2022-11-28   09:23:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag FM

29_S
Gren 29, 400m Frisim Herrar 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 r och ldre 
439  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  25 m  4:31.16   
213  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  25 m  4:39.95   
427  Pettersson Simon  1998  POSEIDON  AH7198  25 m  4:41.20   
15 - 16 r 
719  Ravndal Magnus  1999  STAVANGER    50 m  4:30.27   
708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  4:41.45   
334  Ranevi Tobias  1999  SK LDDE  AK7999  25 m  4:44.17   
Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  4:50.99   
544  Orre Sandstrm Filip  1999  UME SS  AJ4199  25 m  5:14.25   
697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  5:22.23   
227  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  50 m     
14 r och yngre 
33  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    50 m  4:36.67   
686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  4:48.63   
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LDDE  AC9901  25 m  4:50.42   
23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  4:54.07   
111  Lindn Isac  2001  HS  AK7901  50 m  4:55.34   
18  Nesb Simon  2002  Lrenskog    50 m  4:57.81   
702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  4:58.77   
347  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  5:02.65   
703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  5:05.87   
10  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  5:07.91   
11  22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  5:09.37   
12  118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  50 m  5:09.76   
13  24  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  5:12.44   
14  311  Hangrd Ian  2002  SK LDDE  AB5302  25 m  5:14.49   
15  580  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  5:15.67   
16  323  Miderbck Lukas  2003  SK LDDE  AC5903  25 m  5:18.52   
17  718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  5:23.38   
18  115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  5:23.43   
19  28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  5:25.37   
20  646  Pekberg Leo  2002  NGELHOLM  AF7902  25 m  5:29.19   
21  235  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  5:29.57   
22  281  Svrd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  5:36.41   
23  726  Sigvaldsen yvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  5:38.94   
24  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  5:49.92   
25  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  5:51.58   
26  454  Lundmark Marcus  2002  SKELLEFTE  AN7302  25 m  5:58.90   
27  603  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  6:05.10   
28  426  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  6:12.95   
29  Rennesund Julian  2004  Porsgrunn    50 m  6:19.15   
30  541  Luthman Felix  2004  UME SS  AB4104  25 m  6:21.36   
31  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  6:21.76   
32  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  6:30.24   
33  Imislund Aamo Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  6:33.84   
34  87  Hrstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m     
35  108  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  50 m     
36  230  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m     
37  415  Hrestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m     
38  431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  18:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner