Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 34, P12, 13 100m Selkäuinti |
P13 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 59,91 1998 |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 1:04,19 1997 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 50 m | 1:10.49 | 1:08.49 | |
2 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 25 m | 1:10.68 | 1:10.68 | |
3 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 01A981 | 25 m | 1:13.67 | 1:13.67 | |
4 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 25 m | 1:17.83 | 1:17.83 | |
5 | Lauri Kettunen | 2002 | LrU | 02A308 | 25 m | 1:19.54 | 1:19.54 | |
6 | Veijonen Veeti | 2001 | SWIM | 01A297 | 50 m | 1:23.64 | 1:21.64 | |
7 | Soljasalo Hugo | 2001 | LrU | 01A438 | 50 m | 1:23.97 | 1:21.97 | |
8 | Hietanen Juuso | 2001 | LrU | 01A979 | 25 m | 1:22.94 | 1:22.94 | |
9 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 25 m | 1:23.69 | 1:23.69 | |
10 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 50 m | 1:26.57 | 1:24.57 | |
11 | Laine Niklas | 2002 | PieKu | 02A111 | 50 m | 1:26.67 | 1:24.67 | |
12 | Soininen Sampo | 2002 | SWIM | 02A069 | 25 m | 1:24.83 | 1:24.83 | |
13 | Auvinen Julius | 2001 | SWIM | 01A700 | 25 m | 1:24.99 | 1:24.99 | |
14 | De La Rosa Aaron Fernando | 2001 | SWIM | 01A808 | 50 m | 1:27.02 | 1:25.02 | |
15 | Puhakka Eemeli | 2001 | JoUS | 01A537 | 25 m | 1:26.65 | 1:26.65 | |
16 | Kolomainen Maxim | 2001 | SWIM | 01A890 | 25 m | 1:27.06 | 1:27.06 | |
17 | Lautanen Teemu | 2001 | JoUS | 01B078 | 25 m | 1:27.97 | 1:27.97 | |
18 | Hämäläinen Ville | 2002 | KuUS | 02A842 | 50 m | 1:30.38 | 1:28.38 | |
19 | Issakainen Antti | 2001 | UI | 01B010 | 25 m | 1:28.39 | 1:28.39 | |
20 | Forsell Joona | 2002 | KuUS | 02A932 | 50 m | 1:36.01 | 1:34.01 | |
21 | Tanttu Arto | 2001 | UI | 01B009 | 25 m | 1:35.15 | 1:35.15 | |
22 | Elo Olli | 2002 | SWIM | 02A121 | 50 m | 1:37.40 | 1:35.40 | |
23 | Branchicella Teo | 2002 | MiUS | 02B109 | 25 m | 1:35.78 | 1:35.78 | |
24 | Nyberg Julius | 2002 | JIlves | 02A459 | 50 m | 1:38.37 | 1:36.37 | |
25 | Sidoroff Jeremia | 2001 | JoUS | 01A832 | 50 m | 1:39.19 | 1:37.19 | |
26 | Pekkanen Tuukka | 2002 | KeuTo | 02A422 | 25 m | 1:38.72 | 1:38.72 | |
27 | Hiltunen Väinö | 2001 | JoUS | 01A654 | 25 m | 1:40.80 | 1:40.80 | |
28 | Leppänen Veeti | 2002 | JoUS | 02A638 | 25 m | 1:43.69 | 1:43.69 | |
29 | Kivimaa Juho | 2001 | SWIM | 01A884 | 50 m | 1:48.50 | 1:46.50 | |
30 | Litmanen Konsta | 2002 | SWIM | 02B020 | 50 m | 2:04.39 | 2:02.39 | |
31 | Vehkala Atte | 2002 | SWIM | 02A980 | 50 m | 2:10.72 | 2:08.72 | |
32 | Bobin Vyacheslav | 2002 | JoUS | 02B075 | 25 m | 2:14.72 | 2:14.72 | |
33 | Peltoperä Max | 2002 | SWIM | 02A883 | 25 m | |||
34 | Jalkanen Konsta | 2002 | KuUS | 02B000 | 25 m | |||
35 | Pyyhtinen Veikko | 2002 | SWIM | 02A910 | 25 m | |||
36 | Pyyhtinen Aapo | 2002 | SWIM | 02A911 | 25 m | |||
37 | Kervinen Ossi | 2002 | JoUS | 02B045 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:12 |