Program for LH-Games 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Marc |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 508 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 59.77 | |
2 | 321 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 59.90 | |
3 | 425 | Persson Maria | 1993 | POSEIDON | AK7693 | 25 m | 1:00.40 | |
4 | 313 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 1:01.09 | |
5 | 526 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:01.38 | |
6 | 121 | Nilsson Emma | 1995 | HS | BA7895 | 25 m | 1:01.59 | |
7 | 341 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 25 m | 1:02.07 | |
8 | 47 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 25 m | 1:02.56 | |
9 | 185 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 1:03.05 | |
10 | 140 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 1:04.87 | |
11 | 201 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 1:07.24 | |
12 | 690 | Døskeland Synnøve | 1998 | STAVANGER | 50 m | 1:08.21 | ||
13 | 200 | Waked Yara | 1998 | KARLSKRONA | BL8898 | 25 m | 1:08.87 | |
14 | 123 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 25 m | 1:11.53 | |
15 | 349 | Bursan Friderika | 1998 | MKK | BF8698 | 50 m | 1:12.45 | |
16 | 42 | Kronmar Nellie | 1997 | EMMABODA | BQ3897 | 25 m | 1:12.60 | |
17 | 297 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 50 m | 1:15.92 | |
18 | 63 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:16.06 | |
19 | 211 | Johansson Josefine | 1998 | KLIPPAN | BP1698 | 50 m | 1:21.82 | |
20 | 553 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 1:36.28 |
15 - 16 år |
1 | 78 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:02.15 | |
2 | 316 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 1:02.72 | |
3 | 331 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:03.50 | |
4 | 229 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:03.79 | |
5 | 504 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:03.98 | |
6 | 224 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:04.01 | |
7 | 435 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:04.09 | |
8 | 701 | Hinna Marie | 2000 | STAVANGER | 50 m | 1:04.38 | ||
9 | 208 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | AS8400 | 25 m | 1:04.45 | |
10 | 679 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:05.01 | |
11 | 329 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:05.18 | |
12 | 272 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:05.27 | |
13 | 11 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 50 m | 1:05.73 | ||
14 | 480 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:05.94 | |
15 | 368 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 1:05.97 | |
16 | 206 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 1:06.30 | |
17 | 16 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:06.81 | |
18 | 704 | Janssen Tessa Francisca | 1999 | STAVANGER | 50 m | 1:07.05 | ||
19 | 413 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 25 m | 1:07.12 | |
20 | 14 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:07.71 | |
21 | 324 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:08.29 | |
22 | 31 | Trangmyr Lisa | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:08.37 | ||
23 | 2 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 50 m | 1:08.96 | ||
24 | 583 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:09.29 | |
25 | 585 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:09.31 | |
26 | 666 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:09.83 | |
27 | 93 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 50 m | 1:09.96 | |
28 | 700 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | STAVANGER | 50 m | 1:09.98 | RES | |
29 | 621 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:10.40 | RES |
30 | 174 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:10.72 | RES |
31 | 419 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 1:10.99 | RES |
13 - 14 år |
1 | 406 | Prai Andrea | 2001 | OSBY SS | AI3201 | 25 m | 1:02.20 | |
2 | 568 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:03.52 | |
3 | 720 | Rosså Helene Victoria | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:03.55 | ||
4 | 263 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:03.89 | |
5 | 742 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | 1:04.45 | |
6 | 502 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:04.66 | |
7 | 400 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:05.24 | |
8 | 723 | Rødseth Anne | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:05.30 | ||
9 | 29 | Helmersen Andrea | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:05.46 | ||
10 | 151 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 1:05.71 | |
11 | 56 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 1:05.82 | |
12 | 497 | Fridh Felicity | 2001 | SK TRITON | AR6801 | 25 m | 1:05.99 | |
13 | 459 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:06.56 | |
14 | 594 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:06.63 | |
15 | 545 | Orre Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AD1601 | 25 m | 1:06.76 | |
16 | 546 | Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AF1601 | 25 m | 1:06.94 | |
17 | 98 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:06.98 | |
18 | 685 | Abrahamsen Celine | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:07.08 | ||
19 | 416 | Karlsson Noemi | 2001 | POSEIDON | BQ5801 | 25 m | 1:07.09 | |
20 | 410 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 1:07.10 | |
21 | 455 | Almasi Natalie | 2001 | SK SYDSIM | AS9601 | 25 m | 1:07.15 | |
22 | 3 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 50 m | 1:07.23 | ||
23 | 26 | Leite Sara Cecilie | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:07.31 | ||
24 | 376 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | 1:07.33 | |
25 | 35 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 1:07.52 | |
26 | 73 | Cokalic Emilia | 2002 | HS | AO8602 | 25 m | 1:07.53 | |
27 | 741 | Wathne Hedvig | 2001 | STAVANGER | 50 m | 1:07.56 | ||
28 | 191 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 1:07.72 | |
29 | 358 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:07.80 | |
30 | 547 | Sälg Ingrid | 2002 | UMEÅ SS | AH1802 | 25 m | 1:07.98 | |
31 | 5 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 50 m | 1:08.16 | RES | |
32 | 538 | Drugge Lisa | 2001 | UMEÅ SS | BQ2201 | 25 m | 1:08.51 | RES |
33 | 228 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 1:08.72 | RES |
11 - 12 år |
1 | 665 | Eilertsson Ester | 2003 | TRELLEBORG | AE0203 | 25 m | 1:05.17 | |
2 | 232 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 1:05.23 | |
3 | 423 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 1:06.08 | |
4 | 482 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 1:06.96 | |
5 | 113 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:09.00 | |
6 | 60 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:09.24 | |
7 | 388 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 1:10.01 | |
8 | 238 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:10.35 | |
9 | 604 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:11.37 | |
10 | 125 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:11.47 | |
11 | 46 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:11.57 | |
12 | 490 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:11.68 | |
13 | 50 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:11.84 | |
14 | 120 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:11.95 | |
15 | 361 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:12.18 | |
16 | 664 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:12.23 | |
17 | 575 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:12.30 | |
18 | 598 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:12.49 | |
19 | 101 | Kinberg Hanna P | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:12.98 | |
20 | 90 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:13.32 | |
21 | 600 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:14.01 | |
22 | 146 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:14.27 | |
23 | 207 | Edvinsson Tuva | 2004 | KLIPPAN | AB7604 | 25 m | 1:14.29 | |
24 | 520 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:14.91 | |
25 | 618 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 1:15.07 | |
26 | 448 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:15.63 | |
27 | 152 | Valanzuolo Julia | 2003 | HS | AR9803 | 25 m | 1:15.66 | |
28 | 226 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:15.71 | RES |
29 | 339 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:15.73 | RES |
10 år och yngre |
1 | 193 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 1:24.95 | |
2 | 488 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 1:25.95 | |
3 | 144 | Sprung Bea | 2005 | HS | AO1805 | 25 m | 1:28.06 | |
4 | 128 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 1:30.92 | |
5 | 278 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 1:32.55 | |
6 | 403 | Håkansson Lovisa | 2005 | OSBY SS | AC5405 | 25 m | 1:34.23 | |
7 | 644 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 1:34.26 | |
8 | 577 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | 1:38.08 | |
9 | 599 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:41.28 | |
10 | 445 | Hart Alicia | 2005 | S 71 | AE3805 | 25 m | 2:11.50 | |
11 | 66 | Arvidsson Alicia | 2005 | HS | AF3205 | 50 m | ||
12 | 105 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 50 m | ||
13 | 250 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | ||
14 | 270 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | ||
15 | 634 | Axelsson Linn | 2006 | ÄNGELHOLM | AA2806 | 50 m | ||
16 | 643 | Lindegren Olivia | 2005 | ÄNGELHOLM | AM8205 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:16 |