Program för Öresund Meeting 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 67
|
Tävling |
Öresund Meeting 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
12:55 |
|
|
Arrangör |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 67, 100m Frisim Fl. 12-13år |
Finaler (8) |
Beräknad start 16:10 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
0 |
Alva Söderberg |
2003 |
AP8803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:17.60 |
903 |
1 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:17.41 |
780 |
2 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:16.90 |
874 |
3 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:16.31 |
900 |
4 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:16.11 |
880 |
5 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:16.30 |
300 |
6 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:16.35 |
870 |
7 |
Mathilda Leidersdorff |
2002 |
AK9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:17.40 |
190 |
8 |
Victoria Vulic |
2002 |
BH8402 |
HS |
|
25m |
1:17.45 |
728 |
9 |
Denise Khalidy |
2002 |
AN2202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
0 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:15.89 |
501 |
1 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
1:15.73 |
268 |
2 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:15.62 |
605 |
3 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:15.49 |
89 |
4 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:15.25 |
535 |
5 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:15.39 |
212 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:15.53 |
125 |
7 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:15.65 |
964 |
8 |
Idun Nilsson |
2002 |
AU1802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:15.77 |
222 |
9 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:15.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
0 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:15.16 |
735 |
1 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.92 |
770 |
2 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.54 |
132 |
3 |
Ingrid Norstedt |
2002 |
AO2802 |
HS |
|
25m |
1:14.24 |
750 |
4 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.59 |
166 |
5 |
Wilma Sjölin |
2002 |
AR4402 |
HS |
|
25m |
1:13.75 |
803 |
6 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:14.45 |
140 |
7 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
1:14.84 |
435 |
8 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.11 |
486 |
9 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
0 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
1:13.46 |
233 |
1 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:13.36 |
175 |
2 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
HS |
|
25m |
1:12.91 |
278 |
3 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:12.59 |
101 |
4 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:12.29 |
491 |
5 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.53 |
909 |
6 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:12.59 |
395 |
7 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.93 |
432 |
8 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.37 |
813 |
9 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
1:13.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
437 |
0 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:11.92 |
958 |
1 |
Amanda Troedsson |
2002 |
AX3402 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.75 |
498 |
2 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:11.69 |
250 |
3 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:10.82 |
820 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:10.24 |
157 |
5 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:10.72 |
808 |
6 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:11.50 |
26 |
7 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
1:11.73 |
678 |
8 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:11.91 |
130 |
9 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
1:12.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
965 |
0 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:10.10 |
412 |
1 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.36 |
96 |
2 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
1:09.22 |
270 |
3 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:09.20 |
669 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:08.65 |
494 |
5 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
1:09.07 |
54 |
6 |
Emilia Cokalic |
2002 |
AO8602 |
HS |
|
25m |
1:09.20 |
35 |
7 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
25m |
1:09.26 |
263 |
8 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:09.99 |
600 |
9 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:10.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
598 |
0 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:08.22 |
680 |
1 |
Emmy Nordström |
2002 |
AH4602 |
S 71 |
|
25m |
1:07.86 |
326 |
2 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.49 |
675 |
3 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:07.19 |
761 |
4 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:05.54 |
742 |
5 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.96 |
711 |
6 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.44 |
518 |
7 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:07.83 |
280 |
8 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:07.94 |
635 |
9 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:08.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
869 |
0 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:05.45 |
673 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:04.87 |
534 |
2 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
1:04.45 |
683 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:03.31 |
984 |
4 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:02.48 |
688 |
5 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:02.96 |
406 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.49 |
433 |
7 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.48 |
45 |
8 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
1:05.22 |
968 |
9 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:05.51 |
Skapad av WinGrodan 1.23.02 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
Utskriftstid |
12:55 |
|