Program för Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag 10.00
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:24.43 | |
2 | 28 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:26.77 | |
3 | 50 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:27.83 | |
4 | 172 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:30.03 | |
5 | 191 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:30.33 | |
6 | 117 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:30.77 | |
7 | 159 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:31.33 | |
8 | 60 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 2:31.61 | |
9 | 168 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:32.28 | |
10 | 135 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:33.22 | |
11 | 83 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:33.98 | |
12 | 52 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:34.38 | |
13 | 190 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:35.02 | |
14 | 12 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:35.89 | |
15 | 203 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:37.45 | |
16 | 200 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:37.58 | |
17 | 17 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:40.13 | |
18 | 10 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:40.27 | |
19 | 165 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:40.71 | |
20 | 73 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 2:40.77 | |
21 | 14 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:41.83 | |
22 | 178 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:41.90 | |
23 | 177 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 2:42.26 | |
24 | 122 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:42.62 | |
25 | 61 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:42.77 | |
26 | 113 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:43.19 | |
27 | 79 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:43.90 | |
28 | 43 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:44.62 | |
29 | 155 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:48.54 | |
30 | 139 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:49.50 | |
31 | 55 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:50.06 | |
32 | 221 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 2:50.22 | |
33 | 140 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 2:50.87 | |
34 | 167 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 2:52.78 | |
35 | 44 | Brøchner Carl | 2002 | AGF | 0287AH | 25 m | 2:53.43 | |
36 | 53 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:54.26 | |
37 | 111 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 3:17.33 | |
38 | 130 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 05 december 2014 |
Licens til Lyseng IF | Udskriftstidspunkt | 18:28 |