Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 02A144 | 25 m | 1:02.84 | 1:02.84 | |
2 | Maula Lena | 2002 | HSS | 02A212 | 50 m | 1:08.96 | 1:06.96 | |
3 | Toiviainen Annika | 2002 | Cetus | 02A155 | 50 m | 1:09.09 | 1:07.09 | |
4 | Rostedt Verna | 2002 | Cetus | 02A101 | 50 m | 1:10.96 | 1:08.96 | |
5 | Savolainen Anni | 2002 | Cetus | 02A184 | 50 m | 1:11.81 | 1:09.81 | |
6 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 02A234 | 50 m | 1:11.98 | 1:09.98 | |
7 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 25 m | 1:10.21 | 1:10.21 | |
8 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 1:10.24 | 1:10.24 | |
9 | Antikainen Ellen | 2003 | Cetus | 03A384 | 50 m | 1:12.56 | 1:10.56 | |
10 | Huhtamaa Jade | 2002 | HU | 02A114 | 50 m | 1:12.85 | 1:10.85 | |
11 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 25 m | 1:11.18 | 1:11.18 | |
12 | Toimela Annina | 2002 | HSS | 02A269 | 25 m | 1:11.32 | 1:11.32 | |
13 | Tossavainen Helmi | 2002 | Cetus | 02A572 | 50 m | 1:13.56 | 1:11.56 | |
14 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 50 m | 1:14.20 | 1:12.20 | |
15 | Auvinen Siri | 2002 | Cetus | 02A342 | 50 m | 1:14.30 | 1:12.30 | |
16 | Långström Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 25 m | 1:12.86 | 1:12.86 | |
17 | Laitinen Minna | 2002 | HTU | 02A418 | 25 m | 1:13.22 | 1:13.22 | |
18 | Kilpeläinen Pilvi | 2002 | HSS | 02A416 | 25 m | 1:13.64 | 1:13.64 | |
19 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 1:15.86 | 1:13.86 | |
20 | Winqvist Nea | 2002 | BS-PU | 02A729 | 50 m | 1:16.33 | 1:14.33 | |
21 | Helle Essi | 2002 | HU | 02A942 | 50 m | 1:16.45 | 1:14.45 | |
22 | Vasara Jonna | 2002 | SGR | 02A118 | 25 m | 1:15.00 | 1:15.00 | |
23 | Puolakka Oona | 2003 | Cetus | 03A294 | 50 m | 1:17.20 | 1:15.20 | |
24 | Huovinen Saima | 2003 | HU | 03A614 | 25 m | 1:15.44 | 1:15.44 | |
25 | Korpela Nella | 2002 | Cetus | 02A577 | 25 m | 1:15.55 | 1:15.55 | |
26 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 1:18.33 | 1:16.33 | |
27 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 50 m | 1:18.72 | 1:16.72 | |
28 | Von Schrowe Iina | 2003 | Cetus | 03A146 | 50 m | 1:18.81 | 1:16.81 | |
29 | Norja Vilma | 2002 | Cetus | 02A305 | 25 m | 1:16.88 | 1:16.88 | |
30 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 1:16.88 | 1:16.88 | |
31 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:17.43 | 1:17.43 | |
32 | Vaajanen Viivi | 2002 | ORCA | 02A567 | 50 m | 1:19.53 | 1:17.53 | |
33 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:18.13 | 1:18.13 | |
34 | Siltala Oona | 2002 | Cetus | 02A535 | 50 m | 1:20.17 | 1:18.17 | |
35 | Lindeberg Saga | 2002 | HSS | 02A518 | 25 m | 1:18.51 | 1:18.51 | |
36 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 1:18.64 | 1:18.64 | |
37 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 1:21.20 | 1:19.20 | |
38 | Kosunen Milli | 2002 | Cetus | 02A584 | 50 m | 1:21.41 | 1:19.41 | |
39 | Mäkelä Miisa | 2002 | HU | 02A639 | 50 m | 1:21.60 | 1:19.60 | |
40 | Sundell Nicole | 2003 | Cetus | 03A228 | 25 m | 1:20.39 | 1:20.39 | |
41 | Sorri Viivi | 2003 | Gladius | 03A290 | 25 m | 1:21.17 | 1:21.17 | |
42 | Javadi Negiin | 2002 | Cetus | 02A652 | 50 m | 1:23.37 | 1:21.37 | |
43 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:22.35 | 1:22.35 | |
44 | Hankonen Kielo | 2003 | HSS | 03A361 | 50 m | 1:24.44 | 1:22.44 | |
45 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 50 m | 1:24.55 | 1:22.55 | |
46 | Sorvari Olivia | 2003 | HTU | 03A025 | 25 m | 1:22.90 | 1:22.90 | |
47 | Tuohimetsä Viveca | 2003 | Cetus | 03A891 | 25 m | 1:22.98 | 1:22.98 | |
48 | Laine Julia | 2002 | HU | 02A522 | 25 m | 1:23.23 | 1:23.23 | |
49 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 25 m | 1:24.07 | 1:24.07 | |
50 | Pavlidi Stefania | 2003 | HSS | 03A409 | 25 m | 1:24.15 | 1:24.15 | |
51 | Hemmi Maria | 2002 | Cetus | 02A331 | 50 m | 1:26.24 | 1:24.24 | |
52 | Catalano Hanna | 2003 | Gladius | 03A078 | 50 m | 1:26.68 | 1:24.68 | |
53 | Wacklin Cami | 2002 | Cetus | 02A131 | 50 m | 1:26.72 | 1:24.72 | |
54 | Vuorenpää Riikka | 2003 | BS-PU | 03A841 | 25 m | 1:25.20 | 1:25.20 | |
55 | Uusitalo Kreetta | 2003 | BS-PU | 03A222 | 25 m | 1:25.40 | 1:25.40 | |
56 | Nevalainen Karla | 2002 | HTU | 02A156 | 50 m | 1:27.48 | 1:25.48 | |
57 | Blomfelt Bettina | 2002 | HU | 02A566 | 25 m | 1:26.22 | 1:26.22 | |
58 | Uusitalo Martina | 2003 | Cetus | 03A541 | 50 m | 1:28.65 | 1:26.65 | |
59 | Heino Anniina | 2002 | HU | 02A888 | 25 m | 1:28.75 | 1:28.75 | |
60 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 25 m | 1:29.51 | 1:29.51 | |
61 | Hukkanen Maija | 2003 | HTU | 03A019 | 25 m | 1:30.46 | 1:30.46 | |
62 | Nylund Cecilia | 2002 | Cetus | 02A051 | 25 m | 1:31.33 | 1:31.33 | |
63 | Saarela Henna | 2002 | HTU | 02A718 | 25 m | 1:34.27 | 1:34.27 | |
64 | Grundström Nea | 2003 | Cetus | 03A355 | 25 m | 1:34.50 | 1:34.50 | |
65 | Partanen Emmi | 2003 | Cetus | 03A550 | 50 m | 1:36.51 | 1:34.51 | |
66 | Plukka Nelly | 2003 | Cetus | 03A545 | 25 m | 1:34.80 | 1:34.80 | |
67 | Selonen Tilda | 2003 | HU | 03A772 | 25 m | 1:34.87 | 1:34.87 | |
68 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 1:36.75 | 1:36.75 | |
69 | Alanen Annika | 2003 | HTU | 03A227 | 25 m | 1:37.23 | 1:37.23 | |
70 | Pesso Maria | 2002 | SGR | 02A299 | 50 m | 1:43.37 | 1:41.37 | |
71 | Fitzpatrick Lilly | 2003 | Cetus | 03A426 | 50 m | 1:44.57 | 1:42.57 | |
72 | Rönnholm Helmi | 2003 | Cetus | 03A093 | 25 m | |||
73 | Vuorenpää Ella | 2002 | BS-PU | 02B083 | 25 m | |||
74 | Seiger Diana | 2003 | Cetus | 03A909 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |