Program för STT Efterårsstævne 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:23.35 | |
2 | 53 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:26.79 | |
3 | 7 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:28.36 | |
4 | 215 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:28.51 | |
5 | 420 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:29.92 | |
6 | 34 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:30.03 | |
7 | 21 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:30.72 | |
8 | 390 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:31.01 | |
9 | 254 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:31.20 | |
10 | 421 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:33.67 | |
11 | 404 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:35.00 | ||
12 | 291 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:35.36 | |
13 | 28 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:35.59 | |
14 | 184 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:35.76 | |
15 | 10 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:35.87 | |
16 | 37 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:35.92 | |
17 | 41 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:38.34 | |
18 | 16 | Thomsen Rikke Taul | 2002 | FR.VÆRK | 0206AS | 25 m | 1:38.40 | |
19 | 426 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 0092BA | 25 m | 1:38.97 | |
20 | 181 | Nielsen Mette | 2002 | STT | 25 m | 1:40.00 | ||
21 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:40.69 | |
22 | 35 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:40.85 | |
23 | 210 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:41.07 | |
24 | 17 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:41.52 | |
25 | 148 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:43.15 | |
26 | 276 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:44.65 | |
27 | 386 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:45.00 | ||
28 | 289 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | 1:45.46 | |
29 | 259 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:47.48 | |
30 | 424 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 1:47.72 | |
31 | 401 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:49.19 | |
32 | 45 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:49.67 | |
33 | 384 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:50.93 | |
34 | 46 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:51.15 | |
35 | 362 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:51.83 | |
36 | 224 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:52.66 | |
37 | 221 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:56.45 | |
38 | 19 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:58.60 | |
39 | 325 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:58.87 | |
40 | 151 | Henriksen Sara | 2000 | VORDINGB | 25 m | 1:59.06 | ||
41 | 218 | Christensen Marie Toft | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.47 | ||
42 | 250 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:00.00 | |
43 | 408 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:01.61 | |
44 | 363 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 2:05.25 | |
45 | 262 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 2:07.01 | |
46 | 322 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:08.63 | |
47 | 323 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:11.58 | |
48 | 294 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:13.74 | |
49 | 411 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:00.32 | |
50 | 8 | Juul Minna | 2001 | FR.VÆRK | 25 m | |||
51 | 150 | Devantier Emma | 1999 | VORDINGB | 25 m | |||
52 | 155 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | ||
53 | 164 | Heidensleben Agnete | 1999 | STT | 25 m | |||
54 | 171 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | ||
55 | 175 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | ||
56 | 179 | Møller Caroline | 2002 | STT | 25 m | |||
57 | 180 | Nickelsen Ann-Sofie | 2000 | STT | 25 m | |||
58 | 194 | Vestergaard Tomine | 2004 | STT | 0494AI | 25 m | ||
59 | 222 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | ||
60 | 284 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | ||
61 | 301 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 25 m | |||
62 | 341 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | ||
63 | 360 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | ||
64 | 428 | Elmstrøm Amanda Pandrup | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
65 | 432 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
66 | 435 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 25 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 14:48 |