2022-11-28   09:31:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag FM

32_S
Gren 32, 100m Brstsim Damer 
Sponsor: Tycho Brahe 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 r och ldre 
173  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  1:10.37   
563  Karlsson Julia  1997  VELLINGE-N  AT3697  25 m  1:23.75   
237  Thai Kitty  1998  KSLS  BG0698  25 m  1:24.03   
200  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  1:25.40   
63  Andersson Linnea  1998  HS  BN3898  25 m  1:32.50   
297  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  25 m  1:34.33   
220  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:35.21   
42  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  1:40.21   
211  Johansson Josefine  1998  KLIPPAN  BP1698  50 m     
15 - 16 r 
78  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  50 m  39.24   
333  Ranevi Louise  1999  SK LDDE  AI3299  25 m  1:15.10   
335  Rodman Vilma  1999  SK LDDE  AM8299  25 m  1:21.95   
700  Hagen Hedda Othilie  1999  STAVANGER    50 m  1:22.23   
585  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  1:23.36   
701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  1:23.52   
329  Olsson Vivianne  2000  SK LDDE  AV5600  25 m  1:23.56   
441  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  25 m  1:25.61   
31  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    50 m  1:25.89   
10  272  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:26.40   
11  324  Miderbck Saga  2000  SK LDDE  AR9400  25 m  1:28.14   
12  663  Johnsson Julia  2000  HRJEDALEN  AW1200  25 m  1:28.74   
13  679  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  50 m  1:30.06   
14  93  Johnson Nicole  2000  HS  AV9200  25 m  1:30.15   
15  55  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:32.68   
16  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    50 m  1:32.71   
17  206  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  25 m  1:32.76   
18  480  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  1:32.89   
19  217  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:33.38   
20  11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  1:34.18   
21  91  Johansson Isabella  1999  HS  BQ4299  25 m  1:35.52   
22  621  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  50 m  1:39.72   
23  242  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:40.94   
24  65  Angerman Ida  2000  HS  AN4200  50 m  1:43.11   
25  622  Persson Nora  1999  YSTADS SS  BD4899  25 m  2:02.87   
13 - 14 r 
358  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
447  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:21.06   
191  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:21.24   
103  Kjellns Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:21.39   
117  Maltesj Telma  2002  HS  AR3602  25 m  1:23.35   
Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    50 m  1:23.50   
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:23.64   
546  Sandstrm Tuva  2001  UME SS  AF1601  25 m  1:24.84   
449  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:25.23   
10  601  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  1:25.78   
11  674  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:25.94   
12  139  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:26.01   
13  260  Lundius Hanna  2001  LANDSKRONA  BI7201  25 m  1:26.98   
14  338  Skog Olivia  2002  SK LDDE  AI1602  25 m  1:27.32   
15  249  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  1:27.40   
16  37  Andersson Lisa  2001  EMMABODA  BC0601  25 m  1:27.76   
17  614  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  25 m  1:27.82   
18  594  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  1:28.15   
19  21  Valvik Christiansen Rebekka  2001  Lambertset    50 m  1:28.22   
20  29  Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  1:28.64   
21  542  Luthman Nellie  2002  UME SS  AP7802  25 m  1:28.83   
22  545  Orre Sandstrm Tuva  2001  UME SS  AD1601  25 m  1:29.06   
23  668  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  1:29.10   
24  547  Slg Ingrid  2002  UME SS  AH1802  25 m  1:29.29   
25  688  Berg Malin Bergsholm  2002  STAVANGER    50 m  1:29.91   
26  34  Helles Erksen Pauline  2001  Lambertset    50 m  1:30.11   
27  458  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  1:30.39   
28  52  Laurn Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:30.59   
29  25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  1:30.79   
11 - 12 r 
53  Moberg Aliah  2003  SK HAJEN  AN1203  25 m  1:22.84   
490  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:24.83   
46  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:26.83   
598  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  25 m  1:27.09   
232  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:28.18   
238  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:28.35   
618  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  1:29.02   
226  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:29.82   
671  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  1:31.21   
10  125  Nordn Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:31.58   
11  388  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:31.99   
12  339  Smideberg Isabel  2004  SK LDDE  AJ7804  25 m  1:32.17   
13  604  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  1:32.26   
14  90  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:32.31   
15  606  kerman Hanna  2004  VSBY SS  AJ0204  25 m  1:32.40   
16  132  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:32.46   
17  664  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:32.70   
18  40  Embaie Betiel  2003  EMMABODA  BI1403  25 m  1:33.98   
19  628  Andersson Emmie  2003  NGELHOLM  AR1403  25 m  1:34.24   
20  101  Kinberg Hanna P  2003  HS  AR1803  25 m  1:34.35   
21  225  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:34.54   
22  314  Husby Hanne  2004  SK LDDE  AF5804  25 m  1:35.26   
23  135  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:36.00   
24  146  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:36.09   
25  50  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:36.27   
26  113  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:36.46   
27  706  Lrdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  1:36.86   
28  120  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:37.03  RES 
10 r och yngre 
278  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:47.29   
487  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:52.82   
66  Arvidsson Alicia  2005  HS  AF3205  25 m  2:00.12   
296  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  50 m  2:10.03   
97  Jlminger Amanda  2005  HS  AO9605  50 m     
99  Jnsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m     
155  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m     
167  Hua Isabella  2007  HRS SS  AE0607  50 m     
193  Lindn Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  50 m     
10  270  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m     
11  599  Nyblom Moa  2005  VSBY SS  AA5605  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  18:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner