2021-06-14   02:18:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

15_S
Gren 15, 50m Ryggsim Damer D 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
564  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.43   
26  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  34.26   
635  Skaug Vilde  2002  Brum    25 m  35.39   
503  Noreblad Natalie  2002  VXJ SS  AS0202  25 m  35.53   
491  Bodsj Saga  2002  VXJ SS  AE1402  25 m  35.80   
266  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  36.40   
678  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    25 m  37.35   
260  Simander Ella  2002  RONNEBY SS  AU4802  25 m  37.45   
346  Wierzbowska Oliwia  2003  S 02  BD6803  25 m  37.52   
10  268  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  37.71   
11  181  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  37.75   
12  449  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  38.12   
13  481  Svensson Lovisa  2002  VRNAMO SS  AH6802  25 m  38.34   
14  83  Hemberg Hannah  2002  GTEBORG  AZ4602  25 m  38.61   
15  378  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  38.93   
16  259  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  38.94   
17  544  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  39.01   
18  69  Edgren Linnea  2002  GTEBORG  AT7202  25 m  39.37   
19  269  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  39.81   
20  279  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  40.10   
21  412  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  40.11   
22  86  Holmdahl Ebba  2003  GTEBORG  BA2203  25 m  40.20   
23  400  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  40.27   
24  460  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  40.31   
25  119  Olesen Ellinor  2002  GTEBORG  AS8202  25 m  40.41   
26  252  Myrlander Nellie  2003  NSSJ  AA9203  25 m  40.46   
27  114  Mohammadi Natalia  2002  GTEBORG  AT2402  25 m  40.47   
28  88  Inghammar Linnea  2002  GTEBORG  AT0402  25 m  40.49   
29  95  Johansson Wilma  2002  GTEBORG  AN0602  25 m  40.51   
30  636  Sauthon Tia  2003  Brum    25 m  40.79   
31  513  rnhem Clara  2002  VXJ SS  AE2402  25 m  41.14   
32  134  Simonsson Ella  2002  GTEBORG  BK2202  25 m  41.15   
33  567  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  41.42   
34  435  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  41.79   
35  210  Lindstrm Hanna  2002  KUNGLV  BA4602  25 m  41.82   
36  145  Wingstrand Rut  2002  GTEBORG  BH0802  25 m  42.13   
37  199  Gustafsson Lina  2003  KUNGLV  AM9203  25 m  42.17   
38  607  Holberg Lisa  2002  Brum    25 m  42.32   
39  608  Weum Johannessen Ella Kristine  2002  Brum    25 m  42.39   
40  33  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  50 m  42.41   
41  408  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  42.46   
42  535  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  42.61   
43  560  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  42.65   
44  248  Flaa Lisa  2002  NSSJ  AC3102  25 m  42.70   
45  79  Gronowitz Fannie  2003  GTEBORG  BA0203  25 m  42.73   
46  283  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  42.85   
47  153  hman Sofia  2003  GTEBORG  BA2403  25 m  42.89   
48  360  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  42.94   
49  Esborn Emilia  2003  ALINGSS  AP7403  25 m  43.08   
50  146  Vondrak Paulina  2002  GTEBORG  BI0602  25 m  43.19   
51  136  Skring Frida  2002  GTEBORG  BO5602  25 m  43.47   
52  321  Kberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  43.64   
53  61  Brink Mathilda  2002  GTEBORG  AT9402  25 m  43.77   
54  573  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  43.91   
55  302  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  44.13   
56  522  Exerman Lina  2002  LMHULT  BA3402  25 m  44.49   
57  430  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  44.64   
58  130  Rundstrm Felicia  2002  GTEBORG  BI2402  25 m  44.77   
59  147  Vondrak Rebecca  2002  GTEBORG  BI9402  25 m  44.77   
60  249  Jansson Thea  2003  NSSJ  AO1603  25 m  44.85   
61  365  Kivist Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  45.03   
62  219  Tjernstrm Nellie  2003  KUNGLV  AP9403  25 m  45.11   
63  475  Mirkhan Hanna  2003  VRNAMO SS  AH9403  25 m  45.38   
64  44  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  45.60   
65  406  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  45.66   
66  476  Nyberg Felicia  2004  VRNAMO SS  AC0204  25 m  45.78   
67  448  Haraldsson Alva  2002  HVETLANDA  BJ8202  25 m  45.83   
68  587  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  45.92   
69  603  Rrnes Bakke Hedda  2002  Brum    25 m  45.92   
70  440  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  46.08   
71  68  Edgren Johanna  2004  GTEBORG  AZ5604  25 m  46.73   
72  247  Appelberg Lowa  2003  NSSJ  AM8803  25 m  46.78   
73  605  Qvigstad Eek Marie  2003  Brum    25 m  47.05   
74  139  Swrd Elin  2002  GTEBORG  BI4402  50 m  47.13   
75  118  Norlander Ida  2003  GTEBORG  BD2203  25 m  47.14   
76  606  Dahl Elde Nora  2002  Brum    25 m  47.27   
77  106  Linder Jessica  2004  GTEBORG  AZ2804  25 m  47.37   
78  686  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  47.62  EFT 
79  453  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  47.81   
80  609  Santacroce Bridget  2003  Brum    25 m  48.09   
81  303  Ekenberg Clara  2003  S 02  BM7803  25 m  48.21   
82  285  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m  48.41   
83  439  Tudt Isabella  2002  VARBERG  BI7402  25 m  48.46   
84  56  Berlin Viola  2002  GTEBORG  BO9602  25 m  48.62   
85  103  Larsson Josefine  2004  GTEBORG  AZ1804  25 m  48.88   
86  341  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  48.90   
87  348  Wolcher Leia  2003  S 02  BD7803  25 m  48.97   
88  563  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  49.08   
89  562  Nordstrm Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  49.31   
90  604  Borchgrevin Una  2003  Brum    25 m  49.51   
91  322  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  49.73   
92  423  Jansson Anna  2003  VARBERG  BD4203  25 m  49.91   
93  124  Persson Isabelle  2004  GTEBORG  AC7604  25 m  49.93   
94  304  Fast Ella  2003  S 02  AZ8603  25 m  51.88   
95  290  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  52.44   
96  85  Holmblad Agnes  2006  GTEBORG  AA5206  25 m  52.48   
97  52  Bauer Stella  2004  GTEBORG  BC1804  25 m  52.80   
98  77  Forssell Kajsa-Sara  2002  GTEBORG  BQ0602  25 m     
99  84  Hilbert Tilda  2004  GTEBORG  AZ0804  25 m     
100  308  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m     
101  416  Geigel Ellie  2003  VARBERG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 november 2014 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner