Startliste for Stockholm Paragames
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 19, 50m Free Men |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | S10 | 50 m | 27.78 | |
2 | 44 | Lindström Rasmus | 1992 | SOLENS IF | K4 | 50 m | 27.78 | |
3 | 48 | Nord Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 29.54 | |
4 | 84 | Steinwall Joel | 1996 | SKELLEFTE | S10 | 50 m | 29.90 | |
5 | 45 | Sjölander Jacob | 1986 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 30.95 | |
6 | 12 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 31.38 | |
7 | 90 | Ljungberg Gustav | 1991 | NJURUNDA | S14 | 50 m | 31.46 | EFT |
8 | 36 | Andersson Jesper | 1996 | DEJE SS | S14 | 50 m | 32.44 | |
9 | 79 | Axling Fredrik | 1963 | DOLPHINS | S9 | 50 m | 32.66 | |
10 | 28 | Andersson Niklas | 1988 | MASS | S7 | 50 m | 33.42 | |
11 | 61 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | S14 | 50 m | 34.10 | |
12 | 38 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | S14 | 50 m | 35.01 | |
13 | 75 | Fajersson Lukas | 1998 | FIFH | S10 | 50 m | 36.31 | |
14 | 29 | Olli Eje | 1999 | MASS | S9 | 50 m | 36.37 | |
15 | 22 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | K1 | 50 m | 36.54 | |
16 | 30 | Waldstam Erik | 1998 | MASS | S9 | 50 m | 37.94 | |
17 | 88 | Hannus Johan | 1988 | SPÅRVÄGEN | S14 | 50 m | 38.81 | |
18 | 46 | Renlund Teo | 1997 | SOLENS IF | K1 | 50 m | 38.86 | |
19 | 49 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | S6 | 50 m | 39.88 | |
20 | 60 | Oskarsson Albin | 1991 | ÖSA | S6 | 50 m | 41.22 | |
21 | 77 | Renlund Mattis | 2001 | SOLENS IF | K1 | 50 m | 44.47 | |
22 | 58 | Unander Petter | 1993 | KOMETERNA | S14 | 50 m | 44.71 | |
23 | 53 | Rönnbäck Ludwig | 1999 | LULEÅ SS | K1 | 50 m | 46.96 | |
24 | 11 | Lindgren Tomas | 1994 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | 51.18 | |
25 | 13 | Fredriksson Mickael | 1990 | GÖTEBORG | S3 | 50 m | 55.55 | |
26 | 65 | Erkus Björn | 1992 | NACKA HIF | S5 | 50 m | 57.19 | |
27 | 52 | Hassan-Said Josef | 2000 | LULEÅ SS | K2 | 50 m | 58.80 | |
28 | 10 | Söderlund Erik | 1994 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | 58.97 | |
29 | 31 | Bengtsson William | 1999 | MASS | K1 | 50 m | 1:01.20 | |
30 | 64 | Hafvström Casper | 1989 | NACKA HIF | S4 | 50 m | 1:09.05 | |
31 | 35 | Hastö-Hardin Anton | 1999 | DEJE SS | S7 | 50 m | 1:15.95 | |
32 | 62 | Lundgren Linus | 2004 | NACKA HIF | K2 | 50 m | 1:20.47 | |
33 | 34 | Skoglund Ludvig | 2002 | DEJE SS | K2 | 50 m | ||
34 | 56 | Häggh Victor | 2002 | SÖDERTÄLJE | K1 | 50 m | ||
35 | 86 | Toldner Peter | 1972 | SPÅRVÄGEN | S14 | 50 m | ||
36 | 87 | Löfstrand Linus | 1989 | SPÅRVÄGEN | S14 | 50 m | ||
37 | 89 | Hantman Dennis | 2003 | SPÅRVÄGEN | K3 | 50 m | ||
38 | 94 | Löfgren Joakim | 1997 | NACKA HIF | K1 | 50 m | ||
39 | 98 | Blixt Simon | 1999 | MERA FLYT | 50 m | EFT | ||
40 | 99 | Sjöberg Oliver | 2003 | MERA FLYT | K1 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 31 oktober 2014 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 15:05 |