2021-12-07   16:10:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag FM

31_S
Gren 31, 200m Brstsim Herrar 
Sponsor: Greens & Beans 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 r och ldre 
84  Hesslevik Jacob  1997  HS  AE6997  25 m  2:30.70   
182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  2:38.06   
199  Strm Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:38.81   
624  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  50 m  3:15.52   
15 - 16 r 
268  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  2:38.41   
457  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  2:38.43   
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  2:39.56   
312  Hangrd Roy  1999  SK LDDE  AH0999  25 m  2:47.53   
215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:48.19   
334  Ranevi Tobias  1999  SK LDDE  AK7999  25 m  3:02.01   
294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  3:04.07   
227  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  3:06.53   
544  Orre Sandstrm Filip  1999  UME SS  AJ4199  25 m  4:16.97   
14 r och yngre 
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LDDE  AC9901  25 m  2:50.82   
737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  2:53.43   
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  2:55.57   
738  Torgers Kristian Hillesy  2002  STAVANGER    50 m  2:57.27   
23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  3:00.00   
637  Grnborg Oscar  2002  NGELHOLM  AH8102  25 m  3:01.09   
222  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  3:09.63   
236  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  3:13.39   
496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  3:15.79   
10  541  Luthman Felix  2004  UME SS  AB4104  25 m  3:22.80   
11  669  Klittbo Oscar  2002  TRELLEBORG  AA2702  25 m  3:26.59   
12  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  3:30.93   
13  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  3:38.75   
14  539  Hallgren Linus  2003  UME SS  AE2703  25 m  3:39.92   
15  736  Stokkeb Jonas  2002  STAVANGER    50 m  3:43.00   
16  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m     
17  543  Norlin Samuel  2002  UME SS  AO3702  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  18:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner