2022-07-02   07:12:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag EM

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tvling  LH-Games 2015    Utskriftsdatum  26 juni 2015   
  Tvlingsort  Landskrona    Utskriftstid  15:19   
  Arrangr  Helsingborg S & Landskrona S         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  26 juni 2015         
 
 
 
Gren 4, 100m Ryggsim Damer  Finaler (14) 
Sponsor: Petr 
 
Heat 1 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
642  Elin Kronkvist  2004  AG6204  NGELHOLM    25m   
250  Moa Ekberg  2006  AF4406  LANDSKRONA    50m   
728  Mathea Slettevold  2003    STAVANGER    50m  1:49.83 
193  Siri Lindn  2005  AF2205  KARLSKRONA    50m   
380  Elin Grhs  2004  BD4204  SK NEPTUN    25m   
40  Betiel Embaie  2003  BI1403  EMMABODA    25m   
               

 
Heat 2 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
172  Angelica Bhme  2003  AR3603  SS IDEN    25m  1:33.79 
379  Lova Gottberg  2003  BH5403  SK NEPTUN    25m  1:32.43 
375  Lovisa Edman  2003  AU5203  SK NEPTUN    25m  1:30.78 
373  Elsa Djuphammar  2003  AU0403  SK NEPTUN    25m  1:30.79 
89  Bianca Jarbsj  2003  AI6603  HS    25m  1:33.21 
599  Moa Nyblom  2005  AA5605  VSBY SS    50m  1:45.08 
               

 
Heat 3 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
12  Elina Mattsson  1999    Porsgrunn    50m  1:29.08 
706  Kari Lrdal  2003    STAVANGER    50m  1:28.58 
50  Ella Gutenwik  2004  AQ1804  SK HAJEN    25m  1:27.84 
382  Vendela Hillstrm  2003  AW5803  SK NEPTUN    25m  1:27.52 
273  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  1:27.64 
339  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LDDE    25m  1:28.26 
309  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LDDE    25m  1:28.80 
Via Bekkevik  2003    Porsgrunn    50m  1:30.34 

 
Heat 4 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
314  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LDDE    25m  1:27.16 
602  Amanda Takala  2004  AP3804  VSBY SS    25m  1:26.15 
586  Elin Bergman  2003  AI8203  VSBY SS    25m  1:25.16 
194  Tove Lindn  2002  AH8702  KARLSKRONA    25m  1:24.76 
258  Linna Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  1:24.85 
146  Karla Stjepanetic  2003  AT2803  HS    25m  1:25.76 
575  Klara Rdin  2003  AE2603  VELLINGE-N    25m  1:27.00 
392  Hedda Wallberg  2003  AU9203  SK NEPTUN    25m  1:27.49 

 
Heat 5 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
546  Tuva Sandstrm  2001  AF1601  UME SS    25m  1:24.36 
471  Johanna Melin  2003  AL7403  SK SYDSIM    25m  1:23.99 
338  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LDDE    25m  1:23.82 
299  Beatrice Pap  2003  AB6803  LJUNGBY SS    25m  1:23.74 
593  Lo Lindeblad  2000  AN5300  VSBY SS    25m  1:23.77 
242  Melinda Andersson  2000  AI1600  LANDSKRONA    25m  1:23.97 
Margrete Johnsson  1999    Porsgrunn    50m  1:24.05 
668  Julia Frederiksen  2001  AD4801  TRELLEBORG    25m  1:24.59 

 
Heat 6 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
592  Oliwia Kantecki  2003  AE7203  VSBY SS    25m  1:23.69 
600  Tove Pettersson  2004  AF0204  VSBY SS    25m  1:23.59 
301  Leah Sagadin  2002  AR5602  LJUNGBY SS    25m  1:23.50 
690  Synnve Dskeland  1998    STAVANGER    50m  1:23.35 
101  Hanna P Kinberg  2003  AR1803  HS    25m  1:23.45 
463  Emilia Eek  2001  AP0401  SK SYDSIM    25m  1:23.50 
96  Sofia Juliusson  2002  AT3802  HS    25m  1:23.61 
538  Lisa Drugge  2001  BQ2201  UME SS    25m  1:23.74 

 
Heat 7 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
458  Sonja Boos  2001  AP3401  SK SYDSIM    25m  1:23.26 
31  Lisa Trangmyr  2000    Lambertset    50m  1:23.10 
388  Freja Nordeman  2003  AU7203  SK NEPTUN    25m  1:23.09 
113  Tyra Littorin  2004  AG8404  HS    25m  1:22.51 
139  Ellen Rosdahl  2002  AO0802  HS    25m  1:22.99 
386  Hjrdis Khler  2001  BM6401  SK NEPTUN    25m  1:23.10 
591  Vanessa Hbinette  2001  AY1201  VSBY SS    25m  1:23.21 
217  Belinda Vedlugaite  2000  BK5200  KLIPPAN    25m  1:23.34 

 
Heat 8 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
200  Yara Waked  1998  BL8898  KARLSKRONA    50m  1:22.32 
73  Emilia Cokalic  2002  AO8602  HS    25m  1:22.26 
348  Ida Bjrkdahl  2002  AJ4202  MKK    25m  1:21.35 
663  Julia Johnsson  2000  AW1200  HRJEDALEN    25m  1:20.55 
132  Alice Persson  2003  AN5803  HS    25m  1:20.85 
60  Angelina Agrell  2003  AR6803  HS    25m  1:21.43 
243  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  1:22.27 
346  Amanda nnestam  2001  AM2401  SK LDDE    25m  1:22.40 

 
Heat 9 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
184  Nellie Briskog  2001  AB8601  KARLSHAMN    25m  1:20.31 
413  Serena Gravrogk-Linde  2000  AM8600  POSEIDON    25m  1:19.86 
482  Gabriella Wivstter  2003  AE4603  SK SYDSIM    25m  1:19.60 
435  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  1:18.99 
98  Ebba Jlminger  2002  AO9602  HS    25m  1:19.59 
459  Emma Cerutti  2002  AI9402  SK SYDSIM    25m  1:19.76 
125  Emilia Nordn  2003  AT3803  HS    25m  1:20.02 
46  Elsa Bitzn  2003  AD8203  SK HAJEN    25m  1:20.50 

 
Heat 10 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
103  Sara Kjellns  2002  AO6602  HS    25m  1:18.56 
545  Tuva Orre Sandstrm  2001  AD1601  UME SS    25m  1:18.34 
594  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VSBY SS    25m  1:18.13 
35  Linn Tufvesson  2001  AT5201  POSEIDON    25m  1:17.80 
11  Ine Marie Andersen  2000    Porsgrunn    50m  1:18.10 
480  Tilda Vesterlund Kocsis  1999  AW4699  SK SYDSIM    25m  1:18.17 
361  Mollie Morfelt  2003  AG8803  MKK    25m  1:18.35 
704  Tessa Francisca Janssen  1999    STAVANGER    50m  1:18.78 

 
Heat 11 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
30  Vilde Hus Richardsen  2002    Lambertset    50m  1:17.77 
26  Sara Cecilie Leite  2001    Lambertset    50m  1:17.56 
723  Anne Rdseth  2001    STAVANGER    50m  1:17.30 
604  Roya Tittelbach  2003  AF7603  VSBY SS    25m  1:17.28 
Edle Irene Vidnes  2001    Porsgrunn    50m  1:17.29 
685  Celine Abrahamsen  2001    STAVANGER    50m  1:17.31 
601  Matilda Pfeiff  2001  AI3801  VSBY SS    25m  1:17.75 
90  Alicia Johansson  2003  AI2603  HS    25m  1:17.80 

 
Heat 12 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
389  Isabelle Nordlinder  2001  BA1801  SK NEPTUN    25m  1:16.93 
406  Andrea Prai  2001  AI3201  OSBY SS    25m  1:16.39 
57  Malin Svensson  1999  AE5499  SK HAJEN    25m  1:15.73 
360  Nathalie Lindh  1998  BF5498  MKK    25m  1:15.17 
701  Marie Hinna  2000    STAVANGER    50m  1:15.46 
494  Cornelia Forsgren  2000  AC2800  SK TRITON    25m  1:16.04 
589  Anna Frisk Garcia  2002  AH6202  VSBY SS    25m  1:16.47 
502  Felicia Lejox  2002  AB0402  SK TRITON    25m  1:17.15 

 
Heat 13 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
342  Sara Sllberg  2001  AF7201  SK LDDE    25m  1:14.71 
498  Filippa Fridh  1999  AX3299  SK TRITON    25m  1:14.47 
720  Helene Victoria Ross  2001    STAVANGER    50m  1:13.14 
410  Amanda Bjrkman  2001  AF3101  POSEIDON    25m  1:12.61 
29  Andrea Helmersen  2001    Lambertset    50m  1:12.94 
400  Agnes Cato  2001  AB8201  OSBY SS    25m  1:14.44 
667  Emilia Frederiksen  2000  AJ8800  TRELLEBORG    25m  1:14.70 
25  Elise Christine Romundset  2002    Lambertset    50m  1:14.81 

 
Heat 14 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
201  Sanna Westerberg  1998  AP9898  KARLSKRONA    25m  1:12.34 
185  Hanna Erlus  1997  AS4497  KARLSHAMN    25m  1:12.12 
47  Li Bjrner Oh  1998  AO6298  SK HAJEN    25m  1:11.63 
272  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:08.73 
331  Emma Persson  1999  AM7299  SK LDDE    25m  1:10.57 
504  Thea Lindstrm  2000  AF9600  SK TRITON    25m  1:11.99 
479  Lovisa Vesterlund Kocsis  2002  AJ0802  SK SYDSIM    25m  1:12.24 
455  Natalie Almasi  2001  AS9601  SK SYDSIM    25m  1:12.45 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsllskap  Utskriftstid  15:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner