Program for Arena Lyngby Open Stadion
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 251 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 33.56 | |
2 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 33.60 | |
3 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 34.20 | |
4 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 34.46 | |
5 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 34.81 | |
6 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 34.90 | |
7 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 34.95 | |
8 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 35.47 | |
9 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 35.82 | |
10 | 214 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 35.86 | |
11 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 36.25 | |
12 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 36.95 | |
13 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 37.00 | |
14 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 37.23 | |
15 | 79 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 37.62 | |
16 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 37.67 | |
17 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 37.87 | |
18 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 38.00 | |
19 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 38.00 | |
20 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 38.05 | |
21 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 38.08 | |
22 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 38.17 | |
23 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 38.50 | |
24 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 40.42 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 34.05 | |
2 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 34.17 | |
3 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 34.98 | |
4 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 35.01 | |
5 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
6 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 35.13 | |
7 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 35.43 | |
8 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 35.68 | |
9 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 35.86 | |
10 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 36.06 | |
11 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 36.06 | |
12 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 36.30 | |
13 | 116 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 37.14 | |
14 | 104 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 37.19 | |
15 | 46 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 37.36 | |
16 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 37.87 | |
17 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 38.20 | |
18 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 38.28 | |
19 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 38.38 | |
20 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 38.42 | |
21 | 97 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 38.48 | |
22 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 38.52 | |
23 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 38.56 | |
24 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 39.16 | |
25 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 39.25 | |
26 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 39.74 | |
27 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 39.89 | |
28 | 101 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 40.06 | |
29 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 40.13 | |
30 | 102 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 40.30 | |
31 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 41.66 | |
32 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 41.74 | |
33 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 42.31 | |
34 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 42.95 | |
35 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 45.51 | |
36 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 47.54 | |
37 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 48.52 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 332 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | ||
2 | 337 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | ||
3 | 379 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | ||
4 | 380 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | ||
5 | 381 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | ||
6 | 385 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m |
Årg. 2003-2015 |
1 | 343 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | ||
2 | 345 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | ||
3 | 348 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | ||
4 | 382 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | ||
5 | 383 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | ||
6 | 384 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |