Program for LH-Games 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 23, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: HT Emballage |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 175 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 51.69 | |
2 | 124 | Nilsson Oskar | 1997 | HS | AH4597 | 25 m | 53.56 | |
3 | 119 | Möller Emil | 1994 | HS | AJ5994 | 50 m | 54.97 | |
4 | 84 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 55.69 | |
5 | 48 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 55.81 | |
6 | 408 | Andersson Jonas | 1996 | POSEIDON | AE2396 | 25 m | 55.92 | |
7 | 436 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 56.80 | |
8 | 472 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 25 m | 57.17 | |
9 | 558 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 57.26 | |
10 | 44 | Tangvald Måns | 1995 | GÖTEBORG | AN3595 | 25 m | 57.50 | |
11 | 362 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 57.54 | |
12 | 293 | Al-Sudany Oscar | 1997 | LJUNGBY SS | AU3997 | 25 m | 57.90 | |
13 | 428 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 25 m | 57.94 | |
14 | 439 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 58.20 | |
15 | 15 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 59.07 | |
16 | 213 | Lundin Filip | 1997 | KLIPPAN | AN3397 | 25 m | 59.29 | |
17 | 405 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 25 m | 59.44 | |
18 | 427 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 59.86 | |
19 | 325 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:02.01 | |
20 | 365 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:02.41 | |
21 | 39 | Bondesson-Torgnusson Zebastian | 1998 | EMMABODA | AV9798 | 25 m | 1:03.37 | |
22 | 624 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:06.21 | |
23 | 209 | Henriksson Kevin | 1998 | KLIPPAN | AS0198 | 25 m | 1:09.63 |
15 - 16 år |
1 | 521 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 56.37 | |
2 | 462 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.43 | |
3 | 138 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 56.84 | |
4 | 268 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 57.77 | |
5 | 192 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 25 m | 58.59 | |
6 | 719 | Ravndal Magnus | 1999 | STAVANGER | 50 m | 58.61 | ||
7 | 212 | Kronkvist Erik | 1999 | KLIPPAN | AO3199 | 25 m | 58.62 | |
8 | 457 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 59.25 | |
9 | 79 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 59.84 | |
10 | 438 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:00.12 | |
11 | 355 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:00.41 | |
12 | 215 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 1:00.65 | |
13 | 708 | Monslaup Sondre Lea | 1999 | STAVANGER | 50 m | 1:01.21 | ||
14 | 8 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 50 m | 1:01.35 | ||
15 | 189 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 25 m | 1:01.86 | |
16 | 334 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:02.02 | |
17 | 627 | Gustafsson Hans | 2000 | ÄLMHULT | AS5900 | 25 m | 1:02.38 | |
18 | 190 | Eringstam Tobias | 1999 | KARLSKRONA | AP8599 | 25 m | 1:04.07 | |
19 | 294 | Boros Benjamin | 2000 | LJUNGBY SS | AM3300 | 25 m | 1:04.73 | |
20 | 319 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:04.79 | |
21 | 707 | Monslaup Andreas Lea | 1999 | STAVANGER | 50 m | 1:05.70 | ||
22 | 476 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:07.35 | |
23 | 544 | Orre Sandström Filip | 1999 | UMEÅ SS | AJ4199 | 25 m | 1:07.59 | |
24 | 626 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:07.84 | |
25 | 366 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:09.45 | |
26 | 697 | Fevang Paul | 2000 | STAVANGER | 50 m | 1:10.14 | ||
27 | 67 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:12.80 | |
28 | 407 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 1:13.97 | |
29 | 205 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | AX8900 | 25 m | 1:15.55 |
13 - 14 år |
1 | 118 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:01.17 | |
2 | 351 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:02.96 | |
3 | 134 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:03.43 | |
4 | 308 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 1:03.56 | |
5 | 54 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:03.63 | |
6 | 616 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:03.69 | |
7 | 311 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 1:03.82 | |
8 | 686 | Ajmi Sebastian | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:03.98 | ||
9 | 344 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:04.00 | |
10 | 147 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 1:04.28 | |
11 | 372 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:04.43 | |
12 | 33 | Veiberg Henrik | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:04.60 | ||
13 | 702 | Hovin Magnus Geijer | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:04.60 | ||
14 | 111 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 50 m | 1:04.61 | |
15 | 461 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:04.95 | |
16 | 615 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:05.64 | |
17 | 80 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 50 m | 1:05.83 | |
18 | 590 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:06.10 | |
19 | 23 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 50 m | 1:07.62 | ||
20 | 580 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:07.64 | |
21 | 597 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 50 m | 1:07.87 | |
22 | 507 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 1:07.90 | |
23 | 18 | Nesbö Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 1:07.96 | ||
24 | 387 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 1:08.02 | |
25 | 415 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:08.31 | |
26 | 738 | Torgers Kristian Hillesøy | 2002 | STAVANGER | 50 m | 1:08.38 | ||
27 | 352 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 50 m | 1:08.70 | |
28 | 235 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 1:09.18 | |
29 | 222 | Dahlberg Tobias | 2001 | KSLS | AK0101 | 25 m | 1:09.92 | |
30 | 142 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 1:10.02 | RES |
31 | 737 | Thorsen Sebastian | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:10.36 | RES | |
32 | 637 | Grönborg Oscar | 2002 | ÄNGELHOLM | AH8102 | 25 m | 1:10.70 | RES |
11 - 12 år |
1 | 187 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 25 m | 1:02.18 | |
2 | 323 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:04.32 | |
3 | 385 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 1:06.80 | |
4 | 115 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:08.01 | |
5 | 148 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:08.84 | |
6 | 22 | Fouilloux-Iaquinta Sebastien | 2003 | Lambertset | 50 m | 1:09.08 | ||
7 | 24 | Kristensen Elias | 2003 | Lambertset | 50 m | 1:09.32 | ||
8 | 578 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:09.35 | |
9 | 431 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:10.10 | |
10 | 584 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:10.65 | |
11 | 653 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:11.48 | |
12 | 726 | Sigvaldsen Øyvind Jr. | 2004 | STAVANGER | 50 m | 1:11.48 | ||
13 | 474 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:11.54 | |
14 | 452 | Lindström Magnus | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA4104 | 25 m | 1:12.77 | |
15 | 718 | Pettersen Stian Alexander | 2003 | STAVANGER | 50 m | 1:12.92 | ||
16 | 541 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 1:13.16 | |
17 | 557 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:13.71 | |
18 | 673 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 1:15.25 | |
19 | 27 | Lui Yuk Pooi Oscar | 2003 | Lambertset | 50 m | 1:15.51 | ||
20 | 230 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 1:17.75 | |
21 | 539 | Hallgren Linus | 2003 | UMEÅ SS | AE2703 | 25 m | 1:18.00 | |
22 | 430 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 50 m | 1:18.06 | |
23 | 271 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:18.13 | |
24 | 169 | Huasson Anthon | 2004 | HÖÖRS SS | AO2304 | 25 m | 1:18.20 | |
25 | 513 | Olofsson David | 2004 | SK TRITON | AJ9104 | 25 m | 1:18.26 | |
26 | 69 | Cederholm Filip | 2003 | HS | AI0303 | 25 m | 1:18.36 | |
27 | 94 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 1:18.58 | RES |
28 | 393 | Wange Axel | 2003 | SK NEPTUN | AK4103 | 25 m | 1:18.84 | RES |
29 | 137 | Rasmusson Olle | 2003 | HS | AI5303 | 25 m | 1:18.88 | RES |
10 år och yngre |
1 | 149 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 1:20.18 | |
2 | 444 | Bevréus Oscar | 2006 | S 71 | AA9306 | 25 m | 1:29.18 | |
3 | 300 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | AA5106 | 25 m | 1:29.67 | |
4 | 569 | Larsson Olof | 2005 | VELLINGE-N | AB4505 | 25 m | 1:31.02 | |
5 | 492 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 1:35.19 | |
6 | 170 | Huasson Benjamin | 2007 | HÖÖRS SS | AA5707 | 25 m | 1:43.96 | |
7 | 469 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 1:48.21 | |
8 | 635 | Berg Elias | 2005 | ÄNGELHOLM | AF6905 | 25 m | 1:53.44 | |
9 | 477 | Skölderud Hugo | 2006 | SK SYDSIM | AB7706 | 50 m | 1:53.55 | |
10 | 478 | Svensson Karl | 2006 | SK SYDSIM | AB6706 | 50 m | 2:04.08 | |
11 | 330 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | ||
12 | 343 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | ||
13 | 374 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:16 |