Program för Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
|
|
Stævne by |
Aarhus |
|
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Lyseng Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 december 2014 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 11:45 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
Lærke Asmussen |
2003 |
0306AN |
S 68 |
|
25m |
|
99 |
3 |
Agnes Bojsen Jensen |
2004 |
0442AG |
LYSENG |
|
25m |
1:37.81 |
205 |
4 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
1:42.55 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Astrid Hassing |
2004 |
0494AM |
SØHESTEN |
|
25m |
1:31.50 |
89 |
2 |
Laura-Marie Høj |
2003 |
0308AH |
HORSENS |
|
25m |
1:26.78 |
201 |
3 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
AALBORG |
|
25m |
1:25.79 |
101 |
4 |
Anne Katrine Ryhammer |
2003 |
0382AQ |
LYSENG |
|
25m |
1:26.07 |
18 |
5 |
Katrine Bech Poulsen |
2004 |
0458AI |
ESBJERG |
|
25m |
1:31.07 |
102 |
6 |
Caroline Sørensen |
2003 |
0318AP |
LYSENG |
|
25m |
1:32.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Mia K. Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
1:23.81 |
202 |
2 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
AALBORG |
|
25m |
1:21.48 |
132 |
3 |
Signe Thomsen |
2003 |
0304AS |
SMUT |
|
25m |
1:21.35 |
13 |
4 |
Maria Guldager Jensen |
2004 |
0422AA |
ESBJERG |
|
25m |
1:21.45 |
97 |
5 |
Martha Bjerg |
2004 |
0454AK |
LYSENG |
|
25m |
1:23.24 |
143 |
6 |
Alberte Kempel Christense |
2004 |
0492AE |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:25.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
TRITON V |
|
25m |
1:20.72 |
70 |
2 |
Asta Buur Ovesen |
2004 |
0442AJ |
HERNING |
|
25m |
1:20.39 |
6 |
3 |
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
0466AK |
ESBJERG |
|
25m |
1:19.55 |
31 |
4 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
1:20.01 |
16 |
5 |
Michelle Mølby |
2004 |
0484AH |
ESBJERG |
|
25m |
1:20.53 |
223 |
6 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
1:21.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:14.70 |
91 |
2 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
1:13.93 |
197 |
3 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
1:11.82 |
56 |
4 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
1:12.43 |
82 |
5 |
Emma Fjordside Jensen |
2003 |
|
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:14.68 |
90 |
6 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
25m |
1:15.99 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
1:17.52 |
45 |
2 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
AGF |
|
25m |
1:16.62 |
160 |
3 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
1:15.71 |
51 |
4 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AGF |
|
25m |
1:15.88 |
11 |
5 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:16.67 |
141 |
6 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
TEMPO |
|
25m |
1:18.83 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Alberte Ehrenreich-Birn |
2003 |
0382AJ |
TRITON V |
|
25m |
1:11.28 |
71 |
2 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HERNING |
|
25m |
1:10.38 |
204 |
3 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
1:08.07 |
129 |
4 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
1:10.29 |
184 |
5 |
Rebecca E. Jakobsen |
2003 |
0318AO |
VIBORG |
|
25m |
1:10.82 |
170 |
6 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
1:11.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
Licens til Lyseng IF |
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|