2023-06-01   04:26:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag EM

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tvling  LH-Games 2015    Utskriftsdatum  27 juni 2015   
  Tvlingsort  Landskrona    Utskriftstid  14:16   
  Arrangr  Helsingborg S & Landskrona S         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  26 juni 2015         
 
 
 
Gren 24, 100m Frisim Damer  Finaler (15) 
Sponsor: Marc 
 
Heat 1 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
105  Alva Landlv  2005  AO4605  HS    50m   
250  Moa Ekberg  2006  AF4406  LANDSKRONA    50m   
643  Olivia Lindegren  2005  AM8205  NGELHOLM    50m   
599  Moa Nyblom  2005  AA5605  VSBY SS    25m  1:41.28 
445  Alicia Hart  2005  AE3805  S 71    25m  2:11.50 
270  My Pettersson  2006  AF2206  LANDSKRONA    50m   
66  Alicia Arvidsson  2005  AF3205  HS    50m   
634  Linn Axelsson  2006  AA2806  NGELHOLM    50m   

 
Heat 2 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
553  Ida Andersson-Wulf  1998  BP9498  VELLINGE-N    25m  1:36.28 
403  Lovisa Hkansson  2005  AC5405  OSBY SS    25m  1:34.23 
128  Natasha Olsson  2005  AO2805  HS    25m  1:30.92 
488  Maja Bjrnstrm  2005  AD2205  SK TRITON    25m  1:25.95 
144  Bea Sprung  2005  AO1805  HS    25m  1:28.06 
278  Livia Sjunnesson  2005  AB8405  LANDSKRONA    50m  1:32.55 
644  Leah Ljungerud  2006  AC8406  NGELHOLM    25m  1:34.26 
577  Hanna Stenskepp  2005  AJ8605  VELLINGE-N    25m  1:38.08 

 
Heat 3 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
211  Josefine Johansson  1998  BP1698  KLIPPAN    50m  1:21.82 
297  Biborka Nagy  1998  BO5498  LJUNGBY SS    50m  1:15.92 
226  Olivia Jarl Halvarsson  2003  AX2203  KSLS    25m  1:15.71 
448  Wilma Nilsson  2004  AB0804  S 71    25m  1:15.63 
152  Julia Valanzuolo  2003  AR9803  HS    25m  1:15.66 
339  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LDDE    25m  1:15.73 
63  Linnea Andersson  1998  BN3898  HS    25m  1:16.06 
193  Siri Lindn  2005  AF2205  KARLSKRONA    25m  1:24.95 

 
Heat 4 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
520  Antonia Sandblom  2003  AG4603  SK TRITON    25m  1:14.91 
600  Tove Pettersson  2004  AF0204  VSBY SS    25m  1:14.01 
101  Hanna P Kinberg  2003  AR1803  HS    25m  1:12.98 
598  Jennifer Nyblom  2003  AC1603  VSBY SS    25m  1:12.49 
42  Nellie Kronmar  1997  BQ3897  EMMABODA    25m  1:12.60 
90  Alicia Johansson  2003  AI2603  HS    25m  1:13.32 
146  Karla Stjepanetic  2003  AT2803  HS    25m  1:14.27 
618  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  YSTADS SS    25m  1:15.07 

 
Heat 5 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
664  Vilma Andersson  2004  AE5604  TRELLEBORG    25m  1:12.23 
50  Ella Gutenwik  2004  AQ1804  SK HAJEN    25m  1:11.84 
46  Elsa Bitzn  2003  AD8203  SK HAJEN    25m  1:11.57 
125  Emilia Nordn  2003  AT3803  HS    25m  1:11.47 
123  Erika Nilsson  1998  AQ3698  HS    25m  1:11.53 
490  Siri Bokander  2003  BF8403  SK TRITON    25m  1:11.68 
361  Mollie Morfelt  2003  AG8803  MKK    25m  1:12.18 
575  Klara Rdin  2003  AE2603  VELLINGE-N    25m  1:12.30 

 
Heat 6 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
238  Annie Thulin  2003  AK1803  KSLS    25m  1:10.35 
700  Hedda Othilie Hagen  1999    STAVANGER    50m  1:09.98 
666  Frida Eilertsson  2000  AM7600  TRELLEBORG    25m  1:09.83 
583  Alicia Virgili  2000  AP5600  VELLINGE-N    25m  1:09.29 
585  Astrid Albertsson  2000  AF5400  VSBY SS    25m  1:09.31 
93  Nicole Johnson  2000  AV9200  HS    50m  1:09.96 
388  Freja Nordeman  2003  AU7203  SK NEPTUN    25m  1:10.01 
604  Roya Tittelbach  2003  AF7603  VSBY SS    25m  1:11.37 

 
Heat 7 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
113  Tyra Littorin  2004  AG8404  HS    25m  1:09.00 
200  Yara Waked  1998  BL8898  KARLSKRONA    25m  1:08.87 
538  Lisa Drugge  2001  BQ2201  UME SS    25m  1:08.51 
324  Saga Miderbck  2000  AR9400  SK LDDE    25m  1:08.29 
31  Lisa Trangmyr  2000    Lambertset    50m  1:08.37 
228  Thilde Lantz  2001  AX6201  KSLS    25m  1:08.72 
Margrete Johnsson  1999    Porsgrunn    50m  1:08.96 
60  Angelina Agrell  2003  AR6803  HS    25m  1:09.24 

 
Heat 8 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
Edle Irene Vidnes  2001    Porsgrunn    50m  1:08.16 
358  Kristina Kulcsar  2001  AY7801  MKK    25m  1:07.80 
14  Kathrine Pii Frederiksen  2000  0036AA  FARUM    50m  1:07.71 
73  Emilia Cokalic  2002  AO8602  HS    25m  1:07.53 
741  Hedvig Wathne  2001    STAVANGER    50m  1:07.56 
191  Disa Gladher  2002  AA2202  KARLSKRONA    25m  1:07.72 
547  Ingrid Slg  2002  AH1802  UME SS    25m  1:07.98 
690  Synnve Dskeland  1998    STAVANGER    50m  1:08.21 

 
Heat 9 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
376  Filippa Ehn  2001  AP6201  SK NEPTUN    25m  1:07.33 
Kristine Johnsson  2001    Porsgrunn    50m  1:07.23 
413  Serena Gravrogk-Linde  2000  AM8600  POSEIDON    25m  1:07.12 
416  Noemi Karlsson  2001  BQ5801  POSEIDON    25m  1:07.09 
410  Amanda Bjrkman  2001  AF3101  POSEIDON    25m  1:07.10 
455  Natalie Almasi  2001  AS9601  SK SYDSIM    25m  1:07.15 
201  Sanna Westerberg  1998  AP9898  KARLSKRONA    25m  1:07.24 
35  Linn Tufvesson  2001  AT5201  POSEIDON    25m  1:07.52 

 
Heat 10 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
704  Tessa Francisca Janssen  1999    STAVANGER    50m  1:07.05 
546  Tuva Sandstrm  2001  AF1601  UME SS    25m  1:06.94 
545  Tuva Orre Sandstrm  2001  AD1601  UME SS    25m  1:06.76 
206  Alice Bengtsson  2000  AM0200  KLIPPAN    25m  1:06.30 
594  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VSBY SS    25m  1:06.63 
16  Simone Jrgensen  1999  9928AN  FARUM    50m  1:06.81 
98  Ebba Jlminger  2002  AO9602  HS    25m  1:06.98 
685  Celine Abrahamsen  2001    STAVANGER    50m  1:07.08 

 
Heat 11 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
497  Felicity Fridh  2001  AR6801  SK TRITON    25m  1:05.99 
480  Tilda Vesterlund Kocsis  1999  AW4699  SK SYDSIM    25m  1:05.94 
11  Ine Marie Andersen  2000    Porsgrunn    50m  1:05.73 
29  Andrea Helmersen  2001    Lambertset    50m  1:05.46 
151  Amanda Trgrdh  2001  BL3201  HS    25m  1:05.71 
56  Sara Nobrell  2002  BM1402  SK HAJEN    25m  1:05.82 
368  Olivia Torres  1999  BL9299  MKK    50m  1:05.97 
423  Ditte Oredsson  2003  AM9403  POSEIDON    25m  1:06.08 

 
Heat 12 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
272  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:05.27 
232  Saga Nyborg  2003  AK9603  KSLS    25m  1:05.23 
665  Ester Eilertsson  2003  AE0203  TRELLEBORG    25m  1:05.17 
140  Tekla Rosell  1998  AM7298  HS    25m  1:04.87 
679  Josefine Bengtsson  2000  BA3800  KSLS    50m  1:05.01 
329  Vivianne Olsson  2000  AV5600  SK LDDE    25m  1:05.18 
400  Agnes Cato  2001  AB8201  OSBY SS    25m  1:05.24 
723  Anne Rdseth  2001    STAVANGER    50m  1:05.30 

 
Heat 13 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
742  Maja Jnsson  2001  BL1201  HS    50m  1:04.45 
701  Marie Hinna  2000    STAVANGER    50m  1:04.38 
224  Linna Hgberg  1999  BI5899  KSLS    25m  1:04.01 
263  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  1:03.89 
504  Thea Lindstrm  2000  AF9600  SK TRITON    25m  1:03.98 
435  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  1:04.09 
208  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    25m  1:04.45 
502  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  1:04.66 

 
Heat 14 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
720  Helene Victoria Ross  2001    STAVANGER    50m  1:03.55 
331  Emma Persson  1999  AM7299  SK LDDE    25m  1:03.50 
316  Elin Johannesson  1999  AM4299  SK LDDE    25m  1:02.72 
406  Andrea Prai  2001  AI3201  OSBY SS    25m  1:02.20 
47  Li Bjrner Oh  1998  AO6298  SK HAJEN    25m  1:02.56 
185  Hanna Erlus  1997  AS4497  KARLSHAMN    25m  1:03.05 
568  Ida Larsson  2002  AL8202  VELLINGE-N    25m  1:03.52 
229  Amanda Modig  1999  AJ5499  KSLS    25m  1:03.79 

 
Heat 15 (15) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
341  Erika Sllberg  1997  AT3497  SK LDDE    25m  1:02.07 
526  Alexandra Volkova  1996  AK4896  SK TRITON    25m  1:01.38 
425  Maria Persson  1993  AK7693  POSEIDON    25m  1:00.40 
508  Johanna Nilsson  1996  AD0696  SK TRITON    25m  59.77 
321  Michelle Lvdahl  1995  AH8895  SK LDDE    25m  59.90 
313  Johanna Holmberg  1993  BH9693  SK LDDE    25m  1:01.09 
121  Emma Nilsson  1995  BA7895  HS    25m  1:01.59 
78  Alva Ericsson  2000  AN8200  HS    25m  1:02.15 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  14:16 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner