Program för Vinterneptuniaden 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Vinterneptuniaden 2015 |
|
Utskriftsdatum |
31 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
Casper Holmberg |
2004 |
AP5304 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
123 |
3 |
Hugo Liljeberg |
2004 |
AH9304 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
196 |
4 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
23 |
5 |
Max Eriksson |
2003 |
AG0703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
283 |
6 |
Arvid Stenarson |
2003 |
AU4103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
37 |
7 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
481 |
8 |
Johannes Barkarö |
2004 |
AI7904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
394 |
2 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
35 |
3 |
Calle Samelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:10.28 |
190 |
4 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:54.51 |
379 |
5 |
Dimitris Ladis |
2003 |
AS4503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:51.85 |
156 |
6 |
Albin Seidevall |
2003 |
AI2903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:53.63 |
36 |
7 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:54.55 |
405 |
8 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
132 |
9 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
371 |
2 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:47.51 |
337 |
3 |
Elvin Agneborg |
2003 |
AO9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:43.55 |
31 |
4 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:41.96 |
267 |
5 |
Viktor Malmring |
2003 |
AO7903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:40.79 |
173 |
6 |
Alexander Varon Boldyrev |
2003 |
AI5903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.07 |
430 |
7 |
Emil Jagt |
2003 |
AJ8103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:42.05 |
385 |
8 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:47.45 |
366 |
9 |
Fredrick Grundin |
2003 |
AR8703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
2 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.57 |
407 |
3 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.39 |
149 |
4 |
Jacob Rasmuson |
2003 |
AP9103 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.59 |
388 |
5 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.19 |
339 |
6 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.57 |
392 |
7 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.95 |
432 |
8 |
David Kjellberg |
2003 |
AA4103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:35.04 |
229 |
9 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.34 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
31 januari 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:25 |
|