2022-07-02   06:09:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag EM

4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Damer 
Sponsor: Petr 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 r och ldre 
47  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:11.63   
185  Erlus Hanna  1997  KARLSHAMN  AS4497  25 m  1:12.12   
201  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.34   
360  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  1:15.17   
200  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  50 m  1:22.32   
690  Dskeland Synnve  1998  STAVANGER    50 m  1:23.35   
15 - 16 r 
272  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
331  Persson Emma  1999  SK LDDE  AM7299  25 m  1:10.57   
504  Lindstrm Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  1:11.99   
498  Fridh Filippa  1999  SK TRITON  AX3299  25 m  1:14.47   
667  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:14.70   
701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  1:15.46   
57  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:15.73   
494  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  1:16.04   
11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  1:18.10   
10  480  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  1:18.17   
11  704  Janssen Tessa Francisca  1999  STAVANGER    50 m  1:18.78   
12  435  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:18.99   
13  413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:19.86   
14  663  Johnsson Julia  2000  HRJEDALEN  AW1200  25 m  1:20.55   
15  31  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    50 m  1:23.10   
16  217  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:23.34   
17  593  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  1:23.77   
18  242  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:23.97   
19  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    50 m  1:24.05   
20  12  Mattsson Elina  1999  Porsgrunn    50 m  1:29.08   
13 - 14 r 
479  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:12.24   
455  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  25 m  1:12.45   
410  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:12.61   
29  Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  1:12.94   
720  Ross Helene Victoria  2001  STAVANGER    50 m  1:13.14   
400  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:14.44   
342  Sllberg Sara  2001  SK LDDE  AF7201  25 m  1:14.71   
25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  1:14.81   
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:16.39   
10  589  Frisk Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  25 m  1:16.47   
11  389  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  1:16.93   
12  502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  1:17.15   
13  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    50 m  1:17.29   
14  723  Rdseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  1:17.30   
15  685  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  1:17.31   
16  601  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  1:17.75   
17  30  Richardsen Vilde Hus  2002  Lambertset    50 m  1:17.77   
18  35  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:17.80   
19  594  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  1:18.13   
20  545  Orre Sandstrm Tuva  2001  UME SS  AD1601  25 m  1:18.34   
21  103  Kjellns Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:18.56   
22  98  Jlminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  1:19.59   
23  459  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  1:19.76   
24  184  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  1:20.31   
25  348  Bjrkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:21.35   
26  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  1:22.26   
27  243  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:22.27   
28  346  nnestam Amanda  2001  SK LDDE  AM2401  25 m  1:22.40   
29  139  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:22.99   
30  386  Khler Hjrdis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:23.10   
31  591  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  1:23.21   
32  458  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  1:23.26   
33  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  1:23.50   
34  463  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:23.50   
35  96  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:23.61   
36  538  Drugge Lisa  2001  UME SS  BQ2201  25 m  1:23.74   
37  338  Skog Olivia  2002  SK LDDE  AI1602  25 m  1:23.82   
38  546  Sandstrm Tuva  2001  UME SS  AF1601  25 m  1:24.36   
39  668  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  1:24.59   
40  194  Lindn Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:24.76   
11 - 12 r 
604  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  1:17.28   
90  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:17.80   
361  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  1:18.35   
482  Wivstter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  1:19.60   
125  Nordn Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:20.02   
46  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:20.50   
132  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:20.85   
60  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  1:21.43   
113  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:22.51   
10  388  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:23.09   
11  101  Kinberg Hanna P  2003  HS  AR1803  25 m  1:23.45   
12  600  Pettersson Tove  2004  VSBY SS  AF0204  25 m  1:23.59   
13  592  Kantecki Oliwia  2003  VSBY SS  AE7203  25 m  1:23.69   
14  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  1:23.74   
15  471  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:23.99   
16  258  Lindh Linna  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:24.85   
17  586  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  1:25.16   
18  146  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:25.76   
19  602  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  25 m  1:26.15   
20  575  Rdin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:27.00   
21  314  Husby Hanne  2004  SK LDDE  AF5804  25 m  1:27.16   
22  392  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:27.49   
23  382  Hillstrm Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:27.52   
24  273  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:27.64   
25  50  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:27.84   
26  339  Smideberg Isabel  2004  SK LDDE  AJ7804  25 m  1:28.26   
27  706  Lrdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  1:28.58   
28  309  Dihle Filippa  2003  SK LDDE  AR6203  25 m  1:28.80   
29  Bekkevik Via  2003  Porsgrunn    50 m  1:30.34   
30  375  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  1:30.78   
31  373  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:30.79   
32  379  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  1:32.43   
33  89  Jarbsj Bianca  2003  HS  AI6603  25 m  1:33.21   
34  172  Bhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  1:33.79   
35  728  Slettevold Mathea  2003  STAVANGER    50 m  1:49.83   
36  380  Grhs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  1:33.93  RES 
37  642  Kronkvist Elin  2004  NGELHOLM  AG6204  25 m  1:34.02  RES 
38  40  Embaie Betiel  2003  EMMABODA  BI1403  25 m  1:34.62  RES 
10 r och yngre 
599  Nyblom Moa  2005  VSBY SS  AA5605  50 m  1:45.08   
193  Lindn Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  50 m     
250  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  17:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner