Ohjelma Joulukuunkisat 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Lähtölista Laji 4
|
Kilpailu |
Joulukuunkisat 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:47 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kaius Kejonen |
1998 |
98A451 |
OU |
|
50m |
33.17 |
33.17 |
|
3 |
Lauri Tapio |
1998 |
98A773 |
KemTU |
|
25m |
|
|
|
4 |
Esa Hyrynkangas |
2002 |
02B072 |
OuLo |
|
25m |
|
|
|
5 |
Visa Nissinen |
2004 |
04A432 |
KUS-GSS |
|
25m |
|
|
|
6 |
Jaakko Harju |
2004 |
04A553 |
OU |
|
25m |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aatu Kunnari |
2004 |
04A026 |
RoiUS |
|
25m |
|
|
|
2 |
Luukas Salin |
2005 |
05A317 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:06.85 |
1:08.35 |
|
3 |
Akseli Rautalin |
2002 |
02A737 |
OU |
|
25m |
1:01.66 |
1:03.16 |
|
4 |
Paavo Tapio |
2005 |
05A177 |
OuLo |
|
50m |
1:00.49 |
1:00.49 |
|
5 |
Otso Kotila |
2004 |
04A434 |
OuLo |
|
25m |
1:00.16 |
1:01.66 |
|
6 |
Lassi Lahtinen |
2004 |
04A350 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:01.98 |
1:03.48 |
|
7 |
Roope Hyvärinen |
2003 |
03A201 |
KemTU |
|
25m |
1:15.46 |
1:16.96 |
|
8 |
Ilari Raesalmi |
2005 |
05A281 |
OU |
|
25m |
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Tuomas Romsi |
2005 |
05A325 |
KemUS |
|
25m |
58.76 |
1:00.26 |
|
2 |
Cedu Decena |
2004 |
04A521 |
OuLo |
|
25m |
56.10 |
57.60 |
|
3 |
Olli Halvari |
2002 |
02B026 |
RoiUS |
|
25m |
51.40 |
52.90 |
|
4 |
Sami Saloranta |
2001 |
01B230 |
HAHE |
|
25m |
50.14 |
51.64 |
|
5 |
Veikka Ijäs |
2004 |
04A233 |
OuLo |
|
25m |
50.30 |
51.80 |
|
6 |
Matias Mikkonen |
2003 |
03A700 |
OuLo |
|
25m |
51.47 |
52.97 |
|
7 |
Kalle Huttunen |
2002 |
02A728 |
OuLo |
|
25m |
57.76 |
59.26 |
|
8 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
03A319 |
KemPy |
|
25m |
58.77 |
1:00.27 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Riku Silvennoinen |
2001 |
01B208 |
KemPy |
|
25m |
49.50 |
51.00 |
|
2 |
Eetu Viiri |
2001 |
01B122 |
HAHE |
|
25m |
47.10 |
48.60 |
|
3 |
Teppo Jestoi |
2003 |
03A402 |
KUS-GSS |
|
25m |
45.99 |
47.49 |
|
4 |
Juho Kallunki |
2001 |
01A867 |
OU |
|
25m |
45.59 |
47.09 |
|
5 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
02A657 |
OU |
|
25m |
45.60 |
47.10 |
|
6 |
Juho Keränen |
2002 |
02B044 |
OuLo |
|
25m |
46.31 |
47.81 |
|
7 |
Hugo Mattola |
2001 |
01A074 |
HK |
|
25m |
48.82 |
50.32 |
|
8 |
Artem Ivanchuk |
2004 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
51.24 |
51.24 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Arttu Pirneskoski |
2000 |
00A675 |
KemTU |
|
25m |
41.85 |
43.35 |
|
2 |
Aleksei Polkovoi |
2000 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
42.03 |
42.03 |
|
3 |
Tapio Siltari |
1963 |
63A059 |
KemUS |
|
25m |
39.96 |
41.46 |
|
4 |
Taneli Juutinen |
2000 |
00A002 |
KemTU |
|
50m |
41.06 |
41.06 |
|
5 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
25m |
39.94 |
41.44 |
|
6 |
Iakov Rusanov |
2001 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
41.80 |
41.80 |
|
7 |
Andrei Turchenkov |
2002 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
42.50 |
42.50 |
|
8 |
Sihan Yu |
2003 |
03A332 |
OU |
|
25m |
43.25 |
44.75 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Juho Kaikkonen |
1999 |
99A112 |
OuLo |
|
25m |
38.37 |
39.87 |
|
2 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
50m |
39.07 |
39.07 |
|
3 |
Nikita Konvoev |
1998 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
38.42 |
38.42 |
|
4 |
Paavo-Petteri Kelho |
1996 |
96A224 |
HAHE |
|
25m |
35.93 |
37.43 |
|
5 |
Jere Ojakippola |
1999 |
99A452 |
ViesU |
|
25m |
35.95 |
37.45 |
|
6 |
Kimmo Viinamäki |
1995 |
95A036 |
KemTU |
|
25m |
37.55 |
39.05 |
|
7 |
Jere Keskiaho |
2001 |
01A664 |
OU |
|
50m |
39.14 |
39.14 |
|
8 |
Nikita Soldatov |
1999 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
40.01 |
40.01 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Miikka Willman |
1998 |
98A208 |
OuLo |
|
50m |
35.70 |
35.70 |
|
2 |
Santeri Leppälä |
1998 |
98A465 |
KemUS |
|
25m |
32.83 |
34.33 |
|
3 |
Aukusti Ylitervo |
1999 |
99A363 |
OuLo |
|
50m |
33.94 |
33.94 |
|
4 |
Teemu Hartikainen |
1993 |
93A541 |
KemUS |
|
25m |
31.27 |
32.77 |
|
5 |
Petri Lampela |
1996 |
96A585 |
KemTU |
|
25m |
31.35 |
32.85 |
|
6 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
25m |
32.58 |
34.08 |
|
7 |
Vladimir Belusov |
2000 |
|
KOSTAMUS |
|
50m |
35.43 |
35.43 |
|
8 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
99A771 |
SCV |
|
50m |
36.81 |
36.81 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
06 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:47 |
|