Program för LH-Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
LH-Games 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 37, 50m Frisim Damer |
Finaler (28) |
Sponsor: Team Sportia |
|
Heat 1 (28) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
648 |
1 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
640 |
2 |
Vera Harrysson |
2007 |
AF2207 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
651 |
3 |
Lovisa Rosenström |
2005 |
BA4605 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
167 |
4 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
|
570 |
5 |
Lisa Lindqvist |
2002 |
BS6402 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
287 |
6 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
632 |
7 |
Leona Assarsson |
2006 |
AO4406 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
52.60 |
639 |
2 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
50.31 |
322 |
3 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
49.28 |
266 |
4 |
Elin Olsson |
2004 |
BC8404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
48.17 |
318 |
5 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
48.51 |
501 |
6 |
Lovisa Jönsson |
2005 |
AO9205 |
SK TRITON |
|
25m |
49.60 |
269 |
7 |
Ia Pettersson |
2008 |
AA6208 |
LANDSKRONA |
|
50m |
52.50 |
259 |
8 |
Saga Lundgren |
2005 |
AF0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
47.67 |
746 |
2 |
Amanda Dihle |
2006 |
AF2406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
46.90 |
553 |
3 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
45.62 |
605 |
4 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.63 |
509 |
5 |
Julia Nilsson |
2006 |
AK9806 |
SK TRITON |
|
50m |
45.38 |
280 |
6 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.92 |
369 |
7 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.32 |
296 |
8 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
48.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Tyra Jarvi |
2004 |
AC6804 |
SS IDEN |
|
25m |
43.64 |
241 |
2 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
50m |
43.25 |
649 |
3 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
43.04 |
517 |
4 |
Lina Plantin |
2005 |
AJ7605 |
SK TRITON |
|
50m |
42.20 |
99 |
5 |
Ebba Jönsson |
2005 |
AO1605 |
HS |
|
25m |
42.27 |
379 |
6 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.21 |
503 |
7 |
Ida Lindström |
2004 |
AW7804 |
SK TRITON |
|
25m |
43.62 |
315 |
8 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
43.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
378 |
1 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
41.65 |
270 |
2 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.53 |
261 |
3 |
Wilma Lundius |
2004 |
AJ9604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
41.43 |
66 |
4 |
Alicia Arvidsson |
2005 |
AF3205 |
HS |
|
25m |
41.28 |
328 |
5 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.38 |
377 |
6 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
41.50 |
112 |
7 |
Patrisia Lindén |
2005 |
AO3605 |
HS |
|
25m |
41.54 |
622 |
8 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
41.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
25m |
40.65 |
248 |
2 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
50m |
40.38 |
295 |
3 |
Jenny Davidsson |
2003 |
AV7603 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
40.17 |
133 |
4 |
Tilda Persson |
2004 |
AP1204 |
HS |
|
25m |
39.60 |
577 |
5 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
39.82 |
380 |
6 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.27 |
619 |
7 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
50m |
40.43 |
728 |
8 |
Mathea Slettevold |
2003 |
|
STAVANGER |
|
50m |
40.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
628 |
1 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
39.24 |
61 |
2 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
39.01 |
495 |
3 |
Ellinor Forsgren |
2001 |
AA7801 |
SK TRITON |
|
25m |
38.84 |
606 |
4 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.65 |
262 |
5 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.70 |
150 |
6 |
Irene Truong |
2003 |
BN4603 |
HS |
|
25m |
38.92 |
381 |
7 |
Nina Hall |
2004 |
AP0804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.04 |
371 |
8 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
567 |
1 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
38.20 |
326 |
2 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.10 |
155 |
3 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
37.70 |
172 |
4 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
37.64 |
554 |
5 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
37.67 |
375 |
6 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.02 |
278 |
7 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.16 |
638 |
8 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
38.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
599 |
1 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.48 |
373 |
2 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.28 |
211 |
3 |
Josefine Johansson |
1998 |
BP1698 |
KLIPPAN |
|
25m |
36.94 |
451 |
4 |
Ellen Larsson |
2001 |
BR7801 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
36.88 |
562 |
5 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
36.88 |
417 |
6 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
50m |
37.24 |
581 |
7 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
37.46 |
144 |
8 |
Bea Sprung |
2005 |
AO1805 |
HS |
|
25m |
37.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
AD1405 |
SK TRITON |
|
50m |
36.63 |
255 |
2 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
36.34 |
314 |
3 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.31 |
382 |
4 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.26 |
1 |
5 |
Via Bekkevik |
2003 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
36.26 |
135 |
6 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
36.34 |
613 |
7 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
36.56 |
156 |
8 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
36.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
524 |
1 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
35.91 |
43 |
2 |
Hedvig Magnusson |
2002 |
BO3602 |
EMMABODA |
|
25m |
35.80 |
96 |
3 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
50m |
35.67 |
107 |
4 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
50m |
35.63 |
391 |
5 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
35.64 |
105 |
6 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
25m |
35.79 |
58 |
7 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
35.81 |
549 |
8 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
UMEÅ SS |
|
25m |
35.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
565 |
1 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
35.60 |
233 |
2 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
35.56 |
40 |
3 |
Betiel Embaie |
2003 |
BI1403 |
EMMABODA |
|
25m |
35.33 |
602 |
4 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.15 |
588 |
5 |
Rojin Farkhapour |
2001 |
BD4401 |
VÄSBY SS |
|
50m |
35.32 |
100 |
6 |
Cecilia P Kinberg |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
35.47 |
540 |
7 |
Lovisa Lindh |
2001 |
AU7801 |
UMEÅ SS |
|
25m |
35.59 |
299 |
8 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
35.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
542 |
1 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
34.99 |
193 |
2 |
Siri Lindén |
2005 |
AF2205 |
KARLSKRONA |
|
25m |
34.82 |
674 |
3 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
34.52 |
596 |
4 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
34.44 |
122 |
5 |
Emma Nilsson |
2004 |
AO8804 |
HS |
|
25m |
34.45 |
132 |
6 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
34.73 |
223 |
7 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
34.95 |
225 |
8 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
35.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Anna Rasmusson |
2001 |
AO5201 |
HS |
|
25m |
34.34 |
448 |
2 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
34.26 |
339 |
3 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.17 |
258 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.98 |
617 |
5 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.98 |
226 |
6 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
34.24 |
273 |
7 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.26 |
242 |
8 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
33.84 |
301 |
2 |
Leah Sagadin |
2002 |
AR5602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
33.67 |
453 |
3 |
Märta Lindström |
2002 |
AC8202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
33.57 |
220 |
4 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
33.54 |
52 |
5 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
33.54 |
589 |
6 |
Anna Frisk Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
50m |
33.59 |
146 |
7 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
33.70 |
89 |
8 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
HS |
|
25m |
33.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
345 |
1 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
33.43 |
386 |
2 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.38 |
123 |
3 |
Erika Nilsson |
1998 |
AQ3698 |
HS |
|
25m |
33.29 |
612 |
4 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.23 |
297 |
5 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
33.27 |
217 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
33.35 |
50 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
33.42 |
623 |
8 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
231 |
1 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
33.23 |
42 |
2 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
25m |
33.14 |
618 |
3 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.09 |
663 |
4 |
Julia Johnsson |
2000 |
AW1200 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
32.96 |
243 |
5 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
33.07 |
174 |
6 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
33.12 |
520 |
7 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
33.16 |
41 |
8 |
Wilma Klaesson |
2000 |
BH6200 |
EMMABODA |
|
50m |
33.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
591 |
1 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.93 |
388 |
2 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.81 |
682 |
3 |
Sara Bonnedahl |
2001 |
AP1801 |
UMEÅ SS |
|
50m |
32.75 |
671 |
4 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
32.62 |
600 |
5 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.65 |
664 |
6 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
32.75 |
38 |
7 |
Matilda Bondesson |
2002 |
BQ1602 |
EMMABODA |
|
25m |
32.85 |
564 |
8 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
32.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
32.56 |
93 |
2 |
Nicole Johnson |
2000 |
AV9200 |
HS |
|
25m |
32.38 |
101 |
3 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
32.36 |
