLSTAD |
|
25m |
32.51 |
38 |
5 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.83 |
162 |
6 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AP2698 |
KARLSTAD |
|
25m |
33.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
32.22 |
68 |
2 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
31.97 |
261 |
3 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
31.84 |
233 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
31.95 |
120 |
5 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
32.06 |
250 |
6 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
30.91 |
85 |
2 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
30.05 |
259 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
28.77 |
260 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
30.05 |
97 |
5 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
30.62 |
258 |
6 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
31.20 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
11:28 |
|