2021-06-14   00:35:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  28 november 2014   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:32   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 4, 50m Fjrilsim Herrar B  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
335  Simon Schariot  1998  AD3198  S 02    25m  43.18 
275  Rickard Pettersson  1998  AS2998  S 77    50m  41.79 
267  Hugo Bergman  1999  AJ6599  S 77    50m  39.01 
48  Erik Ahlstrand  1999  AU6199  GTEBORG    25m  40.57 
511  Simon Viksten  1999  AK0199  VXJ SS    25m  42.63 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
326  Adam Mahdi  1999  AM9199  S 02    50m  36.63 
74  Lukas Engstrm  1998  AO0998  GTEBORG    25m  35.93 
496  Erik Halldin  1998  AG5198  VXJ SS    25m  35.41 
432  Jakob Persson  1999  AF7199  VARBERG    25m  34.25 
482  Noah Svensson  1999  AA7199  VRNAMO SS    25m  34.28 
529  Johan Wiloboken  1999  AM1799  LMHULT    25m  35.49 
498  Victor Jacobsson  1999  AV0999  VXJ SS    25m  36.52 
166  Jesper Lvgren  1999  AL4999  SK GTENE    25m  36.90 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
393  Ludwig Lorentzon  1999  AK4999  TROLLHTTA    25m  34.10 
434  Max Sandgren  1999  AR7399  VARBERG    25m  33.50 
271  Jesper Holmdahl  1999  AJ5599  S 77    25m  33.03 
565  Albin Robertsson  1998  AF1398  UDDEVALLA    25m  32.38 
198  Benjamin Gabrielsson  1999  AN1199  KUNGLV    25m  32.75 
401  Daniel Andersson  1999  AK5399  VARBERG    25m  33.06 
409  Erik Brink  1999  AR6399  VARBERG    25m  34.06 
167  Ludvig Sohlberg  1999  AD5199  SK GTENE    25m  34.14 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
169  William Brink  1998  AP1998  JNKPING    25m  32.06 
581  Johannes Andersson  1999  AM6999  FALKENBERG    25m  31.83 
362  Liam Hallin  1998  AP7798  SK 1970    50m  31.63 
490  Johan Bergwall  1999  AO4599  VXJ SS    50m  31.58 
534  Martin Andersson  1998  AE0798  UDDEVALLA    25m  31.61 
185  Alexander Strm  1998  AF7998  KARLSKRONA    25m  31.74 
180  Tobias Eringstam  1999  AP8599  KARLSKRONA    25m  31.96 
22  Anes Cavka  1999  AG9799  ELFSBORG    25m  32.29 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
428  Hjalmar Lfvenborg  1999  AU3999  VARBERG    25m  31.50 
100  Tom Kristofferson  1998  AN5398  GTEBORG    25m  31.30 
469  Viktor Creutz  1999  AO4799  VNERSBORG    25m  30.89 
501  Oskar Lfsved  1999  AK2599  VXJ SS    25m  30.09 
674  Oscar Tollefsrud Rypestl  1998    Lambertset    25m  30.15 
504  Gabriel Olastuen  1999  AR4399  VXJ SS    25m  30.90 
29  Viktor Johansson  1999  AI0599  ELFSBORG    25m  31.38 
545  Rick Cuperus  1999  AV2599  UDDEVALLA    25m  31.56 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
102  Simon Krrsj  1998  AQ4398  GTEBORG    25m  29.79 
293  Jesper Bhn  1998  AD5998  S 02    25m  29.47 
540  Daniel Brjesson  1999  AJ4599  UDDEVALLA    25m  28.79 
183  Fredrik Hjalmarsson  1998  AE8798  KARLSKRONA    25m  27.16 
59  Philip Borgstrm Bishop  1999  AK9999  GTEBORG    25m  28.49 
287  Philip Bergstedt  1998  AG9598  S 02    25m  29.43 
34  Anton Lornell  1998  AI3998  ELFSBORG    25m  29.62 
204  Martin Isaksson  1998  AW2198  KUNGLV    25m  29.97 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 november 2014 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner