2021-06-14   01:18:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 15
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  28 november 2014   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:32   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer D  Finaler (13) 
Heat 1 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
416  Ellie Geigel  2003    VARBERG    25m   
77  Kajsa-Sara Forssell  2002  BQ0602  GTEBORG    25m   
52  Stella Bauer  2004  BC1804  GTEBORG    25m  52.80 
308  Nelly Gripfors  2005  AL4605  S 02    25m   
84  Tilda Hilbert  2004  AZ0804  GTEBORG    25m   
               
               

 
Heat 2 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
290  Lia Bromander  2004  AZ4604  S 02    25m  52.44 
124  Isabelle Persson  2004  AC7604  GTEBORG    25m  49.93 
322  Madison Lind  2004  AZ4804  S 02    25m  49.73 
562  Tilde Nordstrm  2004  AG0204  UDDEVALLA    25m  49.31 
604  Una Borchgrevin  2003    Brum    25m  49.51 
423  Anna Jansson  2003  BD4203  VARBERG    25m  49.91 
304  Ella Fast  2003  AZ8603  S 02    25m  51.88 
85  Agnes Holmblad  2006  AA5206  GTEBORG    25m  52.48 

 
Heat 3 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
348  Leia Wolcher  2003  BD7803  S 02    25m  48.97 
103  Josefine Larsson  2004  AZ1804  GTEBORG    25m  48.88 
439  Isabella Tudt  2002  BI7402  VARBERG    25m  48.46 
303  Clara Ekenberg  2003  BM7803  S 02    25m  48.21 
285  Linn Benjamin  2002  BH8802  S 02    25m  48.41 
56  Viola Berlin  2002  BO9602  GTEBORG    25m  48.62 
341  Sophie Svensson  2003  AZ5803  S 02    25m  48.90 
563  Jennifer Persson  2004  AK4604  UDDEVALLA    25m  49.08 

 
Heat 4 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
453  Thea Lindman  2003  AC8203  HVETLANDA    25m  47.81 
106  Jessica Linder  2004  AZ2804  GTEBORG    25m  47.37 
118  Ida Norlander  2003  BD2203  GTEBORG    25m  47.14 
605  Marie Qvigstad Eek  2003    Brum    25m  47.05 
139  Elin Swrd  2002  BI4402  GTEBORG    50m  47.13 
606  Nora Dahl Elde  2002    Brum    25m  47.27 
686  Evelina Wester  2004  AO6204  UDDEVALLA    25m  47.62 
609  Bridget Santacroce  2003    Brum    25m  48.09 

 
Heat 5 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
68  Johanna Edgren  2004  AZ5604  GTEBORG    25m  46.73 
603  Hedda Rrnes Bakke  2002    Brum    25m  45.92 
448  Alva Haraldsson  2002  BJ8202  HVETLANDA    25m  45.83 
406  Matilda Bengtsson  2002  AK7802  VARBERG    25m  45.66 
476  Felicia Nyberg  2004  AC0204  VRNAMO SS    25m  45.78 
587  Maja Feldhusen  2003  AP0803  FALKENBERG    25m  45.92 
440  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    25m  46.08 
247  Lowa Appelberg  2003  AM8803  NSSJ    25m  46.78 

 
Heat 6 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
475  Hanna Mirkhan  2003  AH9403  VRNAMO SS    25m  45.38 
365  Meia Kivist  2003  AK8203  SK 1970    25m  45.03 
147  Rebecca Vondrak  2002  BI9402  GTEBORG    25m  44.77 
430  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    25m  44.64 
130  Felicia Rundstrm  2002  BI2402  GTEBORG    25m  44.77 
249  Thea Jansson  2003  AO1603  NSSJ    25m  44.85 
219  Nellie Tjernstrm  2003  AP9403  KUNGLV    25m  45.11 
44  Ebba Wahlberg  2002  AW4602  ELFSBORG    25m  45.60 

 
Heat 7 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
302  Emelie Edberg  2002  BH6802  S 02    25m  44.13 
61  Mathilda Brink  2002  AT9402  GTEBORG    25m  43.77 
136  Frida Skring  2002  BO5602  GTEBORG    25m  43.47 
Emilia Esborn  2003  AP7403  ALINGSS    25m  43.08 
146  Paulina Vondrak  2002  BI0602  GTEBORG    25m  43.19 
321  Signe Kberg  2002  BG1402  S 02    25m  43.64 
573  Tea Wilenius  2002  BG0602  UDDEVALLA    25m  43.91 
522  Lina Exerman  2002  BA3402  LMHULT    25m  44.49 

 
Heat 8 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
153  Sofia hman  2003  BA2403  GTEBORG    25m  42.89 
79  Fannie Gronowitz  2003  BA0203  GTEBORG    25m  42.73 
560  Lina Nielsen  2005  AD5605  UDDEVALLA    25m  42.65 
408  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  42.46 
535  Emelie Apelryd  2002  BK0202  UDDEVALLA    25m  42.61 
248  Lisa Flaa  2002  AC3102  NSSJ    25m  42.70 
283  Selma Avdic  2003  AM6803  S 02    25m  42.85 
360  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  42.94 

 
Heat 9 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
608  Ella Kristine Weum Johannessen  2002    Brum    25m  42.39 
199  Lina Gustafsson  2003  AM9203  KUNGLV    25m  42.17 
210  Hanna Lindstrm  2002  BA4602  KUNGLV    25m  41.82 
567  Emilia Simonsson  2002  AL3802  UDDEVALLA    25m  41.42 
435  Nanna Sandgren  2003  AD8603  VARBERG    25m  41.79 
145  Rut Wingstrand  2002  BH0802  GTEBORG    25m  42.13 
607  Lisa Holberg  2002    Brum    25m  42.32 
33  Astrid Lilja  2002  AE3602  ELFSBORG    50m  42.41 

 
Heat 10 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
513  Clara rnhem  2002  AE2402  VXJ SS    25m  41.14 
95  Wilma Johansson  2002  AN0602  GTEBORG    25m  40.51 
114  Natalia Mohammadi  2002  AT2402  GTEBORG    25m  40.47 
119  Ellinor Olesen  2002  AS8202  GTEBORG    25m  40.41 
252  Nellie Myrlander  2003  AA9203  NSSJ    25m  40.46 
88  Linnea Inghammar  2002  AT0402  GTEBORG    25m  40.49 
636  Tia Sauthon  2003    Brum    25m  40.79 
134  Ella Simonsson  2002  BK2202  GTEBORG    25m  41.15 

 
Heat 11 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
400  Cornelia Almqvist  2002  AJ6602  VARBERG    25m  40.27 
412  Thea Carlsson  2002  AM9402  VARBERG    25m  40.11 
269  Wilma Bergman  2002  AR0202  S 77    25m  39.81 
544  Marit Cuperus  2002  BD0202  UDDEVALLA    25m  39.01 
69  Linnea Edgren  2002  AT7202  GTEBORG    25m  39.37 
279  Emma Abrahamsson  2003  AZ7603  S 02    25m  40.10 
86  Ebba Holmdahl  2003  BA2203  GTEBORG    25m  40.20 
460  Alva Steindl  2002  AC3402  HVETLANDA    25m  40.31 

 
Heat 12 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
378  Nora Lidbom  2002  AP0202  SKENE SIM    25m  38.93 
481  Lovisa Svensson  2002  AH6802  VRNAMO SS    25m  38.34 
181  Disa Gladher  2002  AA2202  KARLSKRONA    25m  37.75 
346  Oliwia Wierzbowska  2003  BD6803  S 02    25m  37.52 
268  Lisa Bergman  2002  AQ9802  S 77    25m  37.71 
449  Jazmina Hedqvist  2002  AQ5402  HVETLANDA    25m  38.12 
83  Hannah Hemberg  2002  AZ4602  GTEBORG    25m  38.61 
259  Astina Haxhiu  2002  AV4802  RONNEBY SS    25m  38.94 

 
Heat 13 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
678  Elise Christine Romundset  2002    Lambertset    25m  37.35 
491  Saga Bodsj  2002  AE1402  VXJ SS    25m  35.80 
635  Vilde Skaug  2002    Brum    25m  35.39 
564  Linnea Persson  2002  AL1802  UDDEVALLA    25m  33.43 
26  Linda Fredriksson  2002  AA4802  ELFSBORG    25m  34.26 
503  Natalie Noreblad  2002  AS0202  VXJ SS    25m  35.53 
266  Alva Back  2002  AQ8802  S 77    25m  36.40 
260  Ella Simander  2002  AU4802  RONNEBY SS    25m  37.45 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 november 2014 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner