Program för Head swiming Open 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
HEAD SWIMMING OPEN |
|
Utskriftsdatum |
26 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlshamn |
|
Utskriftstid |
08:23 |
|
|
Arrangör |
Karlshamns simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:25.73 |
54 |
4 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
102 |
5 |
Betiel Embaie |
2003 |
BI1403 |
EMMABODA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:10.12 |
74 |
3 |
Lova Lundström |
2003 |
BC1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:01.78 |
101 |
4 |
Matilda Bondesson |
2002 |
BQ1602 |
EMMABODA |
|
50m |
1:59.56 |
67 |
5 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:00.45 |
29 |
6 |
Freja Hallberg |
2003 |
AB2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:02.48 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Amanda Åkerblom |
2000 |
AR3200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:58.38 |
38 |
3 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:53.93 |
40 |
4 |
Vanja Marjanovic |
2001 |
AB9601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:49.14 |
47 |
5 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:49.93 |
135 |
6 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
1:56.75 |
28 |
7 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:58.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
50m |
1:44.33 |
112 |
3 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
1:43.78 |
70 |
4 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:42.75 |
62 |
5 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:42.94 |
73 |
6 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:44.25 |
90 |
7 |
Trulsa Holm |
2001 |
BG2601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:44.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
Erica Engström |
1999 |
BO7899 |
OSBY SS |
|
25m |
1:42.16 |
26 |
3 |
Nellie Briskog |
2001 |
AB8601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:39.89 |
121 |
4 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:38.54 |
114 |
5 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:39.86 |
66 |
6 |
Matilda Lundström |
2001 |
AW3601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:42.10 |
24 |
7 |
Ellen Alvemalm |
2001 |
AN6601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:42.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:36.07 |
14 |
3 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:34.59 |
127 |
4 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:33.58 |
34 |
5 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:34.53 |
49 |
6 |
Wera Berglin-Isokoski |
1999 |
AH4499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:34.84 |
3 |
7 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:36.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:29.33 |
100 |
3 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
1:27.76 |
76 |
4 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:21.47 |
118 |
5 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
1:22.97 |
16 |
6 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:28.66 |
132 |
7 |
Enya Holgersson |
2002 |
AG0402 |
OSBY SS |
|
25m |
1:31.17 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
26 oktober 2014 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
Utskriftstid |
08:23 |
|