2022-11-28   08:52:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag FM

27_S
Gren 27, 50m Ryggsim Herrar 
Sponsor: Genarps Ldfabrik 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 r och ldre 
412  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  25 m  28.39   
470  Lu Jimmy  1997  SK SYDSIM  AO7997  25 m  30.32   
432  stlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  30.34   
293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  50 m  30.92   
747  Hagberg Jonas  1988  MKK  AO7788  50 m  31.09   
216  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  31.52   
405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  32.88   
325  Mrtensson Elias  1997  SK LDDE  AV6997  25 m  33.59   
624  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  33.83   
10  428  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  33.88   
11  39  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  35.17   
15 - 16 r 
138  Rasmusson Oskar  1999  HS  AK2799  25 m  29.92   
719  Ravndal Magnus  1999  STAVANGER    50 m  30.81   
462  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  31.19   
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  32.27   
312  Hangrd Roy  1999  SK LDDE  AH0999  25 m  32.65   
708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  33.70   
189  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  33.89   
Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  34.67   
626  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  34.69   
10  544  Orre Sandstrm Filip  1999  UME SS  AJ4199  25 m  35.06   
11  707  Monslaup Andreas Lea  1999  STAVANGER    50 m  35.47   
12  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  36.35   
13  190  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  37.06   
14  67  Bjredal-Hjort Hugo  2000  HS  AV5900  25 m  37.94   
15  697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  41.01   
13 - 14 r 
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  34.63   
702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  35.43   
118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  50 m  36.25   
178  Lidbck Gustav  2002  SS IDEN  AB7302  25 m  36.33   
580  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  36.35   
372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  36.67   
235  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  36.95   
28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  38.02   
222  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  38.48   
10  737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  38.81   
11  597  Melinder Martin  2001  VSBY SS  AG1301  25 m  38.94   
12  646  Pekberg Leo  2002  NGELHOLM  AF7902  25 m  39.08   
13  738  Torgers Kristian Hillesy  2002  STAVANGER    50 m  39.27   
14  142  Sandstrm David  2002  HS  AN5102  25 m  39.32   
15  637  Grnborg Oscar  2002  NGELHOLM  AH8102  50 m  39.61   
16  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  39.63   
17  196  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  40.06   
18  543  Norlin Samuel  2002  UME SS  AO3702  25 m  40.82   
19  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  41.14   
20  71  Cochinescu Eric  2002  HS  AG6702  25 m  41.47   
21  236  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  41.54   
22  748  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  41.87   
23  686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  43.27   
24  703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  43.59   
25  426  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  43.84   
26  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  44.17   
27  603  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  50 m  44.85   
28  390  Palmqvist Gabriele  2002  SK NEPTUN  AV7902  25 m  44.88   
29  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  45.79   
30  383  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  50 m  46.63   
31  736  Stokkeb Jonas  2002  STAVANGER    50 m  47.61   
32  750  Nelsson Samuel  2001  KARLSKRONA  AI0901  50 m     
33  757  Johansson Joel  2001  HS  AR2701  50 m     
11 - 12 r 
187  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  34.87   
496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  34.87   
22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  35.67   
726  Sigvaldsen yvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  35.84   
323  Miderbck Lukas  2003  SK LDDE  AC5903  25 m  36.81   
431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  36.85   
474  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  37.19   
452  Lindstrm Magnus  2004  SKELLEFTE  AA4104  25 m  37.58   
115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  38.41   
10  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  38.45   
11  385  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  38.67   
12  94  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  38.74   
13  584  rmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  39.18   
14  625  Stoltz Hugo  2004  YSTADS SS  AF4904  25 m  39.24   
15  718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  39.31   
16  137  Rasmusson Olle  2003  HS  AI5303  25 m  39.89   
17  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  39.93   
18  169  Huasson Anthon  2004  HRS SS  AO2304  25 m  40.83   
19  430  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  40.88   
20  393  Wange Axel  2003  SK NEPTUN  AK4103  25 m  41.27   
21  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  41.87   
22  95  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  41.96   
23  230  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  42.20   
24  550  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  42.50   
25  271  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  42.52   
26  72  Cochinescu Felix  2003  HS  AI2303  25 m  43.04   
27  Rennesund Julian  2004  Porsgrunn    50 m  43.18   
28  108  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  43.35   
29  572  Nordholm Carl  2004  VELLINGE-N  AM7104  25 m  43.52   
30  473  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  50 m  43.93   
31  539  Hallgren Linus  2003  UME SS  AE2703  25 m  44.23   
32  670  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  44.40   
33  Imislund Aamo Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  44.58   
34  384  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  25 m  44.99   
35  283  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  50 m  45.45   
36  82  Grnse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  46.38   
37  274  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  46.65   
38  102  Kjellns Lukas  2004  HS  AG6904  25 m  46.96   
39  587  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m  47.13   
40  576  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  48.24   
41  127  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  49.76   
42  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  49.97   
43  267  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  52.35   
44  401  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  53.05   
45  751  Ramng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  55.00   
46  168  Hua Vincent  2004  HRS SS  AS2704  50 m     
10 r och yngre 
149  Tjrnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  38.97   
330  Paulsson Aron  2006  SK LDDE  AB3306  25 m  39.96   
106  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  41.89   
374  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  44.92   
64  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  45.76   
681  Auer Rasmus  2005  HS  AJ4705  50 m  47.96   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  48.76   
170  Huasson Benjamin  2007  HRS SS  AA5707  25 m  49.75   
110  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  52.40   
10  525  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  50 m  52.93   
11  130  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  53.04   
12  327  Nilsson Ted  2006  SK LDDE  AE7106  25 m  53.50   
13  635  Berg Elias  2005  NGELHOLM  AF6905  25 m  54.16   
14  752  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  55.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  18:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner