2021-06-14   00:36:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  28 november 2014   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:32   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 8, 50m Fjrilsim Herrar C  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
612  Ole Tallberg Bjrlykke  2001    Brum    25m   
101  Hugo Kvarnstrm  2001  AV9301  GTEBORG    25m   
78  Archie Gardiner  2000  AU9700  GTEBORG    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
410  Filip Brink  2001  AK0301  VARBERG    25m  45.77 
121  Johan Olsson Fagerberg  2001  AR8301  GTEBORG    50m  43.21 
274  Jens Pettersson  2001  AG9101  S 77    25m  41.53 
526  Johan Nilsson  2001  AC4501  LMHULT    25m  40.97 
240  Oliver Torbjrnsson  2001  AO2301  SK LAXEN    25m  41.41 
569  Eliot Sjqvist  2000  AR0500  UDDEVALLA    25m  42.85 
195  Aksel Dagberg  2000  AY9300  KUNGLV    25m  43.40 
               

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
414  Hampus Dahlgren  2001  AG7501  VARBERG    50m  39.89 
558  Edwin Larsson  2001  AB3501  UDDEVALLA    25m  38.95 
580  Dennis Andersson  2001  AU0701  FALKENBERG    50m  38.80 
138  Max Svedberg  2001  AR3301  GTEBORG    25m  38.44 
623  Jonatan Rissen  2000    Brum    25m  38.80 
638  Jasper Solberg  2001    Brum    25m  38.85 
208  Mathias Johansson  2001  AQ5101  KUNGLV    25m  39.16 
200  Noah Gustafsson  2000  AT9700  KUNGLV    25m  39.96 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
92  Eric Jigrup  2000  AU7700  GTEBORG    25m  38.27 
585  Martin Ettberger  2001  AT8101  FALKENBERG    50m  37.55 
184  Erik Kromnow  2001  AL9701  KARLSKRONA    25m  37.32 
415  Jonathan Einarsson  2001  AQ4101  VARBERG    25m  37.08 
228  Ludwig Bjrudd  2001  AQ3901  SK LAXEN    25m  37.15 
314  Patrik Husepian  2001  AK1701  S 02    25m  37.36 
542  Markus Brjesson  2001  AE5101  UDDEVALLA    25m  38.24 
339  Carl-Ruben Sjulander  2001  AK2701  S 02    50m  38.33 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
627  Agmund Riiser  2001    Brum    25m  36.83 
261  Gustav Widerstrm  2000  AR3300  RONNEBY SS    25m  36.58 
25  David Engstrm  2001  AM1701  ELFSBORG    50m  36.19 
299  Ivan Diep  2001  AN3901  S 02    25m  35.85 
148  Robin Vondrak  2001  AR1301  GTEBORG    50m  36.02 
668  Vincent Quach  2001    Lambertset    25m  36.28 
187  Jacob Werner  2000  AN3100  KARLSKRONA    25m  36.67 
40  Albin Svenneby  2001  AL4301  ELFSBORG    25m  37.08 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
431  Zacharias Olausson  2000  AG4700  VARBERG    25m  35.42 
229  Nam Do  2001  AQ2901  SK LAXEN    25m  35.19 
666  Martin Aasheim  2000    Lambertset    25m  35.06 
241  Isak Vaide  2001  AN0901  SK LAXEN    25m  34.81 
193  Sebastian Brulls  2001  AK8501  KUNGLV    25m  35.05 
624  Mathias Gundersen  2000    Brum    25m  35.13 
424  Erik Josefson  2000  AG2500  VARBERG    25m  35.22 
389  Balint Kis  2001  AU3701  TROLLHTTA    25m  35.50 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
116  Gustav Nislander  2001  AQ0301  GTEBORG    50m  34.35 
523  Hans Gustafsson  2000  AS5900  LMHULT    25m  33.87 
10  Elias Hyvnen  2000  AA7700  ALINGSS    25m  33.52 
467  Alexander Assor  2000  AE2900  VNERSBORG    25m  32.37 
272  Linus Holmdahl  2001  AE4101  S 77    25m  33.28 
309  Karl Hallstrm  2000  AG9100  S 02    25m  33.56 
570  Max Strm  2000  AK2300  UDDEVALLA    25m  34.24 
142  Gustav Vallin  2001  AV0501  GTEBORG    50m  34.71 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
164  Axel Gustavsson  2000  AO8100  SK GTENE    25m  32.21 
140  Nicolas Sderberg  2001  AK6701  GTEBORG    25m  31.83 
477  Robin Pettersson  2000  AD2500  VRNAMO SS    25m  30.82 
Albin Edvardsson  2000  AN1300  ALINGSS    25m  30.65 
493  Mirza Dzafic  2000  AP5100  VXJ SS    25m  30.68 
242  Gunnar Widerberg  2000  AG3700  SK LAXEN    25m  31.20 
568  Jesper Simonsson  2000  AN5900  UDDEVALLA    25m  31.94 
13  David Wollersj  2000  AD1900  ALINGSS    25m  32.27 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
626  Anders Norheim  2000    Brum    25m  30.31 
251  Jonathan Myrlander  2000  AA7300  NSSJ    25m  30.09 
343  Leo Vartoomian  2000  AJ1300  S 02    25m  29.09 
126  Alex Phu  2000  AP6700  GTEBORG    25m  28.47 
461  Anton Steindl  2000  AB2900  HVETLANDA    50m  28.47 
667  Henrik B Arnestad  2000    Lambertset    25m  29.50 
682  Henrik Veiberg  2001    Lambertset    25m  30.23 
633  Nicholas Lia  2001    Brum    25m  30.59 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 november 2014 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner