Startliste for LH-Games 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 13, 200m Medley Herrar |
Sponsor: Petör |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 182 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 2:17.43 | |
2 | 436 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 2:18.96 | |
3 | 405 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 25 m | 2:31.01 | |
4 | 199 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 2:32.79 | |
5 | 39 | Bondesson-Torgnusson Zebastian | 1998 | EMMABODA | AV9798 | 25 m | 2:45.43 | |
6 | 209 | Henriksson Kevin | 1998 | KLIPPAN | AS0198 | 25 m | 3:02.93 |
15 - 16 år |
1 | 719 | Ravndal Magnus | 1999 | STAVANGER | 50 m | 2:24.19 | ||
2 | 312 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 2:28.95 | |
3 | 59 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 25 m | 2:29.27 | |
4 | 708 | Monslaup Sondre Lea | 1999 | STAVANGER | 50 m | 2:29.75 | ||
5 | 192 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 25 m | 2:31.40 | |
6 | 215 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 2:32.32 | |
7 | 438 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:33.00 | |
8 | 8 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 50 m | 2:36.20 | ||
9 | 627 | Gustafsson Hans | 2000 | ÄLMHULT | AS5900 | 25 m | 2:36.37 | |
10 | 437 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:40.94 | |
11 | 319 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 2:43.09 | |
12 | 294 | Boros Benjamin | 2000 | LJUNGBY SS | AM3300 | 50 m | 2:49.85 | |
13 | 476 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 2:54.34 | |
14 | 407 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 3:02.32 | |
15 | 697 | Fevang Paul | 2000 | STAVANGER | 50 m | 3:07.06 |
13 - 14 år |
1 | 33 | Veiberg Henrik | 2001 | Lambertset | 50 m | 2:24.72 | ||
2 | 351 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:33.84 | |
3 | 308 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:33.94 | |
4 | 23 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 50 m | 2:35.43 | ||
5 | 344 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:36.07 | |
6 | 729 | Slettevold Simon | 2002 | STAVANGER | 50 m | 2:37.35 | ||
7 | 54 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:37.42 | |
8 | 686 | Ajmi Sebastian | 2001 | STAVANGER | 50 m | 2:38.75 | ||
9 | 111 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 50 m | 2:39.34 | |
10 | 134 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 2:40.17 | |
11 | 147 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 2:41.75 | |
12 | 118 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 50 m | 2:43.88 | |
13 | 737 | Thorsen Sebastian | 2001 | STAVANGER | 50 m | 2:44.36 | ||
14 | 80 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 50 m | 2:45.93 | |
15 | 372 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 2:46.28 | |
16 | 615 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 2:46.63 | |
17 | 311 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 2:47.02 | |
18 | 738 | Torgers Kristian Hillesøy | 2002 | STAVANGER | 50 m | 2:47.47 | ||
19 | 387 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 2:47.54 | |
20 | 616 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:50.15 | |
21 | 672 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 2:50.60 | |
22 | 637 | Grönborg Oscar | 2002 | ÄNGELHOLM | AH8102 | 25 m | 2:50.70 | |
23 | 178 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 2:51.32 | |
24 | 235 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 2:52.51 | RES |
25 | 507 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:52.80 | RES |
11 - 12 år |
1 | 323 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:46.61 | |
2 | 431 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:47.67 | |
3 | 496 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:47.88 | |
4 | 24 | Kristensen Elias | 2003 | Lambertset | 50 m | 2:49.24 | ||
5 | 148 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:51.69 | |
6 | 578 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:53.17 | |
7 | 385 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:58.01 | |
8 | 653 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 2:59.75 | |
9 | 557 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 3:00.27 | |
10 | 310 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 3:01.20 | |
11 | 584 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 3:01.89 | |
12 | 541 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 3:03.20 | |
13 | 115 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 3:04.41 | |
14 | 452 | Lindström Magnus | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA4104 | 25 m | 3:05.56 | |
15 | 69 | Cederholm Filip | 2003 | HS | AI0303 | 25 m | 3:05.68 | |
16 | 169 | Huasson Anthon | 2004 | HÖÖRS SS | AO2304 | 25 m | 3:07.09 | |
17 | 727 | Sina Erik | 2003 | STAVANGER | 50 m | 3:09.35 | RES | |
18 | 27 | Lui Yuk Pooi Oscar | 2003 | Lambertset | 50 m | 3:09.62 | RES | |
19 | 94 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 3:12.19 | RES |
20 | 550 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 3:12.26 | RES |
10 år och yngre |
1 | 330 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 3:27.20 | |
2 | 492 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 4:11.17 | |
3 | 374 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | ||
4 | 478 | Svensson Karl | 2006 | SK SYDSIM | AB6706 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:16 |