Program för LH-Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag EM
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
LH-Games 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
14:15 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (7) |
Sponsor: HT Emballage |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
393 |
3 |
Axel Wange |
2003 |
AK4103 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
624 |
4 |
Erik Stoltz |
1998 |
AV8598 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
543 |
5 |
Samuel Norlin |
2002 |
AO3702 |
UMEÅ SS |
|
50m |
|
293 |
6 |
Oscar Al-Sudany |
1997 |
AU3997 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Andreas Johnsson |
2003 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
2:08.89 |
271 |
2 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:47.30 |
168 |
3 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
1:44.82 |
584 |
4 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.18 |
6 |
5 |
Lucas Rennesund |
2002 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:35.06 |
539 |
6 |
Linus Hallgren |
2003 |
AE2703 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:44.95 |
7 |
7 |
Julian Rennesund |
2004 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:55.00 |
274 |
8 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
1 |
Marcus Lundmark |
2002 |
AN7302 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:30.84 |
108 |
2 |
Alexander Larsson |
2003 |
AQ0303 |
HS |
|
25m |
1:30.07 |
169 |
3 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
1:29.28 |
236 |
4 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
25m |
1:27.19 |
646 |
5 |
Leo Pekberg |
2002 |
AF7902 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:28.28 |
183 |
6 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SS IDEN |
|
25m |
1:29.74 |
541 |
7 |
Felix Luthman |
2004 |
AB4104 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:30.25 |
196 |
8 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:31.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
653 |
1 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.75 |
550 |
2 |
Noel Ahlbin |
2004 |
AI8304 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:24.55 |
496 |
3 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
1:22.35 |
323 |
4 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:21.30 |
578 |
5 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:21.58 |
294 |
6 |
Benjamin Boros |
2000 |
AM3300 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:22.73 |
385 |
7 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.17 |
222 |
8 |
Tobias Dahlberg |
2001 |
AK0101 |
KSLS |
|
25m |
1:26.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
387 |
1 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.02 |
431 |
2 |
Nils Tired |
2003 |
AH2903 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.14 |
461 |
3 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:15.31 |
147 |
4 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
25m |
1:13.05 |
311 |
5 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:14.40 |
308 |
6 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.49 |
111 |
7 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
25m |
1:18.18 |
148 |
8 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
25m |
1:19.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:12.35 |
312 |
2 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.17 |
54 |
3 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:10.41 |
8 |
4 |
Anders Valdar |
2000 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:09.87 |
39 |
5 |
Zebastian Bondesson-Torgnusson |
1998 |
AV9798 |
EMMABODA |
|
25m |
1:10.37 |
334 |
6 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.53 |
187 |
7 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:11.63 |
227 |
8 |
Joel Johnsson |
2000 |
AT0500 |
KSLS |
|
25m |
1:12.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
439 |
1 |
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
AV9197 |
SK RAN |
|
50m |
1:05.14 |
365 |
2 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
25m |
1:04.89 |
182 |
3 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.23 |
119 |
4 |
Emil Möller |
1994 |
AJ5994 |
HS |
|
25m |
57.11 |
265 |
5 |
Johan Norén |
1986 |
AF9186 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.47 |
362 |
6 |
Johan Nilsson |
1994 |
AW9794 |
MKK |
|
25m |
1:03.87 |
462 |
7 |
Teodor Cvijic |
1999 |
AS0199 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.95 |
457 |
8 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:08.54 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:15 |
|