Program för Höstsimiaden 2014, Alingsås
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Höstsimiaden VSSF Alingsås |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
14:25 |
|
|
Arrangör |
VSSF & ASLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Po 11 |
Finaler (3) |
Sponsor: Lindelöf |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
424 |
1 |
Simon Johansson |
2003 |
AA9903 |
SK STIMMET |
|
25m |
|
111 |
2 |
Leo Hovbrandt |
2003 |
AL1703 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:44.40 |
342 |
3 |
Simon Wretborn |
2003 |
AJ0903 |
MASS |
|
25m |
3:35.07 |
379 |
4 |
Peter Cederqvist |
2003 |
AL0503 |
S 02 |
|
50m |
3:44.07 |
378 |
5 |
Jack Bränholm |
2003 |
AQ6503 |
S 02 |
|
50m |
4:01.40 |
296 |
6 |
Erik Hasselberg |
2003 |
AO0503 |
MASS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Gustav Forssell |
2003 |
AL3503 |
S 02 |
|
25m |
3:07.17 |
330 |
2 |
Karl Skogsberg |
2003 |
AF2103 |
MASS |
|
25m |
3:01.70 |
221 |
3 |
Gustaf Jonsson |
2003 |
AH3103 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:57.33 |
286 |
4 |
Lukas Fredholm |
2003 |
AE9903 |
MASS |
|
50m |
3:00.49 |
317 |
5 |
Viggo Petersson |
2003 |
AF3103 |
MASS |
|
25m |
3:02.66 |
395 |
6 |
Vide Troberg Eskola |
2003 |
AN3303 |
S 02 |
|
25m |
3:25.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
417 |
1 |
Felix W.persson |
2003 |
AB8903 |
SKENE SIM |
|
25m |
2:50.75 |
17 |
2 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:41.72 |
249 |
3 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:32.60 |
329 |
4 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
2:40.94 |
391 |
5 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
25m |
2:44.06 |
301 |
6 |
Elliot Iséni |
2003 |
AF1103 |
MASS |
|
25m |
2:51.45 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:25 |
|