Program för Bålsta Swim Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Bålsta Swim Open 2015 |
|
Utskriftsdatum |
01 februari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Bålsta SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2015 |
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
Oskar Bohman |
2006 |
AD8306 |
UPSALA S |
|
25m |
|
93 |
3 |
Erik Wällstedt |
2005 |
AC8505 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:06.84 |
127 |
4 |
Arman Harutyunyan |
2003 |
AP5303 |
UPSALA S |
|
25m |
|
163 |
5 |
Abbe Strand |
2005 |
AE7905 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
57.87 |
84 |
2 |
Oskar Kristoffersson |
2003 |
AK0503 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
56.88 |
116 |
3 |
Linus Eriksson |
2003 |
AP3103 |
UPSALA S |
|
25m |
52.93 |
131 |
4 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
55.45 |
13 |
5 |
Marcus Ardanius |
2003 |
AD6303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
57.23 |
126 |
6 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
1:02.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Axel Andersson |
2004 |
AQ0304 |
LINDESBERG |
|
25m |
52.22 |
179 |
2 |
Rickard Öhman |
2003 |
AE3303 |
UPSALA S |
|
25m |
50.42 |
100 |
3 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
49.63 |
158 |
4 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
25m |
49.79 |
174 |
5 |
Noel Wallin |
2001 |
AE1301 |
UPSALA S |
|
25m |
52.11 |
165 |
6 |
Oliwer Söderberg |
2003 |
AK9703 |
UPSALA S |
|
25m |
52.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
49.09 |
159 |
2 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
48.75 |
136 |
3 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
48.55 |
3 |
4 |
Linus Berggren |
2001 |
AK6101 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
48.59 |
92 |
5 |
Anton Wällstedt |
2003 |
AG5103 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
48.95 |
67 |
6 |
Samuel Edebrink |
2002 |
AF9902 |
STRÄNG.SK |
|
50m |
49.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Max Wallin |
2001 |
AE0301 |
UPSALA S |
|
25m |
48.02 |
176 |
2 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
46.59 |
121 |
3 |
Lyon Gorantsyan |
2001 |
AP6501 |
UPSALA S |
|
25m |
45.17 |
141 |
4 |
Albin Lötberg |
2001 |
AN8101 |
UPSALA S |
|
25m |
45.57 |
77 |
5 |
Anton Haider |
2001 |
AJ8501 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
47.22 |
62 |
6 |
William Wallin |
2002 |
AP0702 |
OXELÖSUND |
|
25m |
48.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Ludvig Eriksson |
2002 |
AE9102 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
44.39 |
18 |
2 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
44.25 |
52 |
3 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
42.77 |
6 |
4 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
42.89 |
8 |
5 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
44.25 |
151 |
6 |
Karl Nordström |
2001 |
AN1301 |
UPSALA S |
|
25m |
44.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Joel Nordström |
2001 |
AR8701 |
GIMO SS |
|
25m |
40.78 |
117 |
2 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
39.04 |
23 |
3 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
35.70 |
33 |
4 |
Daniel Engman |
2001 |
AD8501 |
GIMO SS |
|
25m |
37.35 |
60 |
5 |
Felix Stocker |
2002 |
AN9302 |
OXELÖSUND |
|
25m |
39.27 |
171 |
6 |
Mikael Waks |
2001 |
AT9901 |
UPSALA S |
|
50m |
41.01 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
01 februari 2015 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
08:13 |
|