45 |
4 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
25m |
32.26 |
37 |
5 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
32.33 |
143 |
6 |
Wilma Sjölin |
2002 |
AR4402 |
HS |
|
25m |
32.36 |
592 |
7 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.43 |
46 |
8 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
32.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
363 |
1 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
50m |
32.19 |
555 |
2 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
32.06 |
490 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
32.01 |
35 |
4 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
31.90 |
249 |
5 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.98 |
548 |
6 |
Amy Whyte Krenchel |
2000 |
BK6800 |
UMEÅ SS |
|
25m |
32.02 |
2 |
7 |
Margrete Johnsson |
1999 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
32.14 |
260 |
8 |
Hanna Lundius |
2001 |
BI7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
31.88 |
73 |
2 |
Emilia Cokalic |
2002 |
AO8602 |
HS |
|
25m |
31.80 |
237 |
3 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
31.58 |
238 |
4 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
31.53 |
447 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
31.57 |
113 |
6 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
31.76 |
55 |
7 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.83 |
194 |
8 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.49 |
210 |
2 |
Jennie Johansson |
2001 |
AX0401 |
KLIPPAN |
|
25m |
31.42 |
228 |
3 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
31.36 |
279 |
4 |
Ninwa Somi |
1998 |
AI4298 |
LANDSKRONA |
|
25m |
31.26 |
200 |
5 |
Yara Waked |
1998 |
BL8898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.28 |
60 |
6 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
31.38 |
422 |
7 |
Fiona Olsson |
2000 |
AR9800 |
POSEIDON |
|
25m |
31.45 |
5 |
8 |
Edle Irene Vidnes |
2001 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
31.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
25m |
31.03 |
546 |
2 |
Tuva Sandström |
2001 |
AF1601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
30.97 |
416 |
3 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
30.91 |
675 |
4 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
30.77 |
342 |
5 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.78 |
410 |
6 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
30.93 |
103 |
7 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
30.99 |
547 |
8 |
Ingrid Sälg |
2002 |
AH1802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
31.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.68 |
360 |
2 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
25m |
30.57 |
98 |
3 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
30.45 |
335 |
4 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.34 |
413 |
5 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
30.45 |
368 |
6 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
30.51 |
423 |
7 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
50m |
30.66 |
545 |
8 |
Tuva Orre Sandström |
2001 |
AD1601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
30.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
30.24 |
206 |
2 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
30.13 |
201 |
3 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
30.01 |
263 |
4 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.99 |
502 |
5 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
29.99 |
563 |
6 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
25m |
30.13 |
480 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
30.23 |
234 |
8 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
30.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
29.91 |
191 |
2 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
29.79 |
208 |
3 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
29.61 |
29 |
4 |
Andrea Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
29.50 |
504 |
5 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
29.51 |
742 |
6 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
29.68 |
11 |
7 |
Ine Marie Andersen |
2000 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
29.89 |
743 |
8 |
Moa Nilsson |
2001 |
AO4201 |
HS |
|
50m |
29.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.13 |
313 |
2 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.94 |
272 |
3 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
28.81 |
121 |
4 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
50m |
28.49 |
333 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.63 |
331 |
6 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.91 |
455 |
7 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.09 |
78 |
8 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
29.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
526 |
1 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
28.29 |
185 |
2 |
Hanna Erléus |
1997 |
AS4497 |
KARLSHAMN |
|
25m |
28.19 |
47 |
3 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
27.83 |
406 |
4 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
27.58 |
321 |
5 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
27.63 |
508 |
6 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
27.83 |
341 |
7 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.23 |
400 |
8 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
25m |
28.47 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:44 |
|