Startliste for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 15, T13,14,15 200m Vapaauinti |
T15 LRIKM-ennätys Hilla Kortetjärvi, Aui, 2:04,57 2011 |
T14 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:02,71 2008 |
T13 LRIKM-ennätys Iida Reini, AUi, 2:09,11 2013 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 99A133 | 25 m | 2:10.80 | 2:10.80 | |
2 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 00A178 | 25 m | 2:13.30 | 2:13.30 | |
3 | Valkama Rita | 1999 | SWIM | 99A863 | 50 m | 2:18.97 | 2:14.97 | |
4 | Lampi Sanni | 2001 | SWIM | 01A133 | 25 m | 2:18.83 | 2:18.83 | |
5 | Siekkinen Pauliina | 1999 | SWIM | 99A867 | 50 m | 2:24.22 | 2:20.22 | |
6 | Mononen Aino | 2001 | JoUS | 01A089 | 25 m | 2:20.83 | 2:20.83 | |
7 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 2:26.43 | 2:22.43 | |
8 | Anttila Alina | 2000 | LrU | 00A555 | 25 m | 2:23.67 | 2:23.67 | |
9 | Suni Erin | 1999 | JoUS | 99A705 | 25 m | 2:24.10 | 2:24.10 | |
10 | Uusitalo Nelli | 1999 | JäJy | 99A377 | 25 m | 2:24.44 | 2:24.44 | |
11 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 50 m | 2:29.91 | 2:25.91 | |
12 | Svahn Saara | 2001 | JIlves | 01A172 | 25 m | 2:27.49 | 2:27.49 | |
13 | Piipponen Niina | 2000 | SWIM | 00A588 | 50 m | 2:34.14 | 2:30.14 | |
14 | Heräjärvi Vivian | 2001 | JIlves | 01A352 | 25 m | 2:31.42 | 2:31.42 | |
15 | Käkönen Heini | 2000 | SWIM | 00A177 | 25 m | 2:34.75 | 2:34.75 | |
16 | Moilanen Melinda | 2000 | JoUS | 00B066 | 50 m | 2:42.14 | 2:38.14 | |
17 | Partinen Pinja | 1999 | JoUS | 99B125 | 25 m | 2:38.69 | 2:38.69 | |
18 | Jurvanen Elina | 2001 | MiUS | 01A785 | 25 m | 2:39.50 | 2:39.50 | |
19 | Pylvänäinen Katri | 2000 | MiUS | 00A985 | 50 m | 2:46.10 | 2:42.10 | |
20 | Talvio Melissa | 2001 | SWIM | 01A793 | 25 m | 2:42.29 | 2:42.29 | |
21 | Laukkanen Kata | 2001 | PunkUrh | 01A910 | 25 m | 2:42.49 | 2:42.49 | |
22 | Lasanen Iida | 2000 | JoUS | 00A850 | 25 m | 2:48.10 | 2:48.10 | |
23 | Eiserbeck Ruusa | 2001 | JoUS | 01A283 | 25 m | 2:48.65 | 2:48.65 | |
24 | Kinnunen Hanna | 1999 | JoUS | 99B250 | 50 m | 2:56.94 | 2:52.94 | |
25 | Eronen Aino | 2000 | VarU | 00A960 | 25 m | 2:55.98 | 2:55.98 | |
26 | Nousiainen Sonja | 2000 | MiUS | 00B272 | 25 m | 3:12.39 | 3:12.39 | |
27 | Kankkunen Maisa | 2000 | SWIM | 00B216 | 50 m | 3:29.97 | 3:25.97 | |
28 | Litmanen Reetta | 2001 | UI | 01B012 | 25 m | |||
29 | Mangeloja Hanna | 2001 | SWIM | 01B126 | 25 m | |||
30 | Seijari Mimosa | 2001 | SWIM | 01B195 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:12 